Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
25.04.2024
Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.
Kommenteeri
24.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
U16 koondis mängib EM B-divisjoni finaalturniiril Makedoonias (0)
23.08.2014
» KK Viimsi õpilased Sander, Devon ja Joosep Eesti koondise särgis

Rauno Pehka juhendatav U16 noormeeste koondis sõitis Euroopa meistrivõistluste B-divisjoni finaalturniirile Makedooniasse. Turniir toimub Strumicas 20. Kuni 30.augustini.

Treenerite lõplikusse valikusse mahtusid ka kolm KK Viimsi, treener Valdo Lipsu õpilast Sander Raieste, Karl-Joosep Lüüs ja Devon Gawley.

U16 poisid lõpetasid EM turniiri (2.09.2014)

Pika koondiste suve lõpetas U16 noormeeste Euroopa Meistrivõistlused.
Makedoonias, Strumicas toimunud B-divisjoni finaalturniiril saavutas Eesti koondis 14.koha.

Rauno Pehka juhendatav Eesti koondis kogus turniiril kolm võitu ja kuus kaotust. Alagrupiturniiril suudeti viiest mängust võita kaks. Nö keskmises vahegrupiturniiril, kohtadele kaheksa kuni kuusteist, kaotati mõlemad mängud. Kahes viimases kohamängus võideti esmalt Sveitsi 75:55 kuid päev hiljem jäädi 51:63 alla Rootsile.

Koondises tegid kaasa ka kolm Korvpalliklubi Viimsi, treener Valdo Lipsu õpilast Sander Raieste, Karl-Joosep Lüüs, kes oma korvpallitreeninguid alustasid Sulev Särekanno käe all ning Devon Gawley.
Sander sai meeskonna parimana 25 minutit mänguaega, millega kogus 9 punkti, ligi 4 lauapalli, 2 resultatiivset söötu ja vaheltlõike. Karl-Joosep mängis keskmiselt 14 minutit, millega viskas 4 punkti, võttis 3 lauapalli ja andis ühe resultatiivse söödu. Devon mängis keskmiselt 13 minutit ning vastavad näitajad 2 punkti, ligi 2 lauapalli ning resultatiivset söötu.

U16 poistele EM-ilt võit ja kaotus (23.august)

Eesti kuni 16-aastaste noormeeste koondis pidas eile ja täna Euroopa meistrivõistluste B-divisjoni finaalturniiril kaks mängu,  saldoks võit ja kaotus.

Eilses, üliolulises ja pingelises mängus pidid eestlased lisaajal tunnistama kaotuseta jätkava Inglismaa paremust 75:83.
Sander Raieste sai 36 minutit mänguaega, millega viskas 10 punkti, võttis 6 lauapalli, andis 4 resultatiivset söötu, blokeeris 2 vastaste viset ning sai kätte 2 vaheltlõiget. Karl Joosep Lüüsilt 10 minutiga 3 punkti ja 3 lauapalli. Devon Gawley võttis 4 minutiga 2 lauapalli, kuid isiklik skoor jäi avamata.

Tänane kohtumine Luxemburgiga kulges pingevabamalt ning 78:52 väljus mängust võitjana Eesti koondis. Treenerid jagasid mänguaega kõigile mängijatele 13 kuni 24 minutini.

Dewon mängis 19 minutit, viskas 5 punkti ja andis 2 resultatiivset söötu. Joosep ja Sander mängisid võrdselt 15 minutit millega suutsid vastavalt, visata 9 ja 7 punkti, võtta 3 ja 1 lauapalli. Sander kostitas kaaslasi ka 5 resultatiivse sööduga.

Homme minnakse kelle 22.00 (Eesti aja järgi) vastamisi samuti 2 võidu ja 2 kaotusega Rumeeniaga.

U16 poisid avasid EM-il võiduarve (22.august)

Eesti kuni 16-aastaste noormeeste koondis võitis Euroopa meistrivõistluste B-divisjoni finaalturniiri teises mängus Šotimaad 67:48.
eestlased võitsid lauavõitluse 58:45 ning second chance points 21:8.

Enim mänguaega, 34 minutit teenis ja selle ajaga tõusis meekonna resultatiivseimaks KK Viimsi õpilane Sander Raieste, kogudes 18 punkti, võttes 6 lauapalli, andes 3 resultatiivset söötu ja saades kätte 3 vaheltlõiget. Karl Joosep Lüüs piirdus vigadega välja lanegemise tõttu taas 10 minutiga, mille jooksul viskas 3 punkti aga võttis meeskonna parimana 8 lauapalli. Devon Gawley’il ligi 9 minutiga skoori avada ei õnnestunud, saades statistilistesse näitajatesse kirja vaid 1 vaheltlõike.

Rauno Pehka juhendatav koondis peab oma järgmise mängu home, kui kell 17.30 (Eesti aja järgi), kui kohtutakse Inglismaaga.

U16 poisid alustasid EM-i kaotusega (21.august)

Eesti kuni 16-aastaste noormeeste koondis kaotas Euroopa meistrivõistluste B-divisjoni finaalturniiri esimeses mängus Belgiale 43:60. Kaotuse põhjust tuleb otsida vastase survest ning selle tagajärjel tehtud pallikaotustest, mida eestlased tegid koguni 29, belglaste 16 vastu.

KK Viimsi õpilaste panus. Sander Raieste sai mänguaega 29 minutit, millega kogus 5 punkti, võttis 5 lauapalli ja andis 2 resultatiivset söötu (4 pallikaotust). Karl Joosep Lüüs ja Devon Gawley teenisid võrdselt 10 minutit mänguaega millega kogusid vastavalt 2 punkti ja 2 lauapalli ning 2 punkti (5 pallikaotust).

Eestlaste resultatiivseimad olid Kristjan Kullamäe ning Ron Arnar Pehka võrdselt 9 punktida, kuid mõlema arvele kanti vastavalt 6 ja 3 pallikaotust.

Rauno Pehka juhendatav koondis peab oma järgmise mängu juba täna kell 22.00 (Eesti aja järgi), kui kohtutakse Šotimaaga.

U16 koondis alustab heitlusi EM B-divisjoni finaalturniiril Makedoonias (19.august)

Rauno Pehka juhendatav U16 noormeeste koondis sõitis esmaspäeval Euroopa meistrivõistluste B-divisjoni finaalturniirile Makedooniasse. Turniir toimub Strumicas 20. Kuni 30.augustini.

Eesti kuulub ühte alagruppi Belgia, Šotimaa, Inglismaa, Luksemburgi ja Rumeeniaga. Esimene mängus kohtutakse täna/kolmapäeval Eesti aja järgi kell 17.30 Belgiaga.