Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
15.08.2019
Liikumine on tervise põhialus. Kas teadsid, et parim aeg koordinatsiooni arendamiseks on just vanuses 5 kuni 12 aastat? Registreeru TASUTA proovitreeningutele  SIIN
Kommenteeri
12.08.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover kutsub oma kogukonda osalema Tallinna Maratonil, Optibet Sügisjooksul ning Nike Noortejooksul. Seejuures on Nike Noortejooksul osalemine meie õpilastele TASUTA ning Tallinna Maratonil ja Optibet Sügisjooksul ...
Kommenteeri
12.08.2019
Meil on hea meel teatada uudist, mida kõik Viimsi korvpallisõbrad ootanud on - Kristjan Evart on meiega, kaitsmas Viimsi värve, ka algaval hooajal!
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi Sügisturniir X (0)
12.10.2014

17. kuni 19.oktoober on Viimsi taas rahvusvahelise noortekorvpalli päralt kui toimub kümnes Viimsi Sügisturniir.

Juubeliturniiril astuvad Korvpalliklubi Viimsi eestvedamisel võistlustulle 8 meeskonda, Eestist, Lätis ja Venemaalt. Mängivad 2000.aastal sündinud poisid.

 

"Turniiri eesmärk on samasugune, nagu ikka - koguda mängupraktikat ning anda oma õpilastele rahvusvahelise mängu kogemust," tähendas turniiri peakorraldaja Tanel Einaste, "Eesti klubide kõrval toovad meile seekord külakosti nimekad BS Trinta   korvpallikool Moskvast ja Peterburi Vasilieostrovskaja spordikool Venemaalt samuti Läti paremikku kuuluv BS Keizarmezs. Lisaks sportlikule poolele tutvustame kindlasti ka Viimsit ning Tallinna võõrustades ligi sadat väliskülalist. Kahjuks peame tunnistama, et poliitika on jõudnud ka lastesporti, kui kaks meeskonda Venemaalt ei saanud spordikooli juhatuselt heakskiitu turniiril osaleda, kuigi vastav kokkulepe treeneritega oli sõlmitud."

 

Viimsi Sügisturniir mängud toimuvad Viimsi Kooli ja Haabneeme Kooli spordihoonetes reedest pühapäevani, hommikust õhtuni.

Täpne ajakava ja tulemused SIIN
 

Viimsi Sügisturniir 2014 toetavad

Viimsi vald
Acme
Nike
Sportland
Eesti Kultuurkapital
Hasartmängumaksu Nõukogu

Publikumänge toetab Viimsi Peetri Pizza

Korvpallile lisavad energiat Black & White Stuudio tantsijad

Külalised majutab ja toitlustab SPA hotell Lavendel

 

www.kkviimsi.ee

www.facebook.com/kkviimsi

Kommenteeri
Mängukalender
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608