Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
19.06.2019
Laupäeval toimunud Perepäeva ning esmaspäeval toimunud toetajate ning koostööpartnerite tänuüritusega tõmbas Korvpalliklubi Viimsi/Estover joone alla 17., väga edukale edukale hooajale.
Kommenteeri
18.06.2019
Alljärgnevalt info käesoleva hooaja treeningute, suve ja suvelaagrite ning uue hooaja alguse kohta.
Kommenteeri
16.06.2019
Suvi on kõige parem aeg mängijate individuaalsete oskuste parandamiseks. #viimsibasketball talendilaager" on suunatud noortele vanuses 14 kuni 19 aastat, kelle eesmärk on saada korvpalluriks, aidates sihikindlaid noori viia oma mäng ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
AS FIFAA ja KK VIIMSI ning KESKLINNA KK sõlmisid koostööleppe (0)
27.01.2015

Korvpalliklubi Viimsi ja Kesklinna Korvpalliklubi sõlmisid toetuslepingu aktsiaseltsiga FIFAA. Koostööleppe alusel toetab ettevõte klubide tegevust järgmisel kahel aastal nii rahaliselt kui oma teenustega. 

"FIFAA toetus on meile väga tähtis, kuna spordiklubi majandamine on tänapäeval väga suur väljakutse. FIFAA aitab meil disainida ning trükib korvpalliklubi mängu- ja esindusvormid," ütles klubi tegevjuht Tanel Einaste. "Meie jaoks on tähtis partner, kes mõtleb kaasa toodete kujunduse osas, aitab meil hoida esindusvormide ühtset "nägu" ning tegutseb kiiresti ja kvaliteetselt," lisas Einaste.

 

"Korvpall ja sport on FIFAA jaoks tähtsad valdkonnad. FIFAA esindab Baltikumis PEAK, AND1 ja Spalding korvpalli kaubamärke ning trükib spordirõivaid paljudele võistkondadele sealhulgas pallimängude rahvuskoondistele," ütles FIFAA juhatuse esimees Karel Loide. "Meie koostöö Tanel Einaste juhitava KK Viimsiga on pikaaegne ning on seetõttu ka loomulik, et võtame ka Kesklinna KK enda toetada, kuna usume nendesse inimestesse ja nende professionaalsusesse. Klubi on tõestanud et suudab kasvatada häid sportlasi ning inimesi meie ühiskonnale," lisas Loide.

 

AS FIFAA on 1993 aastal asutatud ettevõte, mis on üks juhtivaid tekstiili hulgimüügi ning äri- ja reklaatrükiga tegelevaid ettevõtteid Baltikumis.

Firma esindab muuhulgas Skechers-i, Spaldingu, And1 ja PEAK kaubamärke.

FIFAA on Eesti Korvpalliliidu, Eesti Jalgpalliliidu, BC Kalev/Cramo, FC Flora, Rapla KK ja paljude teiste spordiorganisatsioonide sponsoriks.

 

Korvpalliklubi Viimsi ja Kesklinna Korvpalliklubi on Tallinna kesklinnas ja Pirital ning Viimsis tegustev korvpallikool, moodustades ühtse ligi 350 lapsega klubipüramiidi.

www.kkviimsi.ee
www.facebook.com/kkviimsi
 

Kommenteeri
Mängukalender
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608