Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
17.09.2019
Ballzy pakub Korvpalliklubi Viimsi/Estover kogukonnale suurimat valikut korvpallitooteid 20% soodustusega.
Kommenteeri
16.09.2019
Naiste korvpallirühm otsib uusi liikmeid.
Kommenteeri
12.09.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover kutsub oma kogukonda osalema Sportland Kõrvemaa Rattamaratonil. Seejuures on osalemine meie kogukonnale TASUTA.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
AS FIFAA ja KK VIIMSI ning KESKLINNA KK sõlmisid koostööleppe (0)
27.01.2015

Korvpalliklubi Viimsi ja Kesklinna Korvpalliklubi sõlmisid toetuslepingu aktsiaseltsiga FIFAA. Koostööleppe alusel toetab ettevõte klubide tegevust järgmisel kahel aastal nii rahaliselt kui oma teenustega. 

"FIFAA toetus on meile väga tähtis, kuna spordiklubi majandamine on tänapäeval väga suur väljakutse. FIFAA aitab meil disainida ning trükib korvpalliklubi mängu- ja esindusvormid," ütles klubi tegevjuht Tanel Einaste. "Meie jaoks on tähtis partner, kes mõtleb kaasa toodete kujunduse osas, aitab meil hoida esindusvormide ühtset "nägu" ning tegutseb kiiresti ja kvaliteetselt," lisas Einaste.

 

"Korvpall ja sport on FIFAA jaoks tähtsad valdkonnad. FIFAA esindab Baltikumis PEAK, AND1 ja Spalding korvpalli kaubamärke ning trükib spordirõivaid paljudele võistkondadele sealhulgas pallimängude rahvuskoondistele," ütles FIFAA juhatuse esimees Karel Loide. "Meie koostöö Tanel Einaste juhitava KK Viimsiga on pikaaegne ning on seetõttu ka loomulik, et võtame ka Kesklinna KK enda toetada, kuna usume nendesse inimestesse ja nende professionaalsusesse. Klubi on tõestanud et suudab kasvatada häid sportlasi ning inimesi meie ühiskonnale," lisas Loide.

 

AS FIFAA on 1993 aastal asutatud ettevõte, mis on üks juhtivaid tekstiili hulgimüügi ning äri- ja reklaatrükiga tegelevaid ettevõtteid Baltikumis.

Firma esindab muuhulgas Skechers-i, Spaldingu, And1 ja PEAK kaubamärke.

FIFAA on Eesti Korvpalliliidu, Eesti Jalgpalliliidu, BC Kalev/Cramo, FC Flora, Rapla KK ja paljude teiste spordiorganisatsioonide sponsoriks.

 

Korvpalliklubi Viimsi ja Kesklinna Korvpalliklubi on Tallinna kesklinnas ja Pirital ning Viimsis tegustev korvpallikool, moodustades ühtse ligi 350 lapsega klubipüramiidi.

www.kkviimsi.ee
www.facebook.com/kkviimsi
 

Kommenteeri
Mängukalender
20.-21.09. Karulaugu Spordikeskus
22.09. Jüri Spordihoone
21.-22.09. Kohtla-Järve
21.-22.09. Rapla Sadolini Spordihoone
20.09.-22.09. Vinni
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608