Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
27.03.2017

KK Viimsi/Kesklinna KK võttis Saku II Liiga veerandfinaalseerias rohkearvulise kodupubliku toel kindla 77:61 mängu ja sellega ka 2:1 seeria võidu Roofix/Põlva üle, millega meeskond kindlustas pääsu 7.-8.aprill ...

Kommenteeri
25.03.2017

Saku II Liigas on kätte jõudnud tõehetk!
Veerandfinaalseeeria Roofix/Põlva vastu on peale kindlast võitu koduväljakul, kuid reedel võõrsil saadud 72:85 kaotust viigis 1:1.
Seega saab KÕIK selgeks seeria kolmandas, ehk ...

Kommenteeri
25.03.2017

7.-8.aprill on Viimsi korvpalli päralt, võõrustades Saku II Liiga F4, nelja meeskonna osavõtul mängitavat finaalturniiri.

Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Järjekordne KK Viimsi mängija osaleb üleeuroopalises andekate noorkorvpallurite talendilaagris (0)
04.03.2015

Korvpalliklubi Viimsi õpilane Sander Raieste on kutsutud osalema Jordan Brand Classic laagrisse, mis sellel aastal toimub Horvaatias, Zagrebis. Varem on KK Viimsi õpilastest planeedi parimaks korvpalluriks peetava Michael Jordani nime kandvas laagris osalenud ka Karl-Robin Jürjens.

Jordan Brand Classic Camp on igaaastane, ühel nädalavahetusel toimuv talendilaager, kus osalevad vaid korraldajate personaalse kutse saanud andekaimad noorkorvpallurit üle Euroopa. Laagri jooksul harjutavad noored kolm päeva Ameerika parimate treenerite käe all, kes igapäevaselt teevad koostööd profiliiga NBA tänaste staaridega ning kunagi on teinud koostööd ka Michael Jordani endaga. Laagri raames toimub All-Star mäng ning valitakse välja poisid, kes kutsutakse osalema Jordan Brand Classicu  rahvusvahelisel finaalüritusel USAs.  Samas laagris on osalenud ka tänapäeva maailma korvpalli absoluutsed tipud, nagu LeBron James, Kevin Durant, Chris Paul, Carmelo Anthony, Blake Griffin jt.

Zagrebis  toimuvast Jordan Brand Classicu Euroopa laagrist saab osa  40 Euroopa korvpalli tulevikulootust.

 

Sander Raieste alustas korvpalli treeninguid Viimsis treener Sulev Särekanno, hilisemalt Valdo Lipsu ja Tanel Einaste käe all. Lisaks õpib Raieste Audentese Spordigümnaasiumis, jätkates Viimsi särgis mängimist Eesti Meistrivõistlustel U16 ja U19 sarjades.

„Kui kolmese viimase aasta jooksul on meie klubist kutsutud kaks õpilast sellise tasemega laagrisse, näitab, et oleme klubi tegevuses ja oma treeningmetoodikas õigel teel. On ju meie üheks eesmärgiks pakkuda andekatele poistele, soovi, tahtmise ja eelduste korral selliseid treeninguid, mis aitaks neil jõuda korvpallis kõige kõrgemale tasemele,“ ütles KK Viimsi tegevjuht Tanel Einaste. „Soovin Sandrile palju õnne ja edu, kuid samas ka tuletan meelde, et see on ainult üks, küll oluline, kuid väike vahepeatus teel tippu. Kutse laagrisse näitab, et Sandril on eeldused mängida tulevikus korvpalli kõige kõrgemal tasemel, kuid selleks tuleb loomulikult edaspidi aina rohkem tööd teha. Kindlasti tahan jagada tunnustust ka Sandri treeneritele, kes on ilmselgelt teinud head tööd,“ lisas Einaste.

 

Korvpalliklubi Viimsi ja Kesklinna Korvpalliklubi on Tallinna kesklinnas ja Pirital ning kõikjal Viimsis tegutsev korvpallikool, moodustades ühtse ligi 350 lapsega klubipüramiidi.

 

www.kkviimsi.ee

www.facebook.com/kkviimsi

Kommenteeri
Mängukalender
24.03. Ülenurme Gümnaasiumi spordihoone
26.03. Viimsi kooli spordikeskus
25.03.-26.03. Jüri Spordihoone
Saku II Liiga 1/4 finaal: KK Viimsi/Kesklinna KK vs Roofix/Põlva
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608