Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
22.01.2017

Täna tähistab 42.sünnipäeva treener Sven.

Kommenteeri
22.01.2017

Täna tähistab 42.sünnipäeva treener Sven.

Kommenteeri
19.01.2017

MTÜ Korvpalliklubi Viimsi pikendas toetuslepingut LINUS MEDICAL osaühinguga, mille alusel jätkab ettevõte klubi tegevuse toetamist rahaliselt ka 2017.aastal.

Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Järjekordne KK Viimsi mängija osaleb üleeuroopalises andekate noorkorvpallurite talendilaagris (0)
04.03.2015

Korvpalliklubi Viimsi õpilane Sander Raieste on kutsutud osalema Jordan Brand Classic laagrisse, mis sellel aastal toimub Horvaatias, Zagrebis. Varem on KK Viimsi õpilastest planeedi parimaks korvpalluriks peetava Michael Jordani nime kandvas laagris osalenud ka Karl-Robin Jürjens.

Jordan Brand Classic Camp on igaaastane, ühel nädalavahetusel toimuv talendilaager, kus osalevad vaid korraldajate personaalse kutse saanud andekaimad noorkorvpallurit üle Euroopa. Laagri jooksul harjutavad noored kolm päeva Ameerika parimate treenerite käe all, kes igapäevaselt teevad koostööd profiliiga NBA tänaste staaridega ning kunagi on teinud koostööd ka Michael Jordani endaga. Laagri raames toimub All-Star mäng ning valitakse välja poisid, kes kutsutakse osalema Jordan Brand Classicu  rahvusvahelisel finaalüritusel USAs.  Samas laagris on osalenud ka tänapäeva maailma korvpalli absoluutsed tipud, nagu LeBron James, Kevin Durant, Chris Paul, Carmelo Anthony, Blake Griffin jt.

Zagrebis  toimuvast Jordan Brand Classicu Euroopa laagrist saab osa  40 Euroopa korvpalli tulevikulootust.

 

Sander Raieste alustas korvpalli treeninguid Viimsis treener Sulev Särekanno, hilisemalt Valdo Lipsu ja Tanel Einaste käe all. Lisaks õpib Raieste Audentese Spordigümnaasiumis, jätkates Viimsi särgis mängimist Eesti Meistrivõistlustel U16 ja U19 sarjades.

„Kui kolmese viimase aasta jooksul on meie klubist kutsutud kaks õpilast sellise tasemega laagrisse, näitab, et oleme klubi tegevuses ja oma treeningmetoodikas õigel teel. On ju meie üheks eesmärgiks pakkuda andekatele poistele, soovi, tahtmise ja eelduste korral selliseid treeninguid, mis aitaks neil jõuda korvpallis kõige kõrgemale tasemele,“ ütles KK Viimsi tegevjuht Tanel Einaste. „Soovin Sandrile palju õnne ja edu, kuid samas ka tuletan meelde, et see on ainult üks, küll oluline, kuid väike vahepeatus teel tippu. Kutse laagrisse näitab, et Sandril on eeldused mängida tulevikus korvpalli kõige kõrgemal tasemel, kuid selleks tuleb loomulikult edaspidi aina rohkem tööd teha. Kindlasti tahan jagada tunnustust ka Sandri treeneritele, kes on ilmselgelt teinud head tööd,“ lisas Einaste.

 

Korvpalliklubi Viimsi ja Kesklinna Korvpalliklubi on Tallinna kesklinnas ja Pirital ning kõikjal Viimsis tegutsev korvpallikool, moodustades ühtse ligi 350 lapsega klubipüramiidi.

 

www.kkviimsi.ee

www.facebook.com/kkviimsi

Kommenteeri
Mängukalender
24.01. Viimsi Kooli Spordikompleks
22.01. Kristiine Pallimängude Maja
KK Viimsi/Kesklinna KK Tantsutüdrukud
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608