Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
15.08.2019
Liikumine on tervise põhialus. Kas teadsid, et parim aeg koordinatsiooni arendamiseks on just vanuses 5 kuni 12 aastat? Registreeru TASUTA proovitreeningutele  SIIN
Kommenteeri
12.08.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover kutsub oma kogukonda osalema Tallinna Maratonil, Optibet Sügisjooksul ning Nike Noortejooksul. Seejuures on Nike Noortejooksul osalemine meie õpilastele TASUTA ning Tallinna Maratonil ja Optibet Sügisjooksul ...
Kommenteeri
12.08.2019
Meil on hea meel teatada uudist, mida kõik Viimsi korvpallisõbrad ootanud on - Kristjan Evart on meiega, kaitsmas Viimsi värve, ka algaval hooajal!
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Perepäev 2008 (1)
22.06.2008
Neljapäeval, 29.mai kogunes 120 KK Viimsi õpilast, lapsevanemat, toetajat Viimsi Kooli spordihoonesse, et üheskoos tõmmata joon alla KK Viimsi kuuendale hooajale.
Meeldivalt osalejaterohket üritust alustas nagu ikka spordipäevi ühine meeleolukas soojendusvõimlemine.
Video.
Sportlikus programmis toimusid treeningrühmade vahelised isade kossulahingud, kus mängus kogu treeningrühma au ja mis seega kujunesid vägagi tulisteks.
Emad ja tüdrukud said proovida kätt sopsuvõistlusel. Toimus paaris viskevõistlus isale ning pojale. Viskevõistluste parimaid autasustati kinkekaartidega Nikelt.
Sellega oli sportlikule programmile joon allatõmmatud ja järgnes nagu ikka igal lõpetamisel kokkuvõtete tegemise ja tänusõnade lausumise aeg.
Treenerid jagasid autasusi treeningrühmade parimatele. Ära märgiti parim mängija, usinaim trennis käija ning enim arenendu mängija.
Viimsi vald autasustas Eesti Meistrivõistlustel saavutatud III koha eest KK Viimsi 96 meeskonda. Lisaks autasustasid lapsevanemad meeskonda jahisõiduga Tallinna lahel.
KK Viimsi juhatus tänas aktiivseid lapsevanemaid, treenerid ning sponsoreid, toetajad, kes panustanud Viimsi korvpalli arengusse. Aitähh Teile!

Lisamaks põnevust  loositi kõikide Perapäevast osavõtnudte vahel välja Nike Air Jordan korvpalliketsid. Seekord naeratas fortuuna KK Viimsi 95 poiste lapsevanemale Rein Lingile. Palju õnne!

Pikk õhtu ja ilus hooaeg lõpetati ühise kringlisöömisega.
Aitähh kõigile!

Pildigalerii.

Mõnusat puhkust ning ilusat suve!
Kohtumiseni suvelaagrites ja juba uuel hooajal.
Kommenteeri
Mängukalender
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608