Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
19.08.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover tiimiga liitub treener Sergei, kes asub juhendama lasteaedade pallimänguringe.
Kommenteeri
15.08.2019
Liikumine on tervise põhialus. Kas teadsid, et parim aeg koordinatsiooni arendamiseks on just vanuses 5 kuni 12 aastat? Registreeru TASUTA proovitreeningutele  SIIN
Kommenteeri
12.08.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover kutsub oma kogukonda osalema Tallinna Maratonil, Optibet Sügisjooksul ning Nike Noortejooksul. Seejuures on Nike Noortejooksul osalemine meie õpilastele TASUTA ning Tallinna Maratonil ja Optibet Sügisjooksul ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi treener Belgradi korvpallitreenerite seminaril (0)
02.07.2008
» Tony ja Tanel
28.-29.juuni osales KK Viimsi treener Tanel Einaste koolitusel Euroopa ja maailma juhtivas korvpallikantsis Belgradis, Serbias.
Arvult seitsmendat korda toimunud treenerite kliinik toimus Belgradi, Sumice Spordikeskuses. Esinejateks olid käesoleval aastal ULEB Cup-i võitnund Badalona Juventudi peatreener Aito Carcia Reneses ,kes alates mai kuust juhib ka Hispaania meeste rahvuskoondist.
Aito Carcia tutvustas Badalona meeskonna agressiivse kaitsemängu põhimõtteid ning näitas üldisemaid kiirrünnaku aluseid.Euroopa kuulsaimat , Serbia treenerite koolkonda esindas seekord Venemaa superliiga meeskonna Kaasan Unics peatreener Aco Petrovic , kes tutvustas positsioonirünnakut koostöös keskmängijaga.Seminari parimaks lektoriks võib pidada USA treener Tony Bennett -i , kes juhib Washington State University meeskonda. Esimesel päeval viis Bennett läbi treeningu ,kus teemaks oli kiire üleminek rünnakult kaitsesse ja kaitsemäng suure keskmängija vastu. Pühapäevase treeningu teemaks oli ründemäng ja Washingtoni ülikooli nn."Box" rünnakusüsteem.Lisaks esinesid ettekannetega Serbia koondise füüsilise ettevalmistuse treener Sasa Jakovljevic ning Belgradi Ülikooli spordipsühholoog Ana Veskovic.
Euroopa mainekaimal treenerite kogunemisel oli osalemas küll mitmeid treenereid nii Lätist kui Leedust , samuti Euroopa tipptreenerid Dusan Ivkovic , Dusko Vujosevic , Aleksandr Trifunovic ning NBA klubi Minnesota Timberwolves abitreener Aleksandar Dzikic. Eesti treeneritest kasutas kahjuks võimalust end täiendada peale KK Viimsi esindaja vaid Kuremaa Spordikooli treener Toomas Annuk.
Eks paljuski tuleb Eesti korvpalli hetkeseisu põhjuseid otsida ka treenerite vähesest huvist mujal maailmas toimuva vastu ja lihtsalt iseenese tarkuse imetlemisest.

Info Belgradi koolitusest.

30.mai kuni 1.juuni osalesid KK Viimsi treenerid Tanel, Teet ja Sulev rahvusvahelisel treenerite seminaril Kuremaal. Kus lisaks esinejatele Eestist viis näidistreeningud läbi ja rääkis noorkorvpallurite kasvatamisest Valerius Kuprianovs, Leedust Kedainai korvpallikoolist.
Kommenteeri
Mängukalender
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608