Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
07.12.2019
27.-30.detsember osalevad Korvpalliklubi Viimsi/Estover U11, U12 ja U16 vanuseklassi meeskonnad "Christmas Cup" turniiril Kaunases.
Kommenteeri
06.12.2019
Saku I Liiga 2019/2020 hooaeg jätkub KK Viimsi/Notole kodusel Karulaugu areenal, kui 10.vooru mängus võõrustame külalisi Eestimaa südamest - Paide Viking Window. Viimsilastel on enne omavahelist mängu ...
Kommenteeri
05.12.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond, KK Viimsi/Noto, alistas Saku I liiga 9.vooru kohtumises Tartu Kalev/Estiko, mis oli viimislastele hooaja kuues aga esimene võit võõral väljakul.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Sporditegevuse toetus ja õppemaksud (0)
08.10.2008
Korvpalliklubi Viimsi tegevust rahastatakse peamiselt kolmest allikast: klubi liikmete õppemaks, Viimsi ja Tallinna pearahad ning sponsorite toetused. 
Tänu kohalike omavalitsuste sporditegevuse toetustele ja sponsorite abile katab lapsevanemate makstav õppemaks täna vaid väikese osa reaalsetest kulutustest.
Kohalike omavalitsuste sporditegevuse toetust makstakse vaid vastavasse elenikeregistrisse kantud laste eest.

Seega on väga oluline võimalusel registreerida oma laps, kas Viimsi või Tallinna elenikeregistris ja seega ka suunata toetusraha oma lapse huvihariduse kulude katteks.

Vastav registreering palume võimalusel teha enne 01.11.2008, kui lõppeb tähtaeg 2009 aasta sporditoetuste taotlemiseks.

PS! Tallinna elanikeregistrisse kantud laste ja noorte vanemad/eestkostjad peavad kinnitama oma lapse osalemist Korvpalliklubi Viimsi treeningutel ka elektrooniliselt.
Kinnitsut saab teha Tallinna linna ja eesti.ee kodulehel ID-kaardi või e-panga sisselogimise kaudu.

Määra oma lapsele klubiks KK Viimsi siin!

Vastavalt KK Viimsi ja Viimsi valla või Tallinna linna vahelisele lepingule on vallal ning linnal õigus ja kohustus teostada järelvalvet KOV eelarvest toetust saavate laste osavõtust treeningutelt. Seega palume Teil kontrollida oma lapse osalemist treeningtundidest ja suhelda treeneriga. Meie treeneritel on kohustus teavitada lapsevanemat igast „põhjuseta puudumisest“ ja lapsevanemal teavitada treenerit lapse haigestumisest, välisreisist jne.

Samas tuletame meelde, et meie seisukohalt ei tohi majanduslikel põhjustel ühelgi lapsel treeningutel osalemata jääda! Oleme valmis selleks investeerima ise ja otsima täiendavat tuge toetajatelt.
Vajadusel palume julgesti võtta ühendust klubi juhatusega, et sobiv lahendus leida. Taodeldes näiteks õppemaksu vabastust kas 50% või täisulatuses.

Meeldvale koostööle lootma jäädes,

KK Viimsi
Kommenteeri
Mängukalender
07.12 Karulaugu Spordikeskus
08.12 Iisaku Gümnaasium
08.12 Tartu Ülikooli spordihoone
08.12 Karulaugu Spordikeskus
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608