Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
19.06.2019
Laupäeval toimunud Perepäeva ning esmaspäeval toimunud toetajate ning koostööpartnerite tänuüritusega tõmbas Korvpalliklubi Viimsi/Estover joone alla 17., väga edukale edukale hooajale.
Kommenteeri
18.06.2019
Alljärgnevalt info käesoleva hooaja treeningute, suve ja suvelaagrite ning uue hooaja alguse kohta.
Kommenteeri
16.06.2019
Suvi on kõige parem aeg mängijate individuaalsete oskuste parandamiseks. #viimsibasketball talendilaager" on suunatud noortele vanuses 14 kuni 19 aastat, kelle eesmärk on saada korvpalluriks, aidates sihikindlaid noori viia oma mäng ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Õpime! (0)
03.05.2016

Jätkame klubi enda ning Eesti korvpallitreenerite koolitamist.

Aprillis toimus järjekordne klubi sisekoolitus ning  7.mail korraldame seminari, mis on avatud kõigile treeneritele ning kuhu on lektoriteks kutsutud spetsialistid Lätist ja Soomest. 

Janis Butans, Lätist Keisarmezi korvpallikoolist kui ka Mikko Larkas, Soomest omavad pikaajalist kogemust laste- ja noorte ning noortekoondiste treenerina.

Samuti on mõlemad lektorid seotud Euroopa hinnatuima korvpallitreenerite koolitusprogrammiga Fiba Europe Coaching Certificate, kui Larkas lõpetas koolituse koos meie klubi tegevjuhi Tanel Einastega ning Butans osaleb koolitusel käesolevas lennus, koos treener Valdo Lipsuga.

„Klubi jätkuv prioriteet on eelkõige oma aga ka kõigi Eesti korvpallitreenerite koolitamine, et olla kursis just viimaste trendidega. Mul on hea meel, et suudame läbi oma kontaktide Eestisse tuua kogenud spetsialiste. Märk, et mõlemad treenerid on läbinud nii rahvusliku ning rahvusvahelise sõela, osutudes valituks FECC programmi, on kindel kvaliteedimärk. Miks on lektorid just Soomest ja Lätist? Seda põhjusel, et mõlema riigi korvpall on viimastel aastatel teinud suuri edusamme ning möödumas senisest Baltikumi lipulaevast Leedust“, tutvustas klubi tegevjuht Tanel Einaste.

Lisaks treenerite erialakoolitustele on kogu käesoleva hooaja jooksul Einaste ise osalenud Rahvusvahelise Olümpiakomitee programmi alusel läbiviidavast spordijuhtimise koolitusest. Lisaks auditoorsele tööle hõlmab programm teemakohaste juhtimisanalüüside koostamist ja esitamist ning ingliskeelse lõputöö kirjutamist.

 

Paneme Palli Käima!

Kommenteeri
Mängukalender
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608