Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
17.09.2019
Ballzy pakub Korvpalliklubi Viimsi/Estover kogukonnale suurimat valikut korvpallitooteid 20% soodustusega.
Kommenteeri
16.09.2019
Naiste korvpallirühm otsib uusi liikmeid.
Kommenteeri
12.09.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover kutsub oma kogukonda osalema Sportland Kõrvemaa Rattamaratonil. Seejuures on osalemine meie kogukonnale TASUTA.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Treeningud Viimsi, Haabneeme, Püünsi ja Randvere treeningrühmadele talvisel koolivaheajal (0)
14.02.2017

Viimsi, Haabneeme, Randvere ja Püünsi koolide talvisel koolivaheajal toimuvad treeningud muutunud tunniplaani alusel, kõikide filaalidele ühiselt, et tagada vajalik laste arv treeningute toimumiseks ning laste tutvumine. 

 

  • Merivälja ja Pirita koolis, kus talvist koolivaheaga 18.02.-26.02. ei ole, toimuvad treenigud tavapärase treeninplaani alusel. Samuti toimuvad tavapärased treeningud KK Viimsi/Kesklinna KK U18 rühmas treeninvatel poistel.

 

  • Viimsi, Haabneeme, Randvere ja Püünsi kooli treeninggruppide treeningud toimuvad talve koolivaheajal Viimsi Kooli spordisaalis või Viimsi staadionil (Randvere tee 8, Haabneeme) ja Haabneeme Kooli spordisaalis - Randvere tee 18, Haabneeme vastavalt õpilaste sünniaastatele järgmiselt:

 

Laupäev 18.veebruar

2004.a sündinud poisid (U12 mõlemad grupid)

14.00 uisutamine; Pirita Spordikeskus

2001/2002.a sündinud poisid

Eesti Meistrivõistlused U16

1.divisjon; Keila kool

2.divisjon; T.Soku Korvpallikool

3.divisjon; Saku Gümnaasium

 

Pühapäev 19.veebruar

2007.a sündinud õpilased

Mikroliiga etapp Tartus

2003/2004.a sündindu poisid

Eesti Meistrivõistlused U14

2.divisjon; T.Soku KK

3.divisjon; Tallinna Õismäe Vene Lütseum

1999/2000.a sündinud poisid

Eesti Meistrivõistlused U18

1.divisjon; Randvere kool

 

Esmaspäev 20.veebruar

2007/2008.a sünd õpilased

16.30-18.00 Haabneeme kool

2006.a sünd õpilased

18.00-19.30 Haabneeme kool

2005.a sünd õpilased (U12 mõlemad grupid)

16.00-17.30 ÜKE õues; Viimsi staadion

2003/2004.a sünd õpilased (U14 mõlemad grupid)

17.30-19.00 ÜKE õues, Viimsi staadion

2001/2002.a sünd õpilased (U16)

17.30-19.00 Viimsi kool

 

Teisipäev 21.veebruar

2009.a sünd õpilased

15.00-16.15 Haabneeme kool

2006.a sünd õpilased

16.30-18.00 Haabneeme kool

2005.a sünd õpilased (U12 mõlemad grupid)

16.00-17.30 Viimsi kool

2003/2004.a sünd õpilased (U14 mõlemad grupid)

17.30-19.00 Viimsi kool

2001/2002.a sünd õpilased (U16)

19.30-21.00 Haabneeme kool

 

Kolmapäev 22.veebruar

2007.a/2008.a sünd õpilased

16.00-17.30 Viimsi kool

2003/2004.a sünd õpilased (U14 mõlemad grupid)

17.30-19.00 Viimsi kool

2001/2002.a sünd õpilased (U16)

19.30-21.00 Haabneeme kool

 

Neljapäev 23.veebruar

2009.a sünd õpilased

15.00-16.15 Haabneeme kool

2006.a sünd õpilased

16.30-18.00 Haabneeme kool

2005.a sünd õpilased (U12 mõlemad grupid)

17.00-18.30 Viimsi kool

2003/2004.a sünd õpilased (U14 mõlemad grupid)

17.00-18.30 ÜKE õues, Viimsi staadion

2001/2002.a sünd õpilased (U16)

18.30-20.00 ÜKE õues, Viimsi staadion

 

Reede 24.veebruar - puhkepäev

 

Laupäev 25.veebruar

2005.a sünd õpilased (U12 mõlemad grupid)

Eesti Meistrivõistlused miniklassis

U12 Must, Jüri spordihoone

U12 Valge, Tartu Ülikooli spordihoone

 

P 26.veebruar

2005.a sünd õpilased (U12 mõlemad grupid)

Eesti Meistrivõistlused miniklassis

U12 Must, Jüri spordihoone

U12 Valge, Tartu Ülikooli spordihoone

2003/2004.a sünd õpilased (U14 mõlemad grupid)

16.00-17.30 Viimsi kool

 

www.kkviimsi.ee ; www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi ; FB/kesklinnakorvpalliklubi

IG/kkviimsikesklinnakk

 

 

Kommenteeri
Mängukalender
20.-21.09. Karulaugu Spordikeskus
22.09. Jüri Spordihoone
21.-22.09. Kohtla-Järve
21.-22.09. Rapla Sadolini Spordihoone
20.09.-22.09. Vinni
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608