Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
20.02.2018
KK Viimsi/Noto pikendas võiduseeriat 2018.aastal juba kuue mänguliseks, alistades möödunud reedel koduplatsil, BC Tartu duubelmeeskonna
Kommenteeri
19.02.2018
Saku I Liiga jaanuarikuu parimaks tunnistati KK Viimsi/Noto kapten Kristjan Evart.
Kommenteeri
15.02.2018
27.-29.aprill on Viimsi korvpalli päralt võõrustades rahvusvahelist laste- ja noorte korvpalliturniiri "Viimsi Spring Cup 2018".
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Tanel Einaste kandideerib kohalikel valimistel (0)
03.10.2017

Korvpalliklubi Viimsi asutajaliige ja juht Tanel Einaste kandideerib lähenevatel kohalikel valimistel Viimsi Reformierakonna nimekirjas.

„Olen Viimsis elanud pea 20 aastat ja 15 aastat olen panustanud Viimsi spordi arendamisesse ning toetanud noorte sportlikku kasvatust. Sportlik Viimsi on Tugev Viimsi, “ sõnab Einaste.

Einaste sõnul on vald olnud hea partner, kuid valdkonnas on ka parandamisruumi „Oma igapäevatöös näen,  et Viimsis on palju andekaid, sihikindlaid ja professionaalseid tegijaid. Leian, et lisaks mitmekesisusele ja kaasatusele on täna Viimsis aeg hakata toetama spetsiifiliste vajadustega kompetentsikeskuste teket ja professionaalsust,“ tutvustab Einaste.

Einaste jätkab „Arvestades valla suurust ja kasvavat inimeste soovi aktiivselt vaba aega veeta, peab vald tulevikus panustama veelgi enam nii sporditegevuse toetusena kui ka taristu, sealhulgas spordialade spetsiifilise taristu parandamisse. Nii tuleb realiseerida Karulaugu Spordihoone projekt, mis teenindab mitmeid erinevaid spordialasid ning looks kaua oodatud kodusaali ka korvpalliperele. Kahjuks on seni veel jõude, kes spordihoone rajamist on püüdnud takistada või oma muudes huvides ära kasutada.“

 

Tanel Einaste seisab selle eest, et:

  • Karulaugu Spordihoonest saaks korvpalliklubi kodusaal – Viimsi noored saaksid treenida ja võistelda Viimsis.
  • Kaasajastada Viimsi Kooli välis spordiväljakud.
  • Tõuseks sporditegevuse toetus ning toetatakse spordimeisterlikkuse rühmi ning treenereid ja osalemist meistrivõistlustel.
  • Viimsi toetaks valla esindusmeeskondi.
  • Jätkuks spordiplatside, jõulinnakute, terviseradade, kergliiklusteede ning muude spordirajatiste areng.

 

Kas teadsid, et:

  • Karulaugu Spordihoone kontseptsioon, et hoones saaks harrastada või hoone teenindaks lisaks tennisele ka teisi spordialasid ning hoones oleks valla spordiklubide klubiruumid, on Korvpalliklubi Viimsi initsiatiiv. Nii on ka hoone eskiisprojekt, mis on võetud hoonestusõiguse konkursi aluseks, tellitud ja rahastatud just Korvpalliklubi Viimsi poolt.

 

Jälgi Tanel Einastet:

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee
FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk
IG/kkviimsikesklinnakk

Kommenteeri
Mängukalender
22.02. Kadrioru Saksa Gümnaasium
23.02.Viimsi kooli spordihoone
24.02. Viimsi kooli spordihoone
25.02. Kadrina spordikeskus
25.02. Viimsi kooli spordihoone
Kolmas rahvusvaheline korvpallitreenerite seminar Viimsis
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608