Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
19.08.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover tiimiga liitub treener Sergei, kes asub juhendama lasteaedade pallimänguringe.
Kommenteeri
15.08.2019
Liikumine on tervise põhialus. Kas teadsid, et parim aeg koordinatsiooni arendamiseks on just vanuses 5 kuni 12 aastat? Registreeru TASUTA proovitreeningutele  SIIN
Kommenteeri
12.08.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover kutsub oma kogukonda osalema Tallinna Maratonil, Optibet Sügisjooksul ning Nike Noortejooksul. Seejuures on Nike Noortejooksul osalemine meie õpilastele TASUTA ning Tallinna Maratonil ja Optibet Sügisjooksul ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Tanel Einaste kandideerib kohalikel valimistel (0)
03.10.2017

Korvpalliklubi Viimsi asutajaliige ja juht Tanel Einaste kandideerib lähenevatel kohalikel valimistel Viimsi Reformierakonna nimekirjas.

„Olen Viimsis elanud pea 20 aastat ja 15 aastat olen panustanud Viimsi spordi arendamisesse ning toetanud noorte sportlikku kasvatust. Sportlik Viimsi on Tugev Viimsi, “ sõnab Einaste.

Einaste sõnul on vald olnud hea partner, kuid valdkonnas on ka parandamisruumi „Oma igapäevatöös näen,  et Viimsis on palju andekaid, sihikindlaid ja professionaalseid tegijaid. Leian, et lisaks mitmekesisusele ja kaasatusele on täna Viimsis aeg hakata toetama spetsiifiliste vajadustega kompetentsikeskuste teket ja professionaalsust,“ tutvustab Einaste.

Einaste jätkab „Arvestades valla suurust ja kasvavat inimeste soovi aktiivselt vaba aega veeta, peab vald tulevikus panustama veelgi enam nii sporditegevuse toetusena kui ka taristu, sealhulgas spordialade spetsiifilise taristu parandamisse. Nii tuleb realiseerida Karulaugu Spordihoone projekt, mis teenindab mitmeid erinevaid spordialasid ning looks kaua oodatud kodusaali ka korvpalliperele. Kahjuks on seni veel jõude, kes spordihoone rajamist on püüdnud takistada või oma muudes huvides ära kasutada.“

 

Tanel Einaste seisab selle eest, et:

  • Karulaugu Spordihoonest saaks korvpalliklubi kodusaal – Viimsi noored saaksid treenida ja võistelda Viimsis.
  • Kaasajastada Viimsi Kooli välis spordiväljakud.
  • Tõuseks sporditegevuse toetus ning toetatakse spordimeisterlikkuse rühmi ning treenereid ja osalemist meistrivõistlustel.
  • Viimsi toetaks valla esindusmeeskondi.
  • Jätkuks spordiplatside, jõulinnakute, terviseradade, kergliiklusteede ning muude spordirajatiste areng.

 

Kas teadsid, et:

  • Karulaugu Spordihoone kontseptsioon, et hoones saaks harrastada või hoone teenindaks lisaks tennisele ka teisi spordialasid ning hoones oleks valla spordiklubide klubiruumid, on Korvpalliklubi Viimsi initsiatiiv. Nii on ka hoone eskiisprojekt, mis on võetud hoonestusõiguse konkursi aluseks, tellitud ja rahastatud just Korvpalliklubi Viimsi poolt.

 

Jälgi Tanel Einastet:

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee
FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk
IG/kkviimsikesklinnakk

Kommenteeri
Mängukalender
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608