Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
19.08.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover tiimiga liitub treener Sergei, kes asub juhendama lasteaedade pallimänguringe.
Kommenteeri
15.08.2019
Liikumine on tervise põhialus. Kas teadsid, et parim aeg koordinatsiooni arendamiseks on just vanuses 5 kuni 12 aastat? Registreeru TASUTA proovitreeningutele  SIIN
Kommenteeri
12.08.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover kutsub oma kogukonda osalema Tallinna Maratonil, Optibet Sügisjooksul ning Nike Noortejooksul. Seejuures on Nike Noortejooksul osalemine meie õpilastele TASUTA ning Tallinna Maratonil ja Optibet Sügisjooksul ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Noto avas võiduarve esiliigas ja kõrgemasse divisjoni jõudsid ka kõik noortemeeskonnad (0)
10.10.2017

Viimased kaks nädalat on meie meeskondadele möödunud tegusalt ja täna on rõõm tõdeda, et ka edukalt. Nii tegime ajalugu, avades võiduarve esiliigas ja tänu kvalifikatsiooniturniiride edukale läbimisele mängivad Eesti Meistrivõistluste kõrgeimas divisjonis meie U14, U16 kui ka U18 vanuseklasside meeskonnad.  Samuti tegi debüüdi teises liigas KK Viimsi/Kesklinna KK duubelmeeskond.

Möödunud reedel tegi Viimsi Kooli spordihoonesse kogunenud 200 pealtvaata ees ajalugu klubi esindusmeeskond KK Viimsi/Noto, kui tulemusega 81:78 alistati BC Kalev/Cramo I, mis tähendas klubile ajaloolist, esimest võitu esiliigas.

Meeskonna kapten ja parimana 28 punkti kogunud Kristjan Evart, “Oli meie jaoks ülimalt oluline mäng. Kuna selle hooaja võistlussüsteemi järgi tekib playoff kohale kindlasti väga suur konkurents ning iga võit saab põhiturniiri lõpus määravaks. Hea oli näha, et saali oli tulnud palju rahvast ja me suutsime neile näidata, et oleme kindlasti ka esiliigas konkurentsivõimelised.” Peatreener Valdo Lips jätkas, “Rahul olen sellega, et üks võit kahest mängust on tabelis. Õnnelikud oleme ka selle üle, et publik meid toetab ning kodumängudel võime Teiega arvestada kui kuuenda mehena. Küll on aga parandamisruumi, et mängupilt treenerile rahulolu pakuks. Eriti on probleeme stabiilsusega. Mõlema mängu lõpufaasis ei ole me suutnud oma mängu mängida. Siin on treeneril palju mõtteainet, kuidas muudatusi mängu tuua. Kolmapäeval läheme esimest võitu püüdma võõral väljakul, kui  Audentese Spordikeskuses kohtume Kuressaare BC Hundid/ASSA ABLOYga.”

Päev varem tegi debüüdi klubi duubelmeeskond teises liigas. Kui teises liigas oleme ka varasemalt mänginud, siis käesoleval hooajal on esmakordne, et see on koht just noorematele mängumeestele kus koguda mänguminuteid ja kogemusi. Klubi tegevjuht Tanel Einaste , “Kui hooaja eel oli tõsine mõttekoht, kas ja kuidas duubelmeeskonnaga alustada, siis juba esimese mängu näitel oli see ainuõige otsus mängijate ning loogiline samm ka klubi arengus.”

 

Eesti Meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniirid läbisid edukalt ning kõrgeimas divisjonis alustavad põhihooaega ka meie U14, U16 ja U18 vanuseklasside meeskonnad. Kõigi kolme meeskonna treenerid rõõmustasid eesmärgi täitmise üle.

KK Viimsi U14 peatreener Zilvinas Strazdas, “Esimene divisjon tähendab, et kogu edasise hooaja jooksul saame häid mänge, mis tõstab ka meie mängu kvaliteeti. Treenerina tunnen rõõmu, et poisid hakkavad mind mõistma.”

KK Viimsi/Kesklinna KK U16 treener Jalmar Joosep Saar, “Kuna vastased ei olnud lihtsad ning olles selg vastu seina, ehk ka ühest vääratusest võinuks piisata jäämaks teise divisjoni, oli poistel esimeses mängus nö värin sees. Siit ka kokkulepitud asjade unustamine ning mitte kõige paremad otsused. Lõpp hea, kõik hea, ehk suutsime nii selle mängu, kui ka lõpuks kogu turniiri võidukalt läbida. Nüüd aga päris lahingud alles algavad.”

KK Viimsi/Kesklinna KK U18 peatreener Valdo Lips, “Olen rahul, et võrreldes kontrollturniiriga oleme mänguliselt edasi läinud. Teeme tööd selle nimel, et kevadel meeskonnana veelgi paremad olla ning, et ka iga mängija astuks arengus järgmise sammu. Võiskondlikult on eesmärgiks Final Four koht.”

 

Noorte- ja esindusmeeskonna tegemisi kokkuvõtvalt tõdes Einaste, et samm-sammult liigub klubi oma eesmärkidele lähemale, “Kuigi sportlik edu pole ainus kriteerium meie tegevuse hindamiseks, on see arusaadvalt igale klubile väga oluline, ehk võime õigusega uhkust tunda oma meeskondade üle. Sama uhke olen aga ka meie platsivälise arengu ja üha kasvava fännibaasi üle. Südamega tehtu hakkab silma ja kutsub kaasa, ehk mul on hea meel, et inimesed on meie selle hooaja slogani, “Kodumäng on elamus” omaks võtnud ja leidnud tee saali. Ei saa kahelda, et korvpallipisik levib!”

 

Vaata fotogaleriid KK Viimsi/Noto vs BC Kalev Cramo I SIIN

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

Kommenteeri
Mängukalender
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608