Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
07.12.2019
27.-30.detsember osalevad Korvpalliklubi Viimsi/Estover U11, U12 ja U16 vanuseklassi meeskonnad "Christmas Cup" turniiril Kaunases.
Kommenteeri
06.12.2019
Saku I Liiga 2019/2020 hooaeg jätkub KK Viimsi/Notole kodusel Karulaugu areenal, kui 10.vooru mängus võõrustame külalisi Eestimaa südamest - Paide Viking Window. Viimsilastel on enne omavahelist mängu ...
Kommenteeri
05.12.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond, KK Viimsi/Noto, alistas Saku I liiga 9.vooru kohtumises Tartu Kalev/Estiko, mis oli viimislastele hooaja kuues aga esimene võit võõral väljakul.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Noto avas võiduarve esiliigas ja kõrgemasse divisjoni jõudsid ka kõik noortemeeskonnad (0)
10.10.2017

Viimased kaks nädalat on meie meeskondadele möödunud tegusalt ja täna on rõõm tõdeda, et ka edukalt. Nii tegime ajalugu, avades võiduarve esiliigas ja tänu kvalifikatsiooniturniiride edukale läbimisele mängivad Eesti Meistrivõistluste kõrgeimas divisjonis meie U14, U16 kui ka U18 vanuseklasside meeskonnad.  Samuti tegi debüüdi teises liigas KK Viimsi/Kesklinna KK duubelmeeskond.

Möödunud reedel tegi Viimsi Kooli spordihoonesse kogunenud 200 pealtvaata ees ajalugu klubi esindusmeeskond KK Viimsi/Noto, kui tulemusega 81:78 alistati BC Kalev/Cramo I, mis tähendas klubile ajaloolist, esimest võitu esiliigas.

Meeskonna kapten ja parimana 28 punkti kogunud Kristjan Evart, “Oli meie jaoks ülimalt oluline mäng. Kuna selle hooaja võistlussüsteemi järgi tekib playoff kohale kindlasti väga suur konkurents ning iga võit saab põhiturniiri lõpus määravaks. Hea oli näha, et saali oli tulnud palju rahvast ja me suutsime neile näidata, et oleme kindlasti ka esiliigas konkurentsivõimelised.” Peatreener Valdo Lips jätkas, “Rahul olen sellega, et üks võit kahest mängust on tabelis. Õnnelikud oleme ka selle üle, et publik meid toetab ning kodumängudel võime Teiega arvestada kui kuuenda mehena. Küll on aga parandamisruumi, et mängupilt treenerile rahulolu pakuks. Eriti on probleeme stabiilsusega. Mõlema mängu lõpufaasis ei ole me suutnud oma mängu mängida. Siin on treeneril palju mõtteainet, kuidas muudatusi mängu tuua. Kolmapäeval läheme esimest võitu püüdma võõral väljakul, kui  Audentese Spordikeskuses kohtume Kuressaare BC Hundid/ASSA ABLOYga.”

Päev varem tegi debüüdi klubi duubelmeeskond teises liigas. Kui teises liigas oleme ka varasemalt mänginud, siis käesoleval hooajal on esmakordne, et see on koht just noorematele mängumeestele kus koguda mänguminuteid ja kogemusi. Klubi tegevjuht Tanel Einaste , “Kui hooaja eel oli tõsine mõttekoht, kas ja kuidas duubelmeeskonnaga alustada, siis juba esimese mängu näitel oli see ainuõige otsus mängijate ning loogiline samm ka klubi arengus.”

 

Eesti Meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniirid läbisid edukalt ning kõrgeimas divisjonis alustavad põhihooaega ka meie U14, U16 ja U18 vanuseklasside meeskonnad. Kõigi kolme meeskonna treenerid rõõmustasid eesmärgi täitmise üle.

KK Viimsi U14 peatreener Zilvinas Strazdas, “Esimene divisjon tähendab, et kogu edasise hooaja jooksul saame häid mänge, mis tõstab ka meie mängu kvaliteeti. Treenerina tunnen rõõmu, et poisid hakkavad mind mõistma.”

KK Viimsi/Kesklinna KK U16 treener Jalmar Joosep Saar, “Kuna vastased ei olnud lihtsad ning olles selg vastu seina, ehk ka ühest vääratusest võinuks piisata jäämaks teise divisjoni, oli poistel esimeses mängus nö värin sees. Siit ka kokkulepitud asjade unustamine ning mitte kõige paremad otsused. Lõpp hea, kõik hea, ehk suutsime nii selle mängu, kui ka lõpuks kogu turniiri võidukalt läbida. Nüüd aga päris lahingud alles algavad.”

KK Viimsi/Kesklinna KK U18 peatreener Valdo Lips, “Olen rahul, et võrreldes kontrollturniiriga oleme mänguliselt edasi läinud. Teeme tööd selle nimel, et kevadel meeskonnana veelgi paremad olla ning, et ka iga mängija astuks arengus järgmise sammu. Võiskondlikult on eesmärgiks Final Four koht.”

 

Noorte- ja esindusmeeskonna tegemisi kokkuvõtvalt tõdes Einaste, et samm-sammult liigub klubi oma eesmärkidele lähemale, “Kuigi sportlik edu pole ainus kriteerium meie tegevuse hindamiseks, on see arusaadvalt igale klubile väga oluline, ehk võime õigusega uhkust tunda oma meeskondade üle. Sama uhke olen aga ka meie platsivälise arengu ja üha kasvava fännibaasi üle. Südamega tehtu hakkab silma ja kutsub kaasa, ehk mul on hea meel, et inimesed on meie selle hooaja slogani, “Kodumäng on elamus” omaks võtnud ja leidnud tee saali. Ei saa kahelda, et korvpallipisik levib!”

 

Vaata fotogaleriid KK Viimsi/Noto vs BC Kalev Cramo I SIIN

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

Kommenteeri
Mängukalender
07.12 Karulaugu Spordikeskus
08.12 Iisaku Gümnaasium
08.12 Tartu Ülikooli spordihoone
08.12 Karulaugu Spordikeskus
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608