Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
25.04.2024
Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.
Kommenteeri
24.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi - We are One. Tulemus! (0)
21.04.2009
Teisipäeval, 28.aprilli õhtul Viimsi Koolis toimunud "sõprusmängu" võitis kindlalt KK Viimsi meeskond, lõpptulemus 87:70.
Esmalt peame selgitama, et mängu korraldas "We Are One" meeskonnas kaasa teinud endine korvpallur Cris Moore.
Korvpallilubi Viimsi osaks oli sisuliselt välja panna kodumeeskond ja tutvustada mängu kohalikus ajalehes.
Kõik muu kaasaarvatud show, auhinnad, esinemised, kohtunikd jms oli korraldaja-piletimüüja vastutada!

Kahjuks osutus "We Are One" meeskonna idee korvpalli populariseerimisest suhteliselt kalli piletiga  sündmuseks, kus olemata jäid ka kõik lubatud esinemised, loosi- ja üllatusauhinnad jms.
Vabandame pealtvaatajate ees!

Kõigest hoolimata said pealtvaatajad vähemalt tulise mängu osaliseks. Ebatüüpiliselt sõprusmängule kujunes mäng väga närviliseks ning võitluslikuks. Mõlemad meeskonnad mängisid võidule!
Kindlasti ei olnud külalised valmis sääraseks tõsiseks vastupanuks, ning arvasid, et on suuremad "staarid".
Meie nii ei arvanud ning mängisime korvpalli!

Mängu alustasime hea hooga, kui esimesel veerandil spurtisime 14:0. Mängisime hästi kaitses, sooritasime kiirrünnakuid ning tabasime kaugviskeid. Andreas viskas selle spurdi jooksul 12! punkti.
Tabavate ja hullude kaugvisete toel suutsid külalised lõpetada avaveerandi veidi võrdsemal seisul, 27:19.

Edasine mäng kulges mõlemapoolsete tõusude ning mõõnadega, kus kodumeeskond hoidis siiski kerget initsiatiivi ja väiksemaks kui kuus punkti vahe enam ei vähenenudki.
Vaheajale mindi seisul 51:37.
Otsustavalt spurtisime neljandal veerandil, kui seisult 73:62 viskasime 10 punkti järjest.
Lõppskoor 87:70.

Meie skoorerid: Andreas 26; Harri 19; Aleks 16.
Head tööd tegid kaitses Allan ning Martin, kes võitlesid staaritsenud ning ebasportlikult käitunud Cris Moore`iga.
Kahjuks arvasid külalised, et neile on rohkem lubatud ning nemad on platsil puutumatud. Sellest ka mõned teravamad kokkupõrked platsil. Eks oma osa mängis ka asjaolu, et neile võitu ei kingitud :)
Aga tsiteerides mängu korraldajat: "The main thing is to make a good game in Viimsi".

We are One meeskonnas mängisid muusikud: Mikk Saar, James Werts, Koit Toome, Greg McQuay, Lauri Pihlap, Cool D ja teised.

Korvpalliklubi Viimsit esindas Kossuliigas mängiv, KK Viimsi õpilastel põhinev meeskond.