Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
19.06.2019
Laupäeval toimunud Perepäeva ning esmaspäeval toimunud toetajate ning koostööpartnerite tänuüritusega tõmbas Korvpalliklubi Viimsi/Estover joone alla 17., väga edukale edukale hooajale.
Kommenteeri
18.06.2019
Alljärgnevalt info käesoleva hooaja treeningute, suve ja suvelaagrite ning uue hooaja alguse kohta.
Kommenteeri
16.06.2019
Suvi on kõige parem aeg mängijate individuaalsete oskuste parandamiseks. #viimsibasketball talendilaager" on suunatud noortele vanuses 14 kuni 19 aastat, kelle eesmärk on saada korvpalluriks, aidates sihikindlaid noori viia oma mäng ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Rekordilise osavõtjaskonnaga "Eastertournamendil" (0)
03.04.2018

Möödunud nädalavahetusel, reedest pühapäevani toimunud traditsioonilisel Lahti „Eastertournamendil“ oli KK Viimsi/Kesklinna KK ja GAG Korvpalliklubi esindatud rekordilise 11 võtskonnaga ja kogu meie delegation koosnes koguni 130 lapsest-noortest, treenerist ja lapsevanemast!

Kindlasti täitis turniir oma eesmärgi. Olime esindatud, ehk rahvusvahelise turniiri kogemusi sai rekordarv mängijaid; esmakordselt olid oma nime all esindatud Pirita, Püünsi, Merivälja filiaalid ja GAG Korvpalliklubi; suure grupiga väljas olles, tekkis hea kambavaim, kus nooremad ja vanemad klubikaaslased teineteisele kaasa elasid ning üksteist toetasid.

Medalitele jõudsid sel korral 2007.poisid (hõbe) treener Tarmo juhendamisel,  2009.poisid (pronks) treener Tony juhendamisel ning 2006.poisid (pronks) treenerite Žilvinase ja Jalmari juhendamisel.

 

KK Viimsi esindusvõistkonna peatreener Valdo Lips: „Head meelt teeb, et oleme oma klubipüramiidi üles ehitamisel jõudnud sellisesse staadiumi, kus kõige nooremates vanusesarjades saame sellistel turniiridel osaleda koguni kolme võistkonnaga. See tähendab, et oleme võimalikult paljusid lapsi kaasanud korvpalli juurde. Klubi liikmete kasv on olnud märkimisväärne ning selle eest suur tänu nooremate vanusegruppide treeneritele.“

 

Lahti “Eastertournament“ on pikaajaliste traditsioonidega suurturniir, millest sel aastal võttis osa ühtekokku ligi 200 meeskonda, 3000 osalejaga.

 

Fotogalerii SIIN

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

Kommenteeri
Mängukalender
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608