28.03.2024
Leia Easter Tournament 2024 ajakavad ja tulemused:
Kommenteeri
27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
Kommenteeri
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi U14 poisid jõudsid G4S Noorteliiga F4, ehk noorte Eesti Noorte Meistrivõistluste finaalturniirile! (0)
03.05.2018

Eile Viimsi Kooli spordihoones toimunud, kahe võiduni mängitava, veerandfinaalseeria teises mängus suutsid peatreener Zilvinas Strazdase hoolealused pingelises ja võitluslikus heitluses numbirtega70:63 alistada BC Tartu eakaaslased ning kindlustasid sellega koha Rakveres peetavale F4- ehk nelja meeskonna finaalturniirile! Seeria esimese, Tartus peetud, kohtumise olid viimsilased võitnud tulemusega 71:60

Treener Strazdasel oli hea meel just poiste arengu üle, „Olen poiste üle väga uhke. Kogu hooaja, samm sammult on nad teinud, seda mida vaja. Olen rõõmus, et poisid on aru saanud, et ilma tööd tegemata ei tule ka tulemust. Terve meeskond pingutab tulemuse saavutmiseks kõvasti. Tahan tänada kõiki kolleege, lapsevanemaid. Spordisaali juhatajat Ain Pinnoneni, kes lubas meid saali treenima ka riiklikel pühadel. Üksinda, ilma Teie abita, ei oleks meeskond seda tulemust saavutanud. Aga EMV ei ole veel läbi. Olen kindel, et poisid suudavad veel rohkemat!“

Korvpalliklubi Viimsi tegevjuht Tanel Einaste, „Kõigepealt soovin tänada vastasvõistkonda, kes tegid sellest veerandfinaalist põneva etenduse ja seega meid finaaliks hästi ette valmistasid. Mõlemad mängud olid pingelised, nii mängijatele, kui ka pealtvaatajatele. See energia millega Tartu mängis ja kuidas pink toetas platsil oleijaid, on kõigile teistele võistkondadele eeskujuks. Aga loomulikult on mul suurim hea meel meie võistkonna üle, kes nii selle, kui ka tegelikult juba mitme eelneva aasta jooksul tehtud „musta töö“, nüüd ka esimeseks „nähtavaks“ tulemuseks realiseerisid. Meie oleme teadnud, et varem või hiljem peab see töö ennast ära tasuma. Finaalikoht on just selles mõttes igati auga välja teenitud.“

G4S Noorteliiga U14 vanuseklassi finaalturniir toimub Rakvere Spordihallis 12.-13 mail.