17.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
15.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi lapsed- ja noored ning esindusmeeskonna mängijad võtsid enda kanda 12.- ja 13.aprill Viimsi, Viimsi Keskuses toimunud Toidupanga toidukogumispäevad. Kahe päeva sisse mahtunud 13 tunni jooksul ...
14.04.2024
Järjekorras teise treeningmängu pidas Viimsi eile kodusaalis Tallinna Kalev/SNABB meeskonna vastu.

KK Viimsi/Noto jätkas hooaega võidukalt (1)
12.10.2018

Eile Tartus, Maaülikool koduplatsil toimunud Saku I Liiga teise vooru kohtumiselt tõi Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond KK Viimsi/Noto kaasa väärt võidu 88:73!

Nimelt oli Maaülikool möödunud hooajal üks meeskond keda viimsilastel võita ei õnnestunudki ning 1/4 finaalis meie teekonna lõpetas. Samuti ei kaotanud tartlased möödunud hooajal koduplatsil ühtegi mängu.

Ühtlasi tähendab see, et peale 2 mängitud vooru on meeskonnal tabelis maksimaalsed 2 võitu.

Andreas Märtson pidas võidu võtmeks mängijate suurt tahet ja lauavõitlust, „Oli väga kõrge tempoga mäng, kus mõlemal võistkonnal tekkis palju tõuse ja mõõnu. Meie olime esimene poolaeg hädas lauavõitlusega. Teine poolaeg asi paranes oluliselt. Meil oli super hea energia ja lõpuks tundus, et meie tahame seda võitu rohkem.“

Ka meeskonna abitreener, sel hooajal klubiga liitunud Martin Toomas pidas võidu võtmeks lauavõitluse kontrollimist, „Mängu algus oli rabe, vastane kontrollis lauda ning oli meist üle lahtiste pallide hankimisel aga meie õnneks ei suutnud neid korviks realiseerida. See tähendab, et meie positsioonikaitse pidas aga blokeerimisel jäime hätta. Teise veerandaja algus kulges meie ülekaalus, kuid halb teine pool kuulus, mitme järjestikkuse sööduvea tōttu, EMÜ-le. Korra kadus kontroll emotsioonide üle ja ei suudetud keskenduda oma mängule. Teisel poolajal mängisime väga head  meeskondlikku kaitset ning kontrollisime kodulauda, mille arvelt saime mitmeid lihtsaid korve. Samuti hoidsime külma närvi ning saime hakkama vastase ülevälja survega.“

Kapten Kristjan Evart viskas 26, Gaspar Bibikov 11 ja Andreas Märtson 10 punkti. Koguni kolm mängijat kogusid võrdselt 9 punkti.

Uuel nädalal. OSALE KINDLASTI!

• Meeskonna esitlus: T, 16.oktoober kell 13 Sportland Viimsi. Vaata ja osale ka Facebookis
  • Kodumäng: R, 19.oktoober kell 19 Karulaugu Spordikeskus.

Meeskonna nimisponsor - Noto Viimsistlussalong. Toetaja - Sisustusekspert.