Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
19.06.2019
Laupäeval toimunud Perepäeva ning esmaspäeval toimunud toetajate ning koostööpartnerite tänuüritusega tõmbas Korvpalliklubi Viimsi/Estover joone alla 17., väga edukale edukale hooajale.
Kommenteeri
18.06.2019
Alljärgnevalt info käesoleva hooaja treeningute, suve ja suvelaagrite ning uue hooaja alguse kohta.
Kommenteeri
16.06.2019
Suvi on kõige parem aeg mängijate individuaalsete oskuste parandamiseks. #viimsibasketball talendilaager" on suunatud noortele vanuses 14 kuni 19 aastat, kelle eesmärk on saada korvpalluriks, aidates sihikindlaid noori viia oma mäng ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Reterra toetab Viimsi noortekorvpalli (0)
21.11.2018

Korvpalliklubi Viimsi/Estover sõlmis lepingu RETERRA ESTATE OÜga, mille alusel toetab ettevõte klubi tegevust rahaliselt. 

Reterra Estate OÜ juhi Reigo Randmetsa sõnul on ettevõttel väga hea meel anda enda panus Eesti noortespordi arengusse ja toetada Viimsi Korvpalliklubi tegevusi. “Korvpalliklubi Viimsi motiveerib ligi viitsada last tegelema stabiilselt spordiga ning aitab hoida meie noored terved ja energilised. Korvpalliga toimetavad klubis väga tublid inimesed, kes teevad oma asja südamega. Ükskõik millise esindusmeeskonna arendamine hakkab tegelikult pihta juba korvpallikooli laste treenimisega ja usume, et KK Viimsi liikmed jõuavad veel kaugele. Loodame, et meie toetus on abiks.“

 

Reterra Estate on kinnisvara arenduse, investeerimise ja haldamisega tegelev Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Peamised investeeringud on suunatud ärikinnisvara arendamisele ning hoidmisele. Lisaks tegeleb ettevõte ka elukondliku kinnisvara arenduse ja müügiga. Sinna kuuluvad nii korterite, ridamajade kui ka elamumaade arendused.

Reterra Estate eesmärgiks on olla tunnustatud kinnisvara ettevõte, kelle poolt loodavad projektid on kvaliteetsed, innovatiivsed ning pikaajaliselt kõrgelt hinnatud. Reterra arendusportfelli kuuluvad näiteks uudne WoHo hübriidkvartal, Tiskre Ärimaja, peresõbralikud Pähkli ja Lumina Kodud ja mitmed muud uusarendused.

 

Korvpalliklubi Viimsi/Estover, sh KK Viimsi, Kesklinna KK ja GAG Korvpalliklubi, on Tallinna kesklinnas, Meriväljal, Pirital ning kõikjal Viimsis tegustev korvpallikool, moodustades ühtse ligi 550 lapse, noore ja harrastajaga klubipüramiidi.

 

www.kkviimsi.ee /www.kesklinnakk.ee

FB/kesklinnakorvpalliklubi

IG/kkviimsikesklinnakk

Kommenteeri
Mängukalender
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608