Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
17.09.2019
Ballzy pakub Korvpalliklubi Viimsi/Estover kogukonnale suurimat valikut korvpallitooteid 20% soodustusega.
Kommenteeri
16.09.2019
Naiste korvpallirühm otsib uusi liikmeid.
Kommenteeri
12.09.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover kutsub oma kogukonda osalema Sportland Kõrvemaa Rattamaratonil. Seejuures on osalemine meie kogukonnale TASUTA.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Reterra toetab Viimsi noortekorvpalli (0)
21.11.2018

Korvpalliklubi Viimsi/Estover sõlmis lepingu RETERRA ESTATE OÜga, mille alusel toetab ettevõte klubi tegevust rahaliselt. 

Reterra Estate OÜ juhi Reigo Randmetsa sõnul on ettevõttel väga hea meel anda enda panus Eesti noortespordi arengusse ja toetada Viimsi Korvpalliklubi tegevusi. “Korvpalliklubi Viimsi motiveerib ligi viitsada last tegelema stabiilselt spordiga ning aitab hoida meie noored terved ja energilised. Korvpalliga toimetavad klubis väga tublid inimesed, kes teevad oma asja südamega. Ükskõik millise esindusmeeskonna arendamine hakkab tegelikult pihta juba korvpallikooli laste treenimisega ja usume, et KK Viimsi liikmed jõuavad veel kaugele. Loodame, et meie toetus on abiks.“

 

Reterra Estate on kinnisvara arenduse, investeerimise ja haldamisega tegelev Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Peamised investeeringud on suunatud ärikinnisvara arendamisele ning hoidmisele. Lisaks tegeleb ettevõte ka elukondliku kinnisvara arenduse ja müügiga. Sinna kuuluvad nii korterite, ridamajade kui ka elamumaade arendused.

Reterra Estate eesmärgiks on olla tunnustatud kinnisvara ettevõte, kelle poolt loodavad projektid on kvaliteetsed, innovatiivsed ning pikaajaliselt kõrgelt hinnatud. Reterra arendusportfelli kuuluvad näiteks uudne WoHo hübriidkvartal, Tiskre Ärimaja, peresõbralikud Pähkli ja Lumina Kodud ja mitmed muud uusarendused.

 

Korvpalliklubi Viimsi/Estover, sh KK Viimsi, Kesklinna KK ja GAG Korvpalliklubi, on Tallinna kesklinnas, Meriväljal, Pirital ning kõikjal Viimsis tegustev korvpallikool, moodustades ühtse ligi 550 lapse, noore ja harrastajaga klubipüramiidi.

 

www.kkviimsi.ee /www.kesklinnakk.ee

FB/kesklinnakorvpalliklubi

IG/kkviimsikesklinnakk

Kommenteeri
Mängukalender
20.-21.09. Karulaugu Spordikeskus
22.09. Jüri Spordihoone
21.-22.09. Kohtla-Järve
21.-22.09. Rapla Sadolini Spordihoone
20.09.-22.09. Vinni
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608