17.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
15.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi lapsed- ja noored ning esindusmeeskonna mängijad võtsid enda kanda 12.- ja 13.aprill Viimsi, Viimsi Keskuses toimunud Toidupanga toidukogumispäevad. Kahe päeva sisse mahtunud 13 tunni jooksul ...
14.04.2024
Järjekorras teise treeningmängu pidas Viimsi eile kodusaalis Tallinna Kalev/SNABB meeskonna vastu.

KK Viimsi/Noto teenis kodusaalis üliolulise võidu. Teises liigas alustasti play-off mängudega (0)
25.03.2019

KK Viimsi/Noto teenis Saku I Liiga 21.vooru mängus  kodusaalis suureskoorilise, 110:88, võidu külla tulnud Rapla KK/Kohila üle. Väljakuperemehed ei andnud Raplale erilist sõnaõigust, visates igal veerandajal vähemalt 24 punkti.

Viimsilastele oli see põhiturniiri 11.võit, millega kindlustati pääs play-off mängudele ja parandati tabeliseisu kohamängudeks soodsa positsiooni saavutamiseks.

Meeskonna treener Martin Toomas pidas mängu raskeks, kuna kaitses ei toiminud asjad loodetult, ja pidas võidu võtmeks head rünnakut, „Eelmine kord Raplas läks meil oluliselt lihtsamalt. Täna olid meil kaitses augud sees. Õnneks oli rünnak nii hea ja ka Rapla kaitse mitte kõige parem.“

Negatiivse poole pealt kerkisid murepilved viimsilaste peade kohale mängu kolmandal minutil, kui meeskonna kapten Kristjan Evart vigastas jalga ja pidi mängu pooleli jätma, kuid Toomas ei soostunud kommenteerima vigastuse tõsidust, „Mina ei oska veel seda kommenteerida. Meil on siin ka teistel meestel vigastusi olnud ja olen arvanud, et see läheb kolme päevaga üle aga siis on mängija kaks kuud väljas. Loodame parimat!“

Üleplatsimehena kolmikduublile lähedal olnud Joosep Indermitte oli arusaadavalt rahul nii enda kui ka meeskonna sooritusega, „Algul mõtlesin, et võtan meeskonnakaaslased söötudega kaasa ja pärast hakkas ka endal vise minema. Mängu alguses püüdsime liiga agressiivset kaitset mängida, kuid me ei jõudnud ise positsioonidele tagasi. Poolajal tegime vajalikud muudatused. Väärt võit!“

Vaadates uude nädalasse, kui põhiturniiri viimases mängus võõrustatakse koduväljakul BC Kalev/Cramo duubelmeeskonda sõnas Toomas, „Cramoga oli meil väga kõva mäng. Läbi suure tahtmise saime viimasel minutil võidu kätte. Nüüd vaatame oma asjad veel kord üle ja mõtleme kuidas paremini teha.“ Indermitte jätkas treeneri mõtet, „Peame mänguks korralikult valmistuma järgmisel nädalal ja vaatama, mis seisus Kristjan Evart on. Tema puudumine oleks valus kaotus ja seda rohkem peame tiimina mängima. Kindlasti tahame seda võitu saada viimases voorus.“

Joosep Indermitte 27 punkti, 10 korvisöötu ja 8 lauapalli. Mihkel Allorg 22 punkti ja 10 lauapalli. Jorgen Rikberg tõi 18 punkti ning 5 lauapalli. Andreas Märtson 13 punkti. Trevor Sarapuu 12 punkti. Kevin Sünd 11 punkti.

Peale 21.vooru jagab KK Viimsi/Noto Saku I Liiga turniiritabelis 11 võidu ja 10 kaotusega 5.-6.kohta.

Vaata esiliiga turniiritabelit SIIN

Vaata fotogaleriid mängust SIIN

Järgmine kodumäng. OSALE KINDLASTI!

• R, 29.märts Karulaugu Spordikeskus: KK Viimsi/Noto vs BC Kalev/Cramo I

Pühapäeval tegi play-off mängudega Saku II Liigas algust Korvpalliklubi Viimsi/Estover duubelmeeskond.

Jõhvi Spordihallis toimunud mängus kuulus 73:88 paremus väljakuperemeestele, KK HITO/BC Karjamaale. Kahe võiduni mängitava seeria korduskohtumine toimub juba tuleval laupäeval, 30.märts kell 18:30 Viimsis, Karulaugu Spordikeskuse korvpalliareenil.

Kevin Sünd 22 punkti. Tauri Miggur 10 punkti ja 11 lauapalli.