28.03.2024
Leia Easter Tournament 2024 ajakavad ja tulemused:
Kommenteeri
27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
Kommenteeri
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Nordic Champinship. 5.päev (0)
28.06.2019

27. juunist kuni 1.juunini toimub Soomes, Kisakallios iga-aastane noorte korvpalliturniir Nordic Champinship.

5.võistluspäev:

Soomes Kisakallios lõppenud Põhjamaade meistrivõistluste turniiri viimastes mängudes alistasid Eesti noormeeste U16 ja U18 koondised Norra eakaaslased vastavalt U18 98:63 ja U16 koondis 80:57.

Kristjan Kokk kogus 22 minutiga 7 punkti ja 3 lauapalli. Hugo Toom ei mänginud.

U18 noormehed lõpetas turniiri nelja võidu ja ühe kaotusega Soome järel teisel kohal. U16 poisid said kirja kolm võitu ja kaks kaotust. Turniiri lõplik järjestus selgub viimaste mängude järel.

4.võiustluspäev:

Soomes toimuvatel korvpalli Põhjamaade meistrivõistlustel teenis Eesti noormeeste U18 koondis pühapäeval 70:57 võidu Islandi üle.

Eestlaste resultatiivseimateks kerkis "Viimsi twin tower", ehk Hugo Toom ja Kristjan Kokk, kes kumbki panustasid võitu 12 punkti. Hugo teenis mänguaega pea 16 ja Kristjan 23 minutiti.

Mängu statistika SIIN

U16 poisid alistasid Islandi 77:56 kuid mõlemas tütarlaste kohtumises, kus võitja selgus lõpuminutite heitluses, jäi eestlannadel turniiri võiduarve avamata.

Turniiri viimases, so täna toimuvates mängudes kohtuvad eestlased Norra eakaaslastega.

3.võistluspäev:

Põhjamaade meistrivõistluste (Nordic Championship) turniiril mängisid Eesti U16 ja U18 koondised laupäeval Soome eakaaslastega ning jäid võiduta.

U18 noormehed kaotasid soomlastele 60:74.

Taas kerkis Eesti parimaks Hugo Toom, kes 23 mänguminutiga viskas 14 punkti.

Kristjan kokk mängis 12 minutit, mille jooksu kogus 3 punkti.

Pühapäeval kohtuvad eestlased Islandi eakaaslastega.

2.võistluspäev:

Nordic Championshipi teisel päeval läksid eestlased vastamisi Taani eakaaslastega. Võidu suutsid vormistada ainult U18 noormehed, kes Hugo Toomi vedamisel alistasid vastased 75:62.
Hogo teenis mänguaega pea 22 minutit, millega viskas 19 punkti ja võttis 8 lauapalli.
Kristjan Kokk teenis mänguaega 8 minutit, viskas 2 punkti ja võttis 3 lauapalli.

Laupäeval kohtuvad Eesti koondised vastamisi Soome eakaaslastega.

1. võistluspäev:
Nordic Champinshipi avapäeval olid võidukad nii Eesti U16 kui ka U18 noormeeste koondised.

U18 poiste koondis alistas Rootsi eakaaslased Hugo Toom ja Kristjan Kokk toel 77:55.
Hugo teenis mänguaega pea 12 minutit, millega viskas 9 punkti, võttis 3 lauapalli, andis 3 res.söötu ja tegi 2 vaheltlõiget.
Kristjani näitajad: 15 minutit, 6 punkti ja 4 lauapalli.

U16 poisid alistas rootlased 80:68.
Mõlemad neidude koondised pidid eile tunnistama vastase paremust.
Reedel lähevad Eesti noortekoondised vastamisi Taani eakaaslastega.

Eelinfo:

27. juunist kuni 1. juulini peetakse Soomes, Kisakallios iga-aastane Nordic Championship turniir, millest võtavad osa Eesti, Taani, Rootsi, Soome, Islandi ja Norra noortekoondised.
Kodumaa ja Korvpalliklubi Viimsi/Estover värve kaitsevad Hugo Toom ja Kristjan Kokk.