Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
16.09.2019
Alustav naiste korvpallirühm otsib uusi liikmeid.
Kommenteeri
12.09.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover kutsub oma kogukonda osalema Sportland Kõrvemaa Rattamaratonil. Seejuures on osalemine meie kogukonnale TASUTA.
Kommenteeri
10.09.2019
Korraldamaks Klubi kodumänge ja teisi võistlusi ning üritusi veelgi kõrgemal tasemel, otsime inimesi, liituma kodumängude korraldusmeeskonnaga.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi Ehitus toetab Viimsi noortekorvpalli (0)
30.08.2019

Korvpalliklubi Viimsi/Estover sõlmis lepingu VIIMSI EHITUS GRUPP OÜga, mille alusel toetab ettevõte klubi tegevust rahaliselt. 

Viimsi Ehitus Grupp OÜ juhi Tarvi Elleri sõnul on ettevõttel väga hea meel anda enda panus Viimsi noortespordi arengusse ja toetada Viimsi Korvpalliklubi tegevusi. "Viimsi Korvpalliklubi  on aastatega arenenud üheks parima noortesüsteemiga klubiks Eestis,ning nende eest vedamisel on valminud Viimsis ka korralik uus spordihall. Kõik need pingutused motiveerivad korvpalli treeningutel tegelema stabiilselt spordiga üle viiesaja noore ning aitab hoida meie noored terved ja energilised. Korvpalliga toimetavad klubis väga tublid inimesed, kes teevad oma asja südamega. Ükskõik millise esindusmeeskonna arendamine hakkab tegelikult pihta juba korvpallikooli laste treenimisega ja usume, et KK Viimsi liikmed jõuavad veel kaugele. Loodame, et meie toetus on abiks nede eesmärkide saavutamisel.“
 

 

OÜ Viimsi Ehitus Grupp on 100% Eesti kapitalil põhinev ehitusettevõte, mis tegutseb Eesti  turul juba 12 aastat. Põhilisteks tegevusaladeks on üldehitus- ja siseviimistlustööd element- hoonete ehitus ning tänavakivi paigaldus. Meie peamisteks klientideks on korterühistud, omavalitsused ja väga suurel määral erakliendid. Ehitustöid teostame nii peatöövõtu kui ka alltöövõtu korras üle Eesti, kuid põhiliselt tegutseme koduvallas Viimsis. Viimsi Ehitus Grupp OÜ eesmärgiks on pakkuda, enamasti koduvallas Viimsis klientidele kiiret ja kvaliteetset ehitusteenust ja seda võimalikult mõistliku hinnaga!
 

Korvpalliklubi Viimsi/Estover, sh KK Viimsi, Kesklinna KK ja GAG Korvpalliklubi, on Tallinna kesklinnas, Meriväljal, Pirital ning kõikjal Viimsis tegustev korvpallikool, moodustades ühtse ligi 550 lapse, noore ja harrastajaga klubipüramiidi.

 

www.kkviimsi.ee /www.kesklinnakk.ee

FB/kesklinnakorvpalliklubi

IG/kkviimsikesklinnakk

Kommenteeri
Mängukalender
14.09. Nord Cramo Spordihoone (Tervise 21, Tallinn)
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608