Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
05.12.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond, KK Viimsi/Noto, alistas Saku I liiga 9.vooru kohtumises Tartu Kalev/Estiko, mis oli viimislastele hooaja kuues aga esimene võit võõral väljakul.
Kommenteeri
05.12.2019
Saku I liiga novembrikuu kõige väärtuslikumaks mängijaks valiti KK Viimsi/Noto kapten Kristjan Evart.
Kommenteeri
03.12.2019
Info 2020.aasta suvelaagrite ja suvise töökorralduse kohta. Suvelaagrid toimuvad sünniaasta põhiselt.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Rahvusvaheline noorte tippkorvpall Viimsis (0)
13.11.2019

Tuleval nädalavahetusel, so 15.-17.november võõrustab Viimsi rahvusvahelist noorte tippkorvpalli, kui Karulaugu Spordikeskuse korvpalliareenil toimub Poiste Balti Korvpalliliiga (BBBL) U13 vanusegrupi turniiri.

Reedest pühapäevani toimuvast turniirist võtab teiste seas osa Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindus peatreener Kaarel Traumanni juhendamisel, lisaks meeskonnad Lätist, Venemaalt, Soomest, Gruusiast ja Inglismaalt. Traumanni sõnul on meeskond valmis ja ootab koduturniiri väga,” Poiste Balti Korvpalliliiga (BBBL) on suurepärane koht, kus näha treeningutel tehtud töö vilju. Nii mängiate kui treeneri jaoks on see ideaalne väljund, et ennast rahvusvahelisel tasemel proovile panna. Kahjuks on vigastused ja haigused viimasel ajal meid kõvasti räsinud, aga ootan ja loodan, et poisid lähevad iga hinna eest võitlema ning annavad endast parima. Kui sellest eesmärgiga hakkama saame, siis saab väga vinge ja kasulik turniir olema.”

 

Korvpalliklubi Viimsi/Estover tegevjuhi Tanel Einaste sõnul on rõõm kuid samas ka suur vastutus nii suurt turniiri Viimsis võõrustada, "Meie eesmärk on lihtne - läbi viia suurepärane turniir, mida naudiks nii osalejad kui ka kõik teised külalised, õigustades sellega liiga usaldust, et turniir Viimsisse anti. 6 riiki, 8 meeskonda, 29 võistlusmängu, 130 osalejat majutada ja toita. Tehnilise uuendusena saab kõiki mänge otseülekandes jälgida meie YouTube kanalil. Korvpalli täis nädalavahetusele nö kirss tordile on reede õhtul toimuv esindusmeeskonna mäng, kuhu ootame kõiki turniiril osalejaid aga loomulikult kõiki viimsilasi.”

 

Väljakuperemehed kohtuvad reedel kell 10:00 BC Baltic Stars (ENG) ja kell 13:45 Mārupes SC (LAT), laupäeval kell 10:45 Z.Pachulia BA (GEO) ja 15:45 Admiralteyskaja Spordikool (RUS), pühapäeval kell 8:30 Ura Basket (FIN) ja kell BS Rīga/Jugla (LAT) eakaaslastega.

 

Ajakava ja fotogaleriid SIIN

Ajakava ja on-line tulemused SIIN 

Vaata otseülekandeid mängudest SIIN

 

Turniiri toetavad: Viimsi vald, Eesti Kultuurkapital, Nike, Sportland, Ballzy

 

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

YT/kkiimsi

Kommenteeri
Mängukalender
03.12 Turu Spordihoone, Tartu
04.12 Turu Spordihoone, Tartu
07.12 Karulaugu Spordikeskus
08.12 Iisaku Gümnaasium
08.12 Tartu Ülikooli spordihoone
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608