17.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
15.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi lapsed- ja noored ning esindusmeeskonna mängijad võtsid enda kanda 12.- ja 13.aprill Viimsi, Viimsi Keskuses toimunud Toidupanga toidukogumispäevad. Kahe päeva sisse mahtunud 13 tunni jooksul ...
14.04.2024
Järjekorras teise treeningmängu pidas Viimsi eile kodusaalis Tallinna Kalev/SNABB meeskonna vastu.

C1 esiliiga võit (0)
17.03.2010
14.märts Viimsi Koolis toimunud Eesti Noorte C1-vanuseklassi Meistrivõistluste esiliiga võitis KK Viimsi 96 meeskond.
Esiliigas mängivad meeskonnad, kes eelmise hooaja põhjal kaheksa parema hulka ei mahtunud.

Kui eelmise raske ja keerulise hooaja lõpetuseks pidid Viimsi poisid eliitsarjast lahkuma, oli käesoleva hooaja eesmärgiks, kindlasti koht kaheksa parema hulka tagasi võidelda.
Seega ei olnud esiliiga võit eesmärk omaette, vaid lihtsalt "vahend".

F4 poolfnaalmängus alistati Virumaa PK tulemusega 83:57, seejuures olid juba poolajaks edunumbrid 59:16. Edasi toimus tulemuse vormistamine, seni vähem mänguaega saanud mängijate poolt.

Finaali jõudis ka meie vana tuttav ja alagrupikaaslase BC Kalev/Celanderi, kes oma poolfinaalis alistas 82:69 Jõhi SK kasvandikud.
Esikoha mäng kujunes ootamatult ühepoolseks. Juba esimestest minutitest haaras kodumeeskond initsiatiivi, kuid lihtsad eksimused ei lubanud seda numbriliseks tulemuseks vormistada. Mängu edenedes paranes olukordade realiseerimine ja ka kaitsemäng.
Kui avaveerand lõppes veel 20:15, siis poolajaks oli tablool 53:24 edunumbrid. II veerand seega 33:9!
Lõppskooriks vormistati 97:55.

Tasuks esiliiga kuldmedalid ja pääs Eliit-turniiri üleminekumängudele, kus tulevad vastu Salva Tartu, SK Saku ja Virumaa PK meeskonnad.
Üleminekumängud toimuvad 10.-11.aprill ja 24.-25.aprill.

Eesti Meistrivõistluste vahele mahub ka kolmas EYBL etapp Liepajas, kus mängus järgmiseks aastaks koht I-divisjoni, ehk 16 parema meekonna hulka.

Esiliiga võitu püüab ka KK Viimsi C2 meeskond, kes peab finaalturniiri 21.märts Tormas.