25.04.2024
Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.
24.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...

Viimsi/Sportland võitis kodus BC Prometey 107:105 ja viigistas veerandfinaalseeria (0)
03.04.2023

Laupäeval Viimsis toimunud Eesti-Läti liiga veerandfinaalseeria teist mängu BC Prometey vastu, oli tulnud toetama peaaegu täismaja ehk 592 fänni!

Viimsi/Sportland läks BC Prometey vastu juhtima esimese veerandaja keskel ning väikest eduseisu hoiti mängu lõpuni kuigi korraks juhiti ka lausa 11 punktiga. Erakordselt hästi tabati kolmepunktiviskeid ning võib etteruttavalt öelda, et seda joont jätkati mängu lõpuni.

Esimese veerandaja võitis kodumeeskond 27:25, teise 21:18 ning kolmanda 24:23. Võideldi igas situatsioonis ning iga palli pärast. Enne viimast veerandaega juhtis Viimsi/Sportland 72:66. Viimane veerandaeg oli pingeline ning võitlus käis viimase sekundini. BC Prometey võitis neljanda veerandaja 22:16 ning ees ootas lisaaeg.

Esimese lisaaja lõpuks olid tablool viiginumbrid 100:100 ning ees ootas teinegi lisaaeg. Teisel lisaajal ei tabanud kumbki meeskond enam eriti, kuid Viimsi/Sportland tahtis ja suutis natuke rohkem ning võitis kogu mängu 107:105.

Käesoleval hooajal on Ukraina suurklubi üle võidu saavutanud vaid BC Kalev/Cramo ning teise tiimina suutis sellega hakkama saada nüüd ka Viimsi/Sportland.

Viimsi/Sportland poolelt käisid platsil 8 meest ning 6 neist jõudsid ka kahekohalise punktisummani. Kapten Karl Johan Lips viskas 24 punkti ja noppis 7 lauapalli. Devin Harris, Malik Toppin ja Siim-Markus Post viskasid 18 punkti. Harris andis 9 resultatiivset söötu, Toppin sai kätte 14 lauapalli ning Post hiilgas samuti 8 resultatiivse sööduga. Ronalds Zakis viskas 16 ning sünnipäevalaps Egert Haller 13 punkti.

Ukraina klubi parim oli Gian Clavell, kes kogus 33 silma, 7 lauapalli ja 10 korvisöötu.

Peatreener Valdo Lips oli pärast mängu silmnähtavalt rahul. “Kõige olulisem oli see, et mehed uskusid lõpuni välja, et me suudame võita. Seekord pidasime kaitses hästi vastu ning ka pallid läksid korvi,” ütles peatreener.

Kolmas ning otsustav kohtumine leiab aset Riias, esmaspäeval 3. aprillil.