29.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
29.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
28.04.2024
Teine veerandfinaalmäng Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu peeti eile Viimsis. Mängu oli tulnud vaatama 483 inimest, mis tähistas ka tänavuse hooaja publikurekordit.

Viimsi/Sportland kaotas kodus korvpalli meistriliiga poolfinaali teise mängu BC Kalev/Cramo vastu 62:86 ja on seerias kaotusseisus 0:2 (0)
08.05.2023

Esimese poolfinaalseeria mängu, mis kulges neljanda veerandajani võrdselt, oli võitnud BC Kalev/Cramo 88:73. Teine mäng toimus Viimsis 852 silmapaari ees, mis tähistas ka kodusaali uut publikurekordit.

Külalised võitsid esimese veerandaja kindlalt 22:15 ning hoidsid kuni mängu lõpuni turvalist eduseisu enda käes. Teine veerandaeg lõppes 24:14 ning BC Kalev/Cramo juhtis vaheajaks

46: 29.

Kolmas veerandaeg oli tasavägine ning Viimsi kaotas selle vaid kahe punktiga,18:20. Neljas veerandaeg suuri muudatusi ei toonud ning kogu mäng Viimsi/Sportlandi poolt vaadatuna 62:86.

Viimsi/Sportland resultatiivseim Malik Toppin viskas 16 punkti ja korjas 9 lauapalli, Devin Harris lisas 15 punkti ja 7 korvisöötu. Vastaste suurim skooritegija oli Wesley Van Beck, 19 punktiga.

Peatreener Valdo Lips kiitis pärast mängu vastaseid. “Ei ole midagi öelda, seeria viimased viis veerandaega, pandi meid paika. Meil kadus kahjuks distsipliin, pall ei liikunud ja korvi me ka ei tabanud. Peame nüüd esmalt vaimu korda saama ja viimases mängus endast kõik andma. Tänan rohkearvulist publikut, kes meid mängu lõpuni toetas,” ütles Lips pärast mängu.

Tagamängija Ron Laanemaa lisas: “Kahjuks kaotasime ka teise mängu, aga peame ennast kiirelt teisipäevaks koguma, et mitte samu vigu teha. Halbadest hetkedest väljakul, peame kiiremini üle saama.”

Kolme võiduni peetavat poolfinaalseeriat juhib BC Kalev/Cramo 2:0, kuid viimsilased lähevad kolmandas mängus kindlasti lahingut andma.

Poolfinaalseeria kolmas mäng toimub 9. mail Kalevi Spordihallis.

Saalis näeme!

Kes mõjuval põhjusel saali ei jõua, saab meile kasa elada Delfi TV või Inspira TV vahendusel!

Viimsi/Sportland alistas oma veerandfinaalseerias TalTech/OPTIBETi 3:0 ja kohtub poolfinaalseerias BC Kalev/Cramoga, kes oma veerandfinaalid läbis samuti puhaste paberitega, 3:0.

Kolme võiduni mängitav poolfinaalseeria algab kolmapäeval 3.mai Kalevi Sporihallis ning jätkub kolm päeva hiljem 6.mail Viimsis.

1. mäng 3.05 kell 19:30. Kalevi Spordihall
  2. mäng 6.05 kell 17:00. FORUS Spordikeskus Viimsi.