Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri
22.04.2024
Koolivaheajal, 20.aprill 2024.a kuni 28.aprill 2024. a, toimuvad treeningud muutunud treeningplaani alusel.
Kommenteeri
22.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi Sügisturniir. Kokkuvõte ja tulemused (0)
09.11.2010

12. kuni 14.november toimus Viimsi Koolis, kaheteist meeskonna osavõtul, järjekorras seitsmes Viimsi Sügisturniir.
Seekordsest turniirist võtsid lisaks üheksale kohalikule noortemeeskonnale taaskord osa ka väliskülalised, kaks meeskonda Soomest, Helsingist ja üks Venemaalt, Sankt-Peterburist.

Viimsi Sügisturniiri näol on tegu turniiriga, mis pakub igal sügisel väljundit just kõige noorematele kossupoistele.
Kolme päeva jooksul toimus 28 haaravat pallilahingut, millest sai osa ligi 150 potentisaalset tulevikutähte ja millele elasid kaasa fanaatilised poolehoidjad.
Eelmise aasta turniirivõitu, saabus kaitsma Rakvere Tarvas/Spordikool.
Turniirist võtsid osa meeskonnad Viimsist, Pärnust Keilast, Rakverest, Jürist, Tallinnast ning lisaks juba mainitud välismeeskonnad.

12 osalevat meeskonda olid jaotatud nelja alagruppi, kus mängiti üheringiline turniir. Alagrupi kaks paremat jätkasid veerandfinaalides. Kolmanda koha saavutanud meeskonnad jäid mängima kohtadele üheksa kuni kaksteist.
Alagrupi täiseduga läbinud ja võitnud meeskondadest BC Kalev Viasat, Rakvere SK, St.Peterburg VO ja Reaalkool SK, ei suutnud ainsana veerandfinaali läbida St.Peterburg VO, kes pidi ootamatult kindlalt alla vanduma KK Paulus meeskonnale.

Esimeses poolfinaalis läksid vastamisi BC Kalev Viasat ja Reaalkooli SK. Tasavägises ja pingelises mängus olid sel korral veidi kindlamad kalevlased. Lõppskooriks tablool 46:41.
Teises poolfinaalis mängisid Rakvere Tarvas tulemusega 63:37 üle KK Pauluse.

Kolmanda koha mängus suutis eelmise aasta hõbedameeskond KK Paulus pingelise mängus alistad skooriga 45:36 Reaalkooli Spordiklubi.

Esimest korda Viimsi Sügisturniiri ajaloos ei nähtudfinaalis punk-tpunkti heitlust. Sel korral oli juba esimese veerandajaga turniirivõit otsustatud, kui Rakvere pani oma paramuse numbritega 17:5 maksma ja kasvatas vahet iga veerandiga. Lõppskoor 67:34.

Kodumeeskond võitles välja hetkel oma võimetele vastava, maksimumi lähedase koha ja tulemuse. Suurimaks kasuks nädalavahetusel mängitud viis pingelist mängu. “Suurde mängu” ei luba meil sekkuda veel puudulik tehniline pagas ja mänguolukordade hindamine.
Turniiri avamängus võitsime raskusteta TSK Altiuse meeskonda, 51:13.
Alagrupi teises mängus ei õnnestunud kahjuks kodumeeskonnal teha parimat sooritust, kui võrdsete vastaste mängus pidime siiski tunnistama St.Peterburg VO paremust. 21:36.
Veerandfinaalis ei andnud hilisem finalist BC Kalev Visast korraldajatele armu, tulemuseks 18:56.
Pika teise mängude päeva lõpetuseks, 5. kuni 8.koha mängudes õnnestus Viimsi poistel ennast siiski veel kokkuvõtta ja tugeva võitluse ning kaitse toel alistati 29:19 Tapiolan Honka. See võit tagas pääsu 5.-6.koha mängule.
5. koha mängus jäime hoolimata võidetud poolajast 15:11, alla BC Rimi poistele. Lõppskoor 23:33. Sellest mängust on kahju, kuna “vastane mitte ei võtnud, vaid meie andsime selle võidu neile”. KK Viimsi meeskonnale koduturniiri kuues koht, mis on võrreldes eelmise aastaga kaks kohta kõrgem.