Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
12.11.2019
Saku I Liiga 2019/2020 hooaeg jätkub KK Viimsi/Notole kodusel Karulaugu areenal, kui 6.vooru mängus võõrustame KA Tallinna Kalev meeskonda, kes möödunud hooaja lõpetas liigas meist ühe koha kõrgemal, ehk ...
Kommenteeri
12.11.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond, KK Viimsi/Noto, jätkas Saku I liiga hooaega võidukalt, alistades kodusaalis külla tulnud G4S Noorteliiga, ehk Audentese Spordigümnaasiumi esinduse.
Kommenteeri
12.11.2019
Käes on aeg, kus lapsevanem peab tegema kinnituse järgmise, ehk 2020.aasta, kohaliku omavalitsuse (KOV) sporditegevuse toetuse kohta, ehk määrama klubi, kellele laekub kohaliku omavalitsuse nö pearaha.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Tähtis pole võit vaid osavus. VOL 2. (0)
15.04.2013
Pühapäeval, 14.aprillil kogunes kuus meeskonda Viimsi kooli spordihoonesse, et pidada maha ühepäevane välkturniir - esimene Viimsi Kevadturniir.

Viimsi Kevadturniir on traditsioonilise Viimsi Sügisturniiri “väikevend”, ehk suunatud kõige noorematele kossupoistele, kuid erinevalt klassikalisest turniiriformaadist on rõhk puhtal mängurõõmul ning saadud kogemustel, ehk turniiril võitjat ei selgitatud ning turniiritabelit ei täidetud. Mängiti üheksa emotsionaalselt võistlusmängu, millest said osa ligi seistekümmend tulevikutähte ning fanaatilist lapsevanemat.

Esimesest Kevadturniirist võttis osa kuus meeskonda. Kahe meeskonnaa olid esindatud korraldajad, ehk KK Viimsi (treenerid S.Särekanno ja S.Liiva), külakosti üle-Eesti tõid Erkmaa KK (treener Gert Prants, Tartu), Rapla Korvpallikool (treener Allar-Raul Antson), Audentes SK (treener Rauno Pehka) ja T.Soku Korvpallikool (treener M.Uuehendrik).

“Väga super, väga lahe. Väga hea idee. Paljudele poistele on ju see esimene võistluskogemus. Siit need suured staarid tulevad” sõnas T.Soku KK treener Mart Uuehendrik ning Erkmaa Korvpallikooli treener Gert Prants jätkas: “Väga lahe üritus. Otsisime väikestele mänguvõimalust ning Viimsi tegi idee teosks ning just seda võimalust pakkus. Väga toredad mängud ja tore päev”.

Viimsi Kevadturniiri toetasid Nike ja Sportland.

GALERII

www.kkviimsi.ee
www.facebook.com/kkviimsi
Kommenteeri
Mängukalender
6.11. Karulaugu Spordikeskus
8.11. Karulaugu Spordikeskus
10.11. Karulaugu Spordihoone
9.-10.11. Nord Cramo Spordihoone
10.11. Saku valla spordikeskus
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608