Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri
22.04.2024
Koolivaheajal, 20.aprill 2024.a kuni 28.aprill 2024. a, toimuvad treeningud muutunud treeningplaani alusel.
Kommenteeri
22.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi kahe meeskonnaga Espoo Basket Tournamendil pronksmedalitel (1)
27.08.2007
KK Viimsi osales turniiril 1995 ja 1996 aastal sündinud poiste meeskondadega. Tegu on  rahvusvahelise, iga-aastase turniiriga. Meile on tegu ideaalse sissejuhatusega uude hooaega, et „suvepuhkus” lõpetada.

1996 poiste meeskond võitis B-alagrupi raskusteta täiseduga. Mängude tulemused vastavalt: vs Ura Basket 45:30; vs Visa-Basket 45:23; vs Honka Hirmu 52:13.

Poolfinaali vastaseks meile C-alagrupi võitja ToPo. Mäng toimus pühapäeva hommikul 8.30. Selline varajane mänguaeg on ebatavaline ja  tavaliselt meile probleemne poiste „aeglase käivitumise” tõttu. Seekord olime mänguks hästi valmis ja haarasime kohe initsiatiivi. Poolaeg seisuga 22:17 meile, kuid mängupildi järgi kindlalt meie kontrolli all, suutsime vastast kaitses kontrollida ja rünnakul teravad olla. Vaid mõned lihtsad eksimused visetel, ei lubanud olla suuremas eduseisus.

Kahjuks startisid soomlased II poolajale isukamalt. Vastase kolm kergelt korvi röövisid meilt mängukindluse, mida enam taastade ei õnnestunudki. Rünnakul seisime ja koostööst polnud enam juttugi. Ilmselt ka väsisime. Meie mööda visetest ja pallikaotustest vastese kerged korvid. Lõpptulemus 31:46. Tagantjärele vaadates võib arvata, et mänguks „valmisolek” - ärkamine, soojendus jm röövis meilt liig apalju energiat. Ja ka treeneri eksimus, et I pooajal kui mäng „jooksis” oleks võinud põhimängijatele rohkem puhkust anda.

Kolmandakoha mäng KK Viimsi – WB. Mäng iseenesest poolfinaali koopia. Õnneks suutsime seekord lõpu ikka endale hoida. Võidame poolaja 18:10 ja taas lõpetasime mängimise. Ilmselt meeldivad poistele põnevad lõpud... Nii mängisimegi punkt-punkti mängu lõpuvileni. Lõpptulemus 32:28 ning pronksmedalid ikkagi meie.

KK Viimsi 95 aastal sündinud poisid saavutasid kümne meeskonna seas kolmanda koha. Alagrupis pidasime 4 kohtumist KK Viimsi -TuNMKY 53:21, KK Viimsi - Honka 36:49, KK Viimsi - Wartsman Basket 39:33, KK Viimsi - Koupo 42:35. Turniirisüsteemi eripära tõttu, ei olnud meil kahjuks alagrupis saadud ühe kaotuse tõttu, enam võimalust üldesikohta püüda. Pronksikohtumises võitsime Ura Basketi 41:35. Välja arvatud esimene, olid kõik teised kohtumised väga tasavägised ja pingelised. Hea märk on, et kolm pingelist lõppu läksid meie kasuks, kindlasti on selles oma osa ka õnnel aga ka poisid näitasid, et suudavad lõpuhetkedel  ennast kokku võtta.

Kokkuvõtteks võib öelda, et tegu ikkagi eduka ja vajaliku turniiriga. Saime kinnitust arvatavatele hooaja alguse probleemidele ja leidsime mõned uued, mille kõrvaldamiseks tööd teha. Hooaja esimeste mängude kohta ja peale suvepuhkust neli päeva treeninuna oleks paha rohkemat tahtagi.