Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
19.06.2019
Laupäeval toimunud Perepäeva ning esmaspäeval toimunud toetajate ning koostööpartnerite tänuüritusega tõmbas Korvpalliklubi Viimsi/Estover joone alla 17., väga edukale edukale hooajale.
Kommenteeri
18.06.2019
Alljärgnevalt info käesoleva hooaja treeningute, suve ja suvelaagrite ning uue hooaja alguse kohta.
Kommenteeri
16.06.2019
Suvi on kõige parem aeg mängijate individuaalsete oskuste parandamiseks. #viimsibasketball talendilaager" on suunatud noortele vanuses 14 kuni 19 aastat, kelle eesmärk on saada korvpalluriks, aidates sihikindlaid noori viia oma mäng ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi kahe meeskonnaga Espoo Basket Tournamendil pronksmedalitel (1)
27.08.2007
KK Viimsi osales turniiril 1995 ja 1996 aastal sündinud poiste meeskondadega. Tegu on  rahvusvahelise, iga-aastase turniiriga. Meile on tegu ideaalse sissejuhatusega uude hooaega, et „suvepuhkus” lõpetada.

1996 poiste meeskond võitis B-alagrupi raskusteta täiseduga. Mängude tulemused vastavalt: vs Ura Basket 45:30; vs Visa-Basket 45:23; vs Honka Hirmu 52:13.

 

Poolfinaali vastaseks meile C-alagrupi võitja ToPo. Mäng toimus pühapäeva hommikul 8.30. Selline varajane mänguaeg on ebatavaline ja  tavaliselt meile probleemne poiste „aeglase käivitumise” tõttu. Seekord olime mänguks hästi valmis ja haarasime kohe initsiatiivi. Poolaeg seisuga 22:17 meile, kuid mängupildi järgi kindlalt meie kontrolli all, suutsime vastast kaitses kontrollida ja rünnakul teravad olla. Vaid mõned lihtsad eksimused visetel, ei lubanud olla suuremas eduseisus.

Kahjuks startisid soomlased II poolajale isukamalt. Vastase kolm kergelt korvi röövisid meilt mängukindluse, mida enam taastade ei õnnestunudki. Rünnakul seisime ja koostööst polnud enam juttugi. Ilmselt ka väsisime. Meie mööda visetest ja pallikaotustest vastese kerged korvid. Lõpptulemus 31:46. Tagantjärele vaadates võib arvata, et mänguks „valmisolek” - ärkamine, soojendus jm röövis meilt liig apalju energiat. Ja ka treeneri eksimus, et I pooajal kui mäng „jooksis” oleks võinud põhimängijatele rohkem puhkust anda.

 

Kolmandakoha mäng KK Viimsi – WB. Mäng iseenesest poolfinaali koopia. Õnneks suutsime seekord lõpu ikka endale hoida. Võidame poolaja 18:10 ja taas lõpetasime mängimise. Ilmselt meeldivad poistele põnevad lõpud... Nii mängisimegi punkt-punkti mängu lõpuvileni. Lõpptulemus 32:28 ning pronksmedalid ikkagi meie.

 

KK Viimsi 95 aastal sündinud poisid saavutasid kümne meeskonna seas kolmanda koha. Alagrupis pidasime 4 kohtumist KK Viimsi -TuNMKY 53:21, KK Viimsi - Honka 36:49, KK Viimsi - Wartsman Basket 39:33, KK Viimsi - Koupo 42:35. Turniirisüsteemi eripära tõttu, ei olnud meil kahjuks alagrupis saadud ühe kaotuse tõttu, enam võimalust üldesikohta püüda. Pronksikohtumises võitsime Ura Basketi 41:35. Välja arvatud esimene, olid kõik teised kohtumised väga tasavägised ja pingelised. Hea märk on, et kolm pingelist lõppu läksid meie kasuks, kindlasti on selles oma osa ka õnnel aga ka poisid näitasid, et suudavad lõpuhetkedel  ennast kokku võtta.

 

Kokkuvõtteks võib öelda, et tegu ikkagi eduka ja vajaliku turniiriga. Saime kinnitust arvatavatele hooaja alguse probleemidele ja leidsime mõned uued, mille kõrvaldamiseks tööd teha. Hooaja esimeste mängude kohta ja peale suvepuhkust neli päeva treeninuna oleks paha rohkemat tahtagi.

Täname pöidlahoidjaid toetuse eest!

Kommenteeri
Mängukalender
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608