Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
17.10.2019
Koolivaheajal toimuvad treeningud muutunud tunniplaani alusel.
Kommenteeri
15.10.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover sõlmis kokkuleppe GOLDEN CLUB VIIMSIGA, mille alusel klubi esindusmeeskond KK Viimsi/Noto asub treenima Golden Clubi jõusaalis ning samas avaneb võimalus soodustingimustel treenida ka meie kogukonnal. 
Kommenteeri
15.10.2019
Käes on aeg, kus lapsevanem peab tegema kinnituse järgmise, ehk 2020.aasta, kohaliku omavalitsuse (KOV) sporditegevuse toetuse kohta, ehk määrama klubi, kellele laekub kohaliku omavalitsuse nö pearaha.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Korvpallipäev Randvere Koolis (0)
24.09.2013
» Frank Elegar ja Rain Veideman jagasid lastele teadmisi. Foto: Riina Vaikmaa
Randvere koolis toimus Eesti Korvpalliliidu, Eesti Koolispordi Liidu ning Korvpalliklubi Viimsi poolt korraldatud korvpallipäev, millega tähistati ühtlasi ka Randvere kooli spordisaali avamist.
Korvpallipäeva raames külastasid lapsi Rain Veideman ja Frank Elegar BC Kalev/Cramost ning naiskorvpallurid Kerdu Arbet-Lenear (Tallinna Ülikool) ja Heila Rosenfeldt (Eclex/1182), kes viisid läbi kaks korvpallitundi. Lastega tehti erinevaid põrgatus- ja viskeharjutusi ning lapsed said esitada korvpalluritele erinevaid küsimusi. Korvpallurid eesotsas Frank Elegariga jäid päevaga rahule: „Mul oli lastega lõbus. Näitasime neile erinevaid harjutusi ja jagasime reedese mängu pileteid. Lisaks näitasin veel paari pealtpanekut ja vastasin laste küsimustele.“

Korvpalli päeva näol oli tegemist Randvere kooli spordisaali ühe avamisüritusega, mille puhul andis Korvpalliklubi Viimsi omaltpoolt koolile üle 24 korvpalli, 2 pallikotti ning eraldusvestid. "Tahtsime lastele kinkida ühe toreda päeva ja koolile uue maja- ning spordisaali valmimise puhul pallimängu varustuse. Arvan, et lapsed veetsid lõbusalt aega ja nii mõnigi laps proovis täna esmakordselt ise põrgatada või korvi tabada ja nägi oma silmaga pealtpanekuid. Kindlasti aitab selline päev tuua lapsi spordi ja korvpalli juurde nii mängija kui fännina ja juba reedel ongi lastel võimalus ise Frangile ja Rainile kaasa elada. Ühtlasi on mul heameel, et saame anda oma väikese panuse uuele majale sisu loomisel, Randvere koolis toimuvate korvpallitreeningute näol," rääkis KK Viimsi tegevjuht Tanel Einaste.

Selliste ürituste toimumise on võtnud oma hingeasjaks Korvpalliliidu president Jüri Ratas: „Proovime anda koolides rohkem valikuvõimalust, millist spordiala valida. Selleks aitame Korvpalliliidus läbi viia erinevaid koolitusi, et viia korvpall kõigile lähemale. Mul on hea meel, et Korvpalliklubi Viimsi ning BC Kalev/Cramo mängijad Frank Elegar ja Rain Veideman ning samuti Naiste meistriliigas mängivad Kerdu Arbet-Lenear ja Heila Rosenfeldt tulid lastele näitama, kuidas asja tehakse.“

Päeva viis läbi Henri Ausmaa Eesti Koolispordi Liidust, keda assisteerisid Korvpalliklubi Viimsi treenerid Märt Rohlin ja Valdo Lips.

Kalev/Cramo mängijad jagasid lastele pileteid Alexela Korvpalli Meistriliiga avamängule, mis toimub reedel 27. septembril algusega kell 19:00 Saku Suurhallis, kus valitsev Eesti meister Kalev/Cramo võõrustab mullust pronksiomanikku Rakvere Tarvast.

www.basket.ee
www.kkviimsi.ee
www.facebook.com/kkviimsi
Kommenteeri
Mängukalender
18.10 Karulaugu Spordikeskus
19.10 Karulaugu Spordikeskus
19.10-20.10 Audentese Spordikeskus
20.10 Karulaugu Spordikeskus
19.10 Kohtla-Järve Spordikeskus
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608