Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
17.10.2019
Koolivaheajal toimuvad treeningud muutunud tunniplaani alusel.
Kommenteeri
15.10.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover sõlmis kokkuleppe GOLDEN CLUB VIIMSIGA, mille alusel klubi esindusmeeskond KK Viimsi/Noto asub treenima Golden Clubi jõusaalis ning samas avaneb võimalus soodustingimustel treenida ka meie kogukonnal. 
Kommenteeri
15.10.2019
Käes on aeg, kus lapsevanem peab tegema kinnituse järgmise, ehk 2020.aasta, kohaliku omavalitsuse (KOV) sporditegevuse toetuse kohta, ehk määrama klubi, kellele laekub kohaliku omavalitsuse nö pearaha.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
EMV II Liiga. KK Viimsi vs KK Rae Koss 40:61 (0)
10.10.2013
Nähtavasti seadis hooaja esimene kodumäng nii mõnegi palluri õlgadele suure koorma. Nii ei tahtnud visked tabada ja vastu võeti hulk valesid otsuseid.
Kuigi lõppskoor ei iseloomusta päris täpselt jõudude vahekorda on see hetkel ikkagi reaalsus.
Kui tihtilugu lähevad statistika ja mängupilt omavahel lahku, siis selles mängus võib kaotuse põhjused üheselt kokku võtta numbritega:
Vastasel lubati võtta koguni19 ründelauapalli, nendest 12 esimesel poolajal.
Mängus teenisime vaid kümme vabaviset, seejuures kõik esimesel poolajal, millest omakorda realiseeriti vaid üks!
Esimesel poolajal sooritati vaid 5 kolmepunkti viset, mis lubas vastasel kaitse korvi alla kokku tõmmata ja viis meie rünnaku tasakaalust välja. Nö heaks peetakse suhet 1/3 kolmeseid ja 2/3 kahepunkti viskeid.

Kui närvilisus välja jätta võiks mängupildiga, eriti kaitsega rahul olla, sest mitmeid kordi ei suutnud vastane palli kaheksa sekundiga üle keskjoone tuua või sunniti sooriatama raske vise. Käesolevat hinnangut kaitsemängule toetaks ka võitja skoor - 61 punkti. Kahjuks saab aga kaitsega rahul olla vaid kuni lauavõitluse alguseni ehk blokeerimiseni, kus enamus kordi Viimsi poisid nö pealtvaatajaks kehastusid, ilmselt lootes Nike seljakotti võita. Hinnanguliselt umbes kolmandik vastase punktidest liigitatakse second chance points.

"Mängijaid kammitses esimese kodumängu "värin". Ühest küljest taheti väga hästi mängida, samas kardeti enesekindlat otsust viskamiseks vastu võtta. Poisid ei ole veel harjunud jõulist kehalist mängu mängima, sest kõik poisid mängivad veel noorteklassis. Sellest ka suur allajäämine lauavõitluses. Paljudele poistele on II liiga mängud üldse esimesed mängud meeste vahel. Eks harjumine võtab aega. Kaitse oli see-eest kuni blokeerimiseni super ning vanemad ja kogenumad vastased olid, võib öelda isegi kogu mängu, hädas hea viskekoha leidmisega. Kui mängime samamoodi kaitses edaspidi ja suudame ka oma lauda jõuliselt blokeerida, on kõik võimalik. Kindlasti läheks ka rünnakul lihtsamaks, sest tekib võimalusi saada ka kergeid korve kiirrünnakutest," võttis mängu kokku treener Valdo Lips.

www.kkviimsi.ee
www.facebook.com/kkviimsi
Kommenteeri
Mängukalender
18.10 Karulaugu Spordikeskus
19.10 Karulaugu Spordikeskus
19.10-20.10 Audentese Spordikeskus
20.10 Karulaugu Spordikeskus
19.10 Kohtla-Järve Spordikeskus
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608