28.03.2024
Leia Easter Tournament 2024 ajakavad ja tulemused:
27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.

Homme mängime KK Kadis presidendi karikale (0)
04.01.2014
Tänaõhtuses poolfinaalis tuli tunnistada Marijampolė ŽSMi paremust 32:48. Mäng algas meiepoolse “suure üllatusega”, kui pall kuidagi teed korvi ei leidnud ning tablool 0:11. Peale time-outi vastasime aga omakorda 13:0 vahespurdiga ning olime “back in business”. Poolajaks skoor siiski 15:20 kui vastane tabas lõpusireeniga koos raske kolmepunktiviske.
Mõlemapoolselt jõuline ja agressivne mäng jätkus ka teiasel poolajal. Kokku vilistati kahele meeskonnale kolm ebasportliku viga ja mitmed jäid veel vilistamata. Vähehaaval siiski vastane libises eest ning viimased paar minutit möödusid juba pingevabalt. Rebane 13 punkti.
Homme mängime pronksmedalitele ja turniiri III kohale kuuluva KK Kadise presidendi karikale, kell 14.00 algavas kohtumises juba tuttava KM Perkunasega.

Täna toimunud viskevõistluselt Ragnar Jung ja Karl Kurmiste homsesse finaali ei pääsenud. Ragnaril jäi finaali pääsust puudu üks tabamus. Kõik fännid saavad Ragnari ja Karli sooritustele kaasa elada juba peagi youtube`I vahendusel.
Täpsustus: Täna kell 16.00 toimus siiski turniiri pidulik avamine.