Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
20.05.2019
18.-19.mail Viimsis, Karulaugu Spordikeskuses peetud noorte Eesti meistrivõistluste, ametliku nimega G4S Noorteliiga, U18 vanuseklassi finaalturniiril riputati põneva finaalimängu järel hõbemedalid kaela ...
Kommenteeri
19.05.2019
Eile toimunud poolfinaalisid alistasid viimsilased Hugo Toomi kaksikduubli toel 91:75 Tartu Ülikooli Korvpallikooli. Täna, so pühapäeval 19.mail peetavas finaalis läheb Viimsi vastamisi TTÜ KK/TSK/Valge ...
Kommenteeri
17.05.2019
Selja taga põhiturniir ja edukas veerandfinaalseeria Rapla Korvpallikooliga on viimsilasi ees ootamas G4S Noorteliiga U18 vanuseklassi F4, ehk nelja meeskonna finaalturniir. See pole mitte tavaline, vaid kodune ehk Karulaugu Spordikeskuse ...
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi
  1. Tanel Einaste

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 6
Kontakt: 50 48 422 tanel@kkviimsi.ee


 

  1. Valdo Lips

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 5
Kontakt: 51 21 592 valdo@kkviimsi.ee


 

  1. Zilvinas Strazdaš

EKR 5
Kontakt: 56273006 zilvinas@kkviimsi.ee


  1. Artur Kusnerov

EKR 4
Kontakt: 55 39 135 artur@kkviimsi.ee


  1. Tarmo Kapper

EKR 5
Kontakt: 50 25 750 tarmo@kkviimsi.ee


  1. Aleks Aasma

EKR 3
Kontakt: 5116628 aleks@kkviimsi.ee


 

  1. Kristjan Evart

EKR 3
Kontakt: 50 91 247 kristjan@kkviimsi.ee


 

  1. Sven Arop

EKR 5
Kontakt:53 41 96 05 sven@kkviimsi.ee


  1. Kaarel Traumann

EKR 4

Kontakt:56 48 12 23 kaarel@kkviimsi.ee


  1. Asko Meiner

EKR 3

Kontakt: 55595678 asko@kkviimsi.ee


  1. Märt Rohlin

EKR 5

Kontakt: 58066567 mart@kkviimsi.ee

 

 

Mängukalender
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608