Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
16.10.2018
Täna Viimsi Sportlandi kaupluses või läbi Facebooki LIVE ülekande tutvustati värsket Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskonda, kes ka käesoleval hooajal mängib Saku I Liigas KK Viimsi/Noto nime ...
Kommenteeri
15.10.2018
KK Viimsi/Noto alustab oma teist hooaega Saku I Liigas Kes meeskonda kuuluvad? Kes istub treeneripingil? Kes kuuluvad taustajõududesse? Millised on meeskonna ja klubi eesmärgid selleks hooajaks ning tulevikus? Tule ja saad ...
Kommenteeri
15.10.2018
Käes on aeg, kus lapsevanem peab tegema kinnituse järgmise, ehk 2019.aasta, kohaliku omavalitsuse (KOV) sporditegevuse toetuse kohta, ehk määrama klubi, kellele laekub kohaliku omavalitsuse nö pearaha.
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi
  1. Tanel Einaste

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 6
Kontakt: 50 48 422 tanel@kkviimsi.ee


 

  1. Valdo Lips

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 5
Kontakt: 51 21 592 valdo@kkviimsi.ee


 

  1. Zilvinas Strazdaš

EKR 5
Kontakt: 56273006 zilvinas@kkviimsi.ee


  1. Artur Kusnerov

EKR 4
Kontakt: 55 39 135 artur@kkviimsi.ee


  1. Tarmo Kapper

EKR 5
Kontakt: 50 25 750 tarmo@kkviimsi.ee


  1. Aleks Aasma

EKR 3
Kontakt: 5116628 aleks@kkviimsi.ee


 

  1. Kristjan Evart

EKR 3
Kontakt: 50 91 247 kristjan@kkviimsi.ee


 

  1. Sven Arop

EKR 5
Kontakt:53 41 96 05 sven@kkviimsi.ee


  1. Kaarel Traumann

EKR 4

Kontakt:56 48 12 23 kaarel@kkviimsi.ee


  1. Asko Meiner

EKR 3

Kontakt: 55595678 asko@kkviimsi.ee


  1. Märt Rohlin

EKR 5

Kontakt: 58066567 mart@kkviimsi.ee

 

 

Mängukalender
19.10. Karulaugu Spordikeskus
21.10. Tartu Ülikooli Spordihoone
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608