Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
12.12.2017
Et sportlikus võtmes valmistuda saabuvateks pühadeks, kontrollida kas pallitrikid- ja nipid on õpitud ja leida uusi sõpru, kutsume oma õpilasi osa saama sportlikust jõulupeost, ehk traditsioonilisest ...
Kommenteeri
12.12.2017
Kommenteeri
11.12.2017
Hea korvpallihuviline lapsevanem, kes sa sooviksid ise ka mängida korvpalli. Grupp keskealisi mehi otsib juurde uusi mängijaid liitumaks treeningutega.
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi
  1. Tanel Einaste

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 6
Kontakt: 50 48 422 tanel@kkviimsi.ee


 

  1. Valdo Lips

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 5
Kontakt: 51 21 592 valdo@kkviimsi.ee


 

  1. Zilvinas Strazdaš

EKR 5
Kontakt: 56273006 zilvinas@kkviimsi.ee


  1. Artur Kusnerov

EKR 4
Kontakt: 55 39 135 artur@kkviimsi.ee


  1. Tarmo Kapper

EKR 5
Kontakt: 50 25 750 tarmo@kkviimsi.ee


  1. Aleks Aasma

EKR 3
Kontakt: 5116628 aleks@kkviimsi.ee


 

  1. Kristjan Evart

EKR 3
Kontakt: 50 91 247 kristjan@kkviimsi.ee


 

  1. Sven Arop

EKR 4
Kontakt:53 41 96 05 sven@kkviimsi.ee


  1. Kaarel Traumann

EKR 4

Kontakt:56 48 12 23 kaarel@kkviimsi.ee


  1. Asko Meiner

Kontakt: 55595678 ameiner@gmail.com

 

 

 

Mängukalender
16.12.-17.12. Viimsi kooli spordihoone
15.12. Viimsi kooli spordihoone
Kolmas rahvusvaheline korvpallitreenerite seminar Viimsis
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608