Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
13.11.2019
Tuleval nädalavahetusel, so 15.-17.november võõrustab Viimsi rahvusvahelist noorte tippkorvpalli, kui Karulaugu Spordikeskuse korvpalliareenil toimub Poiste Balti Korvpalliliiga (BBBL) U13 vanusegrupi turniiri.
Kommenteeri
12.11.2019
Saku I Liiga 2019/2020 hooaeg jätkub KK Viimsi/Notole kodusel Karulaugu areenal, kui 6.vooru mängus võõrustame KA Tallinna Kalev meeskonda, kes möödunud hooaja lõpetas liigas meist ühe koha kõrgemal, ehk ...
Kommenteeri
12.11.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond, KK Viimsi/Noto, jätkas Saku I liiga hooaega võidukalt, alistades kodusaalis külla tulnud G4S Noorteliiga, ehk Audentese Spordigümnaasiumi esinduse.
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi
  1. Tanel Einaste

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 6
Kontakt: 50 48 422 tanel@kkviimsi.ee


 

  1. Valdo Lips

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 5
Kontakt: 51 21 592 valdo@kkviimsi.ee


 

  1. Zilvinas Strazdaš

EKR 5
Kontakt: 56273006 zilvinas@kkviimsi.ee


  1. Tarmo Kapper

EKR 5
Kontakt: 50 25 750 tarmo@kkviimsi.ee


  1. Aleks Aasma

EKR 3
Kontakt: 5116628 aleks@kkviimsi.ee


 

  1. Sven Arop

EKR 5
Kontakt:53 41 96 05 sven@kkviimsi.ee


  1. Kaarel Traumann

EKR 5

Kontakt: 56 48 12 23 kaarel@kkviimsi.ee


  1. Asko Meiner

EKR 3

Kontakt: 55595678 asko@kkviimsi.ee


  1. Märt Rohlin

EKR 5

Kontakt: 58066567 mart@kkviimsi.ee


  1. Martin Toomas

EKR 4

Kontakt: 57570625 martin@kesklinnakk.ee

 


  1. Tony Liivak

EKR 4

Kontakt: 56560507 tony@kesklinnakk.ee 


  1. Sergei Bondarev

     

 

EKR 3

Kontakt: 56631396 sergei@kkviimsi.ee


  1. Tarmo Kährik

     

 

EKR 3

Kontakt: kkviimsi@kkviimsi.ee

Mängukalender
14.11 Keila Tervisekeskus
15.11 - 17.11 Karulaugu Spordikeskus
15.11 Karulaugu Spordikeskus
16.11 Jõhvi Spordihall
17.11 Nord Cramo Spordihoone
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608