Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
18.07.2019
Liikumine on tervise põhialus. Kas teadsid, et parim aeg koordinatsiooni arendamiseks on just vanuses 5 kuni 12 aastat? Registreeru TASUTA proovitreeningutele  SIIN
Kommenteeri
16.07.2019
Info suviste treeningute ja suvelaagrite ning 2019/2020 hooaja kohta, sh: treeningrühmad ja treenerid, liikmemaksu määrad jms.
Kommenteeri
08.07.2019
25.-29.juuli toimub KK Viimsi nooremate treeningrühmade ühislaager Saaremal, Orissaares. Laagrist võtavad osa Viimsi/Püünsi/Merivälja/Pirita U9 ja U11 rühmad (2009/2010/2011/.aastal sündinud poisid).
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi
  1. Tanel Einaste

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 6
Kontakt: 50 48 422 tanel@kkviimsi.ee


 

  1. Valdo Lips

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 5
Kontakt: 51 21 592 valdo@kkviimsi.ee


 

  1. Zilvinas Strazdaš

EKR 5
Kontakt: 56273006 zilvinas@kkviimsi.ee


  1. Tarmo Kapper

EKR 5
Kontakt: 50 25 750 tarmo@kkviimsi.ee


  1. Aleks Aasma

EKR 3
Kontakt: 5116628 aleks@kkviimsi.ee


 

  1. Sven Arop

EKR 5
Kontakt:53 41 96 05 sven@kkviimsi.ee


  1. Kaarel Traumann

EKR 5

Kontakt: 56 48 12 23 kaarel@kkviimsi.ee


  1. Asko Meiner

EKR 3

Kontakt: 55595678 asko@kkviimsi.ee


  1. Märt Rohlin

EKR 5

Kontakt: 58066567 mart@kkviimsi.ee


  1. Martin Toomas

EKR 4

Kontakt: 57570625 martin@kesklinnakk.ee


 

  1. Sergei Bondarev

     

 

EKR 3

Kontakt: kkviimsi@kkviimsi.ee

 

Mängukalender
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608