Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
18.07.2018
Juulis toimuvad treeningud sünniaasta põhiselt, suvise tunniplaani alusel, kõikide filaalidele ühiselt, et tagada vajalik laste arv treeningute toimumiseks ning laste tutvumine.
Kommenteeri
18.07.2018
Korvpalliklubi Viimsi, sh KK Viimsi, Kesklinna KK ja GAG Korvpalliklubi treeningtöö korraldus hooajaks 2018/2019. Ühtlasi tuletame meelde, et 1.august on hooaja, ehk treeningute ja õppemaksu arvestuse alguseks.  
Kommenteeri
06.07.2018
7.-18.juuli toimub Korvpalliklubi Viimsi, sh KK Viimsi, Kesklinna KK ja GAG Korvpalliklubi vanemate treeningrühmade ühislaager Tõrvas Peedu Noortelaagris. Laagrist võtavad osa 2000. kuni 2007.aasta sündinud ...
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi
  1. Tanel Einaste

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 6
Kontakt: 50 48 422 tanel@kkviimsi.ee


 

  1. Valdo Lips

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 5
Kontakt: 51 21 592 valdo@kkviimsi.ee


 

  1. Zilvinas Strazdaš

EKR 5
Kontakt: 56273006 zilvinas@kkviimsi.ee


  1. Artur Kusnerov

EKR 4
Kontakt: 55 39 135 artur@kkviimsi.ee


  1. Tarmo Kapper

EKR 5
Kontakt: 50 25 750 tarmo@kkviimsi.ee


  1. Aleks Aasma

EKR 3
Kontakt: 5116628 aleks@kkviimsi.ee


 

  1. Kristjan Evart

EKR 3
Kontakt: 50 91 247 kristjan@kkviimsi.ee


 

  1. Sven Arop

EKR 4
Kontakt:53 41 96 05 sven@kkviimsi.ee


  1. Kaarel Traumann

EKR 4

Kontakt:56 48 12 23 kaarel@kkviimsi.ee


  1. Asko Meiner

Kontakt: 55595678 ameiner@gmail.com

 

 

 

Mängukalender
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608