Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
21.03.2019
Osaleja info, sh reisiplaan, kaasa, reeglid jms. Tutvu ja vajadusel küsi täpsemalt oma treenerilt.  
Kommenteeri
21.03.2019
Saku I Liiga 21.vooru kohtumises, võõrustame reedel, 22.märtsil koduses "Karukoopas", ehk Karulaugu Spordikeskuse korvpalliareenil Rapla KK/Kohilat. Mängu tähtsust on võimatu üle hinnata, sest võimalik on lõpetada põhiturniir ...
Kommenteeri
20.03.2019
Täna tähistab 30.juubelit treener Märt! Soovime kõik Märdile õnne ja õnnestumisi elus ning treeneritöös ja pall ikka korvi!
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi
  1. Tanel Einaste

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 6
Kontakt: 50 48 422 tanel@kkviimsi.ee


 

  1. Valdo Lips

Fiba Europe Coaching Certificate; EKR 5
Kontakt: 51 21 592 valdo@kkviimsi.ee


 

  1. Zilvinas Strazdaš

EKR 5
Kontakt: 56273006 zilvinas@kkviimsi.ee


  1. Artur Kusnerov

EKR 4
Kontakt: 55 39 135 artur@kkviimsi.ee


  1. Tarmo Kapper

EKR 5
Kontakt: 50 25 750 tarmo@kkviimsi.ee


  1. Aleks Aasma

EKR 3
Kontakt: 5116628 aleks@kkviimsi.ee


 

  1. Kristjan Evart

EKR 3
Kontakt: 50 91 247 kristjan@kkviimsi.ee


 

  1. Sven Arop

EKR 5
Kontakt:53 41 96 05 sven@kkviimsi.ee


  1. Kaarel Traumann

EKR 4

Kontakt:56 48 12 23 kaarel@kkviimsi.ee


  1. Asko Meiner

EKR 3

Kontakt: 55595678 asko@kkviimsi.ee


  1. Märt Rohlin

EKR 5

Kontakt: 58066567 mart@kkviimsi.ee

 

 

Mängukalender
22.03. Karulaugu Spordikeskus
23.03.-24.03. Kadrina
24.03. Jõhvi Spordihoone
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608