29.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
29.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
28.04.2024
Teine veerandfinaalmäng Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu peeti eile Viimsis. Mängu oli tulnud vaatama 483 inimest, mis tähistas ka tänavuse hooaja publikurekordit.

Viimsi võitis teise treeningmängu Tallinna Kalev/SNABB vastu 80:74 (0)
14.04.2024

Järjekorras teise treeningmängu pidas Viimsi eile kodusaalis Tallinna Kalev/SNABB meeskonna vastu.

Esimese veerandaja võitis Viimsi ülekaalukalt 33:18. Teine veerandaeg kulges juba võrdselt, mille külalised võitsid 21:18. Garderoobi mindi kodumeeskonna juhtimisel 51:39. Kolmas ja neljas veerandaeg kuulus külalistele numbritega 21:20 ja 14:9, kuid mängu võitis Viimsi 80:74.

Stefan Vaaks ja Jorgen Rikberg viskasid kumbki 16 punkti. Kahekohalise punktiskoori said veel kirja kolm meest- Oliver Suurorg 12 punkti, Tydus Verhoeven ja Kristjan Kokk 10 punkti. Tydus Verhoeven noppis lisaks veel 9 lauapalli. Vastastel sai Mark-Andreas Jaakson kirja 26 punkti.

“Eilne kontrollkohtumine täitis oma eesmärki enne aprilli lõpus algavaid Eesti meistrivõistluste play-off mänge Tartu vastu. Nägime, mille kallal veel töötada, mis suunas liikuda. Viimane mäng ei olnud kindlasti ideaalne, aga võita on alati hea ja liigume õiges sunnas,” ütles teine treener Dmitry Kolomyychenko.

Kaspar Kuusmaa lisas: “Pallikaotusi kogunes palju, aga pall liikus hästi. Kaitses saime enamvähem hakkama, pisidetailide kallal peame veel vaeva nägema, aga jääme rahule. Võit tuli.”

Viimane, kolmas kontrollkohtumine toimub 18. aprillil Raplas ning vastaste soovil kinniste uste taga. Eesti meistrivõistluste esimene veerandfinaalmäng Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu leiab aset 24. aprillil võõrsil ning seeria teine mäng toimub 26.aprillil Viimsis.

Osta pilet SIIN

Klubi võistluvarustus ning vaba aja tootesari, sh T-särgid, pusad, dressipüksid, joped ja seljakotid on saadavad teamsport.ee e-poes!