Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
19.08.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover tiimiga liitub treener Sergei, kes asub juhendama lasteaedade pallimänguringe.
Kommenteeri
15.08.2019
Liikumine on tervise põhialus. Kas teadsid, et parim aeg koordinatsiooni arendamiseks on just vanuses 5 kuni 12 aastat? Registreeru TASUTA proovitreeningutele  SIIN
Kommenteeri
12.08.2019
Korvpalliklubi Viimsi/Estover kutsub oma kogukonda osalema Tallinna Maratonil, Optibet Sügisjooksul ning Nike Noortejooksul. Seejuures on Nike Noortejooksul osalemine meie õpilastele TASUTA ning Tallinna Maratonil ja Optibet Sügisjooksul ...
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi

 

Valdo Lips

EKR 

Kontakt: 51 21 592 valdo@kkviimsi.ee


Jalmar Joosep Saar

EKR 4
Kontakt: 56 84 00 55  jalmar@kesklinnakk.ee


 

Aleks Jorro

EKR 5

Kontakt: 55673325 aleks@kesklinnakk.ee


Tony Liivak

EKR 3

Kontakt: 56560507 tony@kesklinnakk.ee


Tanel Einaste

EKR 6

Kontakt: 5048422 tanel@kesklinnakk.ee


Ahti Roostalu

EKR 3

Kontakt: 53404939 ahti@kesklinnakk.ee


 

Martin Toomas

EKR 4

Kontakt: 57570625 martin@kesklinnakk.ee

Mängukalender
Saku II Liiga Finaal: KK Viimsi/Kesklinna KK vs TTÜ KK II
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608