Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
16.04.2021
Kevadvaheajal, 19.04.2021 kuni 25.04.2021, toimuvad treeningud muutunud treeningplaani alusel ja vastavalt vabariigi valitsuse kehtestatud piirangutele ja nõuetele.
Kommenteeri
14.04.2021
Vasta Korvpalliklubi Viimsi/Estover viktoriini päevaküsimustele ja võida klubi sümboolikaga vabaajatooteid!
Kommenteeri
11.04.2021
Täna tähistab 38.sünnipäeva treener Aleks Jorro. Soovime kõik Aleksile õnne ja õnnestumisi ning korvpall ikka korvi!
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
MEIE: Tony (0)
30.11.2017

Korvpalliklubi Viimsi kklubipüramiidi kuuluva GAG Korvpalliklubi treener Tony Liivaku peamise soov on see, et treeningutel osalevatest lastest kasvaksid tulevikus toredad inimesed, kes omavad õigeid väärtushinnanguid.

MIKS KORVPALL?

Korvpalliga tegin tõsisemalt tutvust alates kolmandast klassist. Kuna olen pärit läbi ja lõhki sportlikust perekonnast, siis naljaga pooleks võib öelda, et korvpall leidis minu, mitte vastupidi. Kuna minu suur eeskuju onu Erkki mängis samal ajal Korvpalli meistriliigas, siis korvpallitreeningutega liitumine oli suhteliselt loomulik valik, sest nagu ikka lapsed üritavad jäljendada oma iidoleid. Nii ma korvpalli juured sattusingi.

 

PÕHIMÕTTED TREENERINA?

Võin julgelt väita, et korvpall on andnud mulle eluks kaasa väga-väga palju. Tänu korvpallile olen kohtunud paljude erinevate ja huvitavate inimestega, olen ringi reisinud erinevates riikides ja leidnud sõbrad kogu eluks. Mis kõige tähtsam, korvpalli mängimine on mulle õpetanud seda, et ükskõik kui lootusetu olukorda ka ei tundu, on alati olemas võimalus võitjana sellest välja tulla, tuleb vaid ise selle nimel tööd teha. Minu peamine soov on see, et lastest, kes treeningutel osalevad, kasvaksid tulevikus toredad inimesed, kes omavad õigeid väärtushinnanguid.  Kindlasti üritan süstida lastesse spordipisikut ning õpetada neile viisakust, korda ja austust teineteise vastu.  Päeva lõpuks on minu jaoks kõige olulisem see, et lastel oleks treeningutel põnev ja lõbus ning kõik naudiksid seda mida nad teevad. 

 

TÖÖD JA HOBID?

Korvpallitreeneri ameti kõrvalt, olen Tallinna Tehnikaülikoolis viimase kursuse tudeng rahvusvahelise suhete erialal. Bakalaureuseõpingud olen lõpetamas kevadel.  Olen väga sportlik inimene, käin tihti jooksmas, jõusaalis ning iga suvi mängin Linnujalgade võistkonnaga jalgpalli Rahvaliigat. Peamised hobid on Euroliiga vaatamine, raamatute lugemine ja hea muusika kuulamine. Üritan tihti veeta kvaliteetaega koos pere ja sõpradega, kes on minu jaoks kõige tähtsamad. 

 

ESIMESED MULJED?

Esimesed muljed on olnud siiani suurepärased, ei saa millegi üle nuriseda. Klubi on loonud treeneritöö tegemiseks väga head tingimused ja võimalused. Nii treenerite kollektiiv, klubiga seotud inimesed kui ka Gustav Adolfi koolipere on mind väga soojalt vastu võtnud. 

 

www.kkviimsi.ee /www.kesklinnakk.ee

FB/kesklinnakorvpalliklubi

IG/kkviimsikesklinnakk

Kommenteeri
Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...