Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
20.02.2020
Koolivaheajal, 22.02.2020 kuni 2.03.2020, toimuvad treeningud muutunud treeningplaani alusel.
Kommenteeri
18.02.2020
Jazz Pesulad eri! Saku I Liiga 17.voorus võtab meie lemmik meeskond KK Viimsi/Noto koduväljakul vastu esiliiga "komeedi" - Aivar Kuusmaa juhendatava Kadrina Karud.
Kommenteeri
14.02.2020
Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond, KK Viimsi/Noto, jäi reedel 14.vaabruaril Saku I liiga 16.vooru kohtumises võõral väljakul alla KA Tallinna Kalev/TSKle. Viimsilastele oli see hooaja 4.kaotus, mis ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi võõrustas Balti liiga turniiri (0)
20.01.2020

Möödunud nädalavahetus möödus Korvpalliklubi Viimsi/Estover mängijatele ja treeneritele töiselt, kui Karulaugu Spordikeskuse korvpalliareenil võõrustati Poiste Balti Korvpalliliiga turniiri. Reedest pühapäevani käisid lisaks väljakul ka klubi esindusmeeskond ja U18- ning U13 vanuseklassi noortevõistkonnad.

Reedest pühapäevani oli Viimsi rahvusvahelise noorte tippkorvpalli päralt, kui  Karulaugu Spordikeskuse korvpalliareenil toimus Poiste Balti Korvpalliliiga (BBBL) U15 vanuseklassi turniir.  Turniirist võttis teiste seas osa KK Viimsi esindus peatreener Valdo Lipsu juhendamisel, lisaks 7 meeskonda Soomest, Rootsist, Taanist, Lätist ja Venemaalt.

Koduseinte toel viiest mängust neli võitnud Viimsi meeskonna peatreener Valdo Lips, "Seadsime võistkonna eesmärgiks teha kodus võistkonna seni parim turniir siin liigas ning selle eesmärgi ka täitsime. Etapp näitas, et oleme õigel teel. Kolme hooaja jooksul, mil oleme selles liigas mänginud, pole me nii palju võite ühelt etapilt saanud. Kuid tulemusest veelgi olulisem, et mängupilt paranes. Kuigi on palju elemente, mida parandada, siis oleme sammu teistele meeskondadele lähemale tulnud. Treenerina loodan, et poisid said turniirilt veelgi indu, et treeningutel tööd teha, sest nagu mängud näitasid, siis see tasub ära. Kiidan poisse senise kannatlikkuse eest ja hea etapi eest!“

Ka Korvpalliklubi Viimsi/Estover tegevjuhi Tanel Einaste sõnul möödus turniir hästi, „Täna on rõõm tõdeda, et korraldus sujus tõrgeteta ning külalised jäid rahule. See on kompliment meie korraldusmeeskonnale ja siinkohal suured tänud kõikidele partneritele! Samuti võtsime vastu külaliste  komplimente nii korvpalliareeni kui kogu Karulaugu keskuse osas, mis näitab, et meie poolt kaheksa aastat tagasi lauale toodud ning ellu viidud kontseptsioon ning projekt avaldab muljet. Nii saamegi täna vastata meeldivatele küsimustele tulevaste turniiride ja laagrite osas, ehk lisaks emotsioonidele toome Viimsisse ka spordituriste.“

Poiste Balti Korvpalliliiga U15 vanuseklassi Viimsi turniiri parimateks kujunesid kõik viis mängu võitnud Pārdaugava ja Salaspilsi spordikoolid, mõlemad Lätist. Neile järgnesid viimsilased nelja võiduga.

 

VAATA

  • Fotogaleriid SIIN
  • Mängude tulemused SIIN
  • Mängude otseülekanded SIIN

 

Turniiri toetasid: Viimsi vald, Eesti Kultuurkapital, Nike, Sportland, Ballzy.

Külalised: majutasid SPA Hotell Lavendel; toitlustas Reval Cafe; sõidutas Aanel Reisid. Iga mängu parimat mängijat autasustas kinkekaardiga Sportland.

 

Tihe nädalavahetus korvpalliväljakutel

Möödundu nädalavahetusel sai oma teise Poiste Balti Korvpalliliiga kogemuse ka KK Viimsi U13 vanuseklassi meeskond, kes peatreener Kaarel Traumanni juhendamisel mängis turniiril Riias. Sel korral jäi viimsilastel võiduarve avamata, kuid seda enam toodi endaga kaasa kogemusi, et juba järgmisel etapil Valmieras võidulisa püüda. Treener Traumann võttis raske kuid õpetliku turniiri kokku, „Viis kasulikku mängu võõraste vastastega, mida Eestis on keeruline saada. Oli head, oli halba ja loodan, et poisid mõistavad jälle paremini, mida vastased meist paremini tegid. Pikka puhkust ei ole ja hakkame uuesti tööle, et oma nõrgad küljed tugevaks saada. Kokkuvõttes raske, aga kasulik etapp. Märtsis peame hoopis teisest puust mehed olema.“

Pühapäeval 19.jaanuaril käisid väljakul juuniorid, ehk Korvpalliklubi Viimsi/Estover U18 vanuseklassi meeskond, kes mitme põhimängija puudumisel pidid tunnistama külla tulnud RSK Tarvas paremust 65:89 . Viimsilased jätkavad võitude-kaotuste saldoga 4-3, mis asetab nad turniiritabelis neljandale reale.

 

 

Kommenteeri
Mängukalender
21.02 Karulaugu Spordikeskus
22.02 Karulaugu Spordikeskus
23.02 Tallinn, Lasnamäe SMM
23.02 Silli PMM, Tallinn
Saku II Liiga Finaal: KK Viimsi/Kesklinna KK vs TTÜ KK II
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...