28.03.2024
Leia Easter Tournament 2024 ajakavad ja tulemused:
27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.

KK Viimsi/Sportland naaseb kahemänguliselt Läti turneelt kahe väärtusliku võiduga (0)
22.11.2021

Paf Eesti-Läti Korvpalliriiga raames peetud kohtumistes alistas KK Viimsi/Sportland kahemängulise turnee esimesel päeval Valmieras sealse Glass Via 81:76 ning päev hiljem Riias Läti Ülikooli 67:57.

Turnee esimeses mängus läksid Viimsilased külla Valmierale. Väljakuperemehed alustasid paremini, saades avaveerandil hetkeks 12:4 edu, kuid enne teist perioodi suutis KK Viimsi/Sportland vähendada vahe minimaalseks, 16:15. Teise veerandaja keskpaigas jäid viimsilased võõrustajatest taas 10 punkti kaugusele, ent jällegi võideldi poolajapausiks vahe vaid kahe punktini. Ka kolmas veerandaeg kulges punkt-punkti mängus, kuid 27:21 paremus otsustaval perioodil kallutas mängu 81:76 külaliste kasuks.

Ronalds Zakis 19 punkti ja 8 lauapalli. Taavi Jurkatamm ja Devin Harris 15 punkti. Rain Veideman 14 punkti. Rait-Riivo Laane 9 punkti ja 8 korvisöötu.

Pühapäevast, viimsilaste turnee teist mängu alustasid paremini Läti üliõpilased võites avaveerandi järel 7:17. Kuid võites teise ja kolmanda perioodi koondtulemusega 40:27 läksid peatreener Valdo Lipsu hoolealused otsustavale veerandile juba 47:44 eduseisul. Meeskonna kogenuimate Rain Veideman ja Ronalds Zaķise eduka tegutsemise toel suutsid viimsilased võita otsustava perioodi 20:13 ja seega kogu mängu 67:57.

Rain Veideman 20 punkti. Ronalds Zakis 18 punkti. Devin Harris 10 punkti ja 9 lauapalli.

KK Viimsi/Sportland peatreener Valdo Lips võttis turnee kokku, “Korvpall oma parimas mahlas. Olen uhke oma meeste üle just selle võitluslikkuse eest. Oli teada, et kaks mängu järjest on vaga rasked ja oligi raske. Aga mehed ei lasknud ennast häirida, võitlesid lõpuni, kannatasid lõpuni. Müts maha meeste ees!”

KK Viimsi/Sportland asub turniiritabelis seitsme võidu ja kahe kaotusega jagama TalTech/OPTIBET-iga neljandat-viiendat kohta. Paremus punktide vahes seab tehnikaülikooli meeskonna neljandaks. Järgmises mängudevoorus, 12.detembril, lähevadki omavahel vastamisi just need samad meeskonnad, kui KK Viimsi/Sportland läheb külla TalTech/Opibetile, et selgitada liigatabeli neljas ja Eesti teine meeskond.