Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
29.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri
29.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
Kommenteeri
28.04.2024
Teine veerandfinaalmäng Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu peeti eile Viimsis. Mängu oli tulnud vaatama 483 inimest, mis tähistas ka tänavuse hooaja publikurekordit.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi/Sportland võitis võõrsil korvpalli meistriliiga veerandfinaali teise mängu TalTech/Optibeti vastu 88:77 ja on poolfinaalist ühe võidu kaugusel (0)
17.04.2023

Neli päeva tagasi toimunud esimese veerandfinaali mängu, võitis Viimsi/Sportland 85:79. Viimsilaste ridades puudus eile vigastuse tõttu Aleksander Oliver Hint.

Esimene veerandaeg oli play-offile mittekohaselt mõlemalt poolt väga punktiderohke, mille viimsilased võitsid 26:24. Teisel veerandajal jätkas parema hooga Viimsi/Sportland, võites selle 22:15 ning kuni mängu lõpuni, jäigi kodumeeskond TalTech/Optibet neid taga ajama. Poolaeg seega Viimsi/Sportlandile numbritega 46:37.

Teine poolaeg algas pingeliselt, suurt rõhku pandi kaitsetööle ning kumbki meeskond viskas 16 punkti. Seega enne viimast kümmet minutit, juhtis Viimsi/Sportland 62:53. Viimasel veerandajal jõudis TalTech/Optibet mitu korda nelja-viie punkti kaugusele, kuid viimsilased ei murdunud kordagi ning olid lõpus kindlamad. Teine võit tuli veerandfinaalis numbritega 88:77 Viimsi/Sportland meeskonnale.

Viimsi/Sportland poolelt tegi kaksikduubli Malik Toppin, kes viskas 21 punkti ning võttis 10 lauapalli. Ronalds Zakise arvele jäi 18 punkti. Devin Harris viskas 14 punkti ning andis 8 resultatiivset söötu. Kapten Karl Johan Lips viskas 13 punkti, noppis 8 lauda ja andis 6 resultatiivset söötu. Mängujuht Siim-Markus Post andis 12 tulemuslikku söötu.
Vastaste parim skooritegija oli Gregor Ilves, kes viskas 19 punkti.

Kristjan Kokk ja treener Kristjan Evart jäid mängupildiga rahule, võit saadi kätte kuigi viimasel veerandajal, tulid vastased ohtlikult lähedale. “Täna oli mängupilt parem, nägime nii mõneski elemendis positiivseid märke. Meeste poolt hea võitlus, seis 2:0, aga ega TalTech pole veel kindlasti alla andnud. Neljapäeval ootame kõiki fänne meid saali toetama,” ütles treener pärast mängu.

Veerandfinaalseeria kolmas mäng toimub Viimsi/Sportland kodusaalis 20. aprillil.