Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
29.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri
29.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
Kommenteeri
28.04.2024
Teine veerandfinaalmäng Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu peeti eile Viimsis. Mängu oli tulnud vaatama 483 inimest, mis tähistas ka tänavuse hooaja publikurekordit.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi teenis kodusaalis neljanda võidu järjest, alistades VALMIERA GLASS VIA 96:82 (0)
11.12.2023

Enne eilset mängu, asus Viimsi 4 võidu ja 10 kaotusega 12., nende vastane 14. kohal. Oodata oli võrdset heitlust, Viimsi oli võitnud viimased kolm mängu Läti klubide vastu ning Valmiera oli üllatuslikult alistanud TalTech/Optibet meeskonna. Viimsi ridades ei teinud vigastuse tõttu kaasa Ken-Martti Reinart, Aleksander Oliver Hint, Marten Maide ja Ron Laanemaa ning haigestunud Gerrit Lehe.

Esimene veerandaeg algas võitluslikult ja korviderohkelt ning Viimsi võitis selle 24:17. Teisel veerandajal suurendas kodumeeskond oma edu, võites minimatši 26:23 ja poolaja 50:40.
Külalised Lätist ei andnud veel alla, nende kolmesed hakkasid tabama ning nad võitsid kolmanda veerandaja 32:25. Viimasel neljandikul läksid lätlased korraks ka juhtima, kuid Viimsi 16:0 lõpuspurt, kustutas viimasegi lootuse. Neljas veerandaeg Viimsile numbritega 21:10 ning kogu mäng 96:82.

Mängule elas kohapeal kaasa 239 inimest.

Viimsi on võitnud nüüd kodus neli mängu järjest. Viie võidu ja kümne kaotusega, hoitakse tabelis jätkuvalt 12. kohta.

Viimsi eest käisid väljakul kaheksa meest, kellest viis said kirja ka kahekohalise punktiskoori. Artem Kovalovilt jällegi kaksikduubel- 32 punkti ja 18 lauapalli. Kapten Oliver Suurorg oli väga lähedal oma kaksikduublile- 12 punkti ja 9 resultatiivset söötu, lisaks 7 lauapalli ja 4 vaheltlõiget. Stefan Vaaks lisas 25 punkti, Jorgen Rikberg 12 punkti ja 4 resultatiivset söötu, Kristjan Kokk 11 punkti ja 5 lauapalli. Vastaste suurim skooritegija, Janis Kaufmanis, viskas 16 punkti.

Teine treener Dmitry Kolomychenko, oli mõistagi lõpptulemusega rahul. “Loomulikult oleme neljanda järjestikuse võiduga rahul. Nii mängijad, treenerid kui ka fännid. Kui me usaldame üksteist ja järgime mänguplaani, on kõik võimalik. Areneme meeskonnana iga päevaga,” ütles ta.

“Rünnakul tegime omad asjad ära nagu olime kokku leppinud. Kaitse kohapealt võib natuke nuriseda. Tegime oma ära, aga tulid ka vead sisse,” ütles Kristjan Kokk pärast mängu.

Sellel aastal jääb Viimsil pidada veel kaks mängu võõrsil BC Kalev/Cramo ja Keila/Coolbet vastu. Neist esimene toimub 16. detsembril Tabasalu Kooli spordihoones tabeli liidri BC Kalev/Cramo vastu. Mängu algus 17:00.

1. Osta Hooajapääse.
  2. Kui oled klubi liige, vormista Klubiliikme hooajapääse.

Viimsi korvpallimeeskonna Hooajapääse tagab sissepääsu kõikidele Viimsi korvpallimeeskonna kodumängule 2023/2024 hooajal Eesti-Läti Korvpalliliigas, Eesti Karikavõistlustel ja Korvpalli Eesti Meistriliigas nii põhiturniiril kui ka play-off mängudes.