02.05.2024
3/3, ehk eeloleval nädalavahetusel oleme kolmel päeval esindatud kõigis kolmes poiste Eesti meistrivõistluste finaalmängus, sh U12, U19 ja U14 poisid.
30.04.2024
Kolmas veerandfinaalmäng Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu toimus Tartus ning Viimsi läks endast kõike andma, et seeria jätkuks. Teine mäng näitas, et noor Viimsi meeskond oli lõpuni mängus sees ja ...
29.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...

Viimsi kaotas võõrsil esimese veerandfinaalmängu Tartu vastu 65:105 (0)
25.04.2024

Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.

Viimsi alustas hästi ning võitis esimese veerandaja 24:22. Seejärel võttis kodumeeskond aga ohjad enda kätte. Teine veerandaeg võideti 29:10 ning poolajaks juhiti 51:32. Teisel poolajal tartlaste vaim ei raugenud. Kolmas ja neljas veerandaeg võideti numbritega 27:11 ja 27:20.

Viimsi kaotas esimese veerandfinaalmängu 65:105.

Viimsilaste parim oli Aleksander Oliver Hint, kes vähem kui 20 minutiga viskas 18 punkti ja võttis 7 lauapalli. Tydus Verhoeven noppis 12 lauapalli ja viskas 7 punkti. Kahekohalise punktiskoorini jõudis veel Kevin Sünd, visates 11 punkti. Vastaste suurim skooritegija Rain Veideman, tabas 21 punkti.

Peatreener Valdo Lips võtab mängu kokku: “Esimene mäng oli väga raske. Võitsime küll esimese veerandaja, aga hiljem sai Tartu agressiivne kaitse saatuslikuks. Me ei saanud sellega hakkama. Kahe päeva pärast tahame kodupubliku ees kindlasti paremat mängu näidata. Täna on kindlasti pilt selgem.”

Sama kinnitas 11 punkti visanud Kevin Sünd: “Alustasime hästi, aga vastane muutus järjest agressiivsemaks, me ei saanud lauas hakkama ja jäime üleüldiselt hätta. Viimsis tuleb parem mäng ja läheme võitma.”

Teine veerandfinaalmäng toimub reedel, 26. aprillil kell 19:00 Viimsis, Forus Spordikeskuses. Kolmas mäng mängitakse Tartus 29. aprillil, mängu algus kell 19:00.

Vajadusel peetakse neljas ja viies kohtumine vastavalt 1. ja 3. mail.

Osta pilet SIIN

Mängule kutsub Nike Esinduskauplused - võida 300€ ostukrediiti!
Lisaks läheb loosi 1x Viimsi/Nike crew pusa & 1x Viimsi/Nike T-särk Teamsport poolt.

Klubi võistluvarustus ning vaba aja tootesari, sh T-särgid, pusad, dressipüksid, joped ja seljakotid on saadavad teamsport.ee e-poes!