Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
Kommenteeri
22.04.2024
Koolivaheajal, 20.aprill 2024.a kuni 28.aprill 2024. a, toimuvad treeningud muutunud treeningplaani alusel.
Kommenteeri
22.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
2x neljas koht. (0)
10.05.2014
» KK Viimsi 98/99 & Cajasol Sevilla Juuniorid
Nii KK Viimsi 98/99-poisid vastavalt Eesti- kui ka Karl Robin Jürjens koos Cajasol Sevillaga Hispaania Meistrivõistluste,l pidid leppima neljanda kohaga.
G4S Noorteliigade finaalturniiri raames reedel peetud tuline kolmanda koha lahing Salva/Rockiga sai lõpplahenduse alles lisaaja lõpusekundil sooritatud tabava viskega, mis andis minimaalse, 81:80 edu tartlastele.
Mängu statistika.
Finaalturniiri tasavägiseimad mängud peetigi, just poiste B-kl, kus kõik võidud võeti napi eduga.
Eesti Meistriteks krooniti Erkmaa Korvpallikool (treener Aivo Erkmaa). Teine koht Virumaa PK (treener Vaido Rego). Kolmas koht Salva/Rock (treenerid Toomas Kandimaa ja Rein Raam). Neljas koht KK Viimsi (treenerid Valdo Lips ja Tanel Einaste).
Meeskond mängis 2013/2014 hooajal koosseisus: Lauri Lehtinen, Robert Roos, Devon Gawley, Kaur Kadak, Karl Joosep Lüüs, Henri Georg Kambura, Sander Raieste, Henri Sten Vainola, Stenver Pärn, Lukas Sulg, Kristjan Vigla, Hendri Hinno, Edwin Mõttus, Kristjan Narusk, Georg Timmi, Markus Varem.
Meeskonna parimaks valiti Henri Sten Vainola.

Sarnane oli ka Karl Robin Jürjensi käekäik Hispaania Meistrivõistlustel.
Reedel peetud poolfinaalis tuli tunnistada hilisema meistri Real Madridi paremust 54:78. Otsustavaks said mängu viimased minutid, kui Real tegi 15:1 vahespurdi. Karl Robinilt 4 punkti ja 4 lauapalli.

Tänases tasavägises kolmanda koha mängus pidi Cajasol tunnistama Fundacion 5+11 paremust tulemusega 69:78. 3 minutit enne lõppu oli Cajasol veel eduseisus kuid T.Sedekerise juhtimisel, kes mängu lõpuks kogu 34 punkti, kallutas Fundacion kohtumise enda kasuks.
Karl Robinilt 10 punkti, 4 lauapalli ja 2 resultatiivset söötu.
Seega ka Cajasol Sevillale neljas koht. Finaalmängus alistas Real Madrid 66:60 Malaga Unicaja.

Karl Robini hooaeg sellega veel aga lõppenud ei ole, sest juba vähem kui nädala aja pärast alustab Cajasol mänge Milaanos, Nike Junior Euroliiga finaalturniiril.