Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
02.04.2020
Infokiri nädal 14: Igale lapsele pall. Nike eripakkumine! Parim valik korvisüsteeme parima hinnaga. Viktoriin vol3
Kommenteeri
02.04.2020
Iseseisva treeningplaani täitmiseks ja oma osavuse kasvatamiseks, et treeningute ja võistluste algamisel taas valmis olla, on iga noore või vanema palluri kohustuslik aksessuaar korvpall. Korvpalliklubi Viimsi/Estover ...
Kommenteeri
02.04.2020
Korvpalliviktoriin lastele ja noortele aga miks mitte ka lapsevanematele. Pane oma teadmised proovile ja võida loosiauhindu.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
URA Basket Viimsis laagris! (0)
26.08.2014
» Pilt sõprusmängult KK Viimsi vs URA Basket

Möödunud nädalavahetusl viibis Viimsi laagris ning konrollmänge pidamas Kaarina, URA Basket 1999. Ja 2000.aastal sündinud noormeeste meeskond Soomest.

Külalised viibised Viimsis hooaja ettevalmistavas etapis ning laagrijooksul pidasid kolm treeningmängu Eesti eakaaslastega. Majutuse ja toitlustuse eest hoolitses hotell Lavendel, treeningud ja treeningmängud peeti Viimsi Kooli spordisaalis.

Kolmes peetud mängud kaotas URA Basket esmalt BC Rimile 62:73, kuid võitis KK Viimsit 70:61 ja Keila KK 75:47.

 

Soomlaste vastuvõtu Viimsis korraldanud KK Viimsi esindaja Tanel Einaste sõnas “Kindlasti said kõik neli meeskonda vajalikud mängud. Isiklikult pean oluliseks külaliste soovi Viimsisse laagrisse tulla.  Pakkusime nö täisteenuse alates vastuvõtust ja transpordist Tallinnast, majutusest ja toitlustusest Viimsis kuni mängude korralduseni välja. Kindlasti sarnane koostöö jätkub, sest meie pakutud tingimustega jäi URA Basket väga rahule. Tänud BC Rimile ja Keila Korvpallikoolile, kes külalistele sparringut pakkusid. Erilised tänusõnad Mika Lehtineni, kes koostööni viinud kontakti isiklikult vahendas ning infovahetsues kaasa aitas! Näen Viimsisse loodud tingimustes suurt aga täna kasutamata potenstiaali sporditurismiks, mida oleme ka omaltpoolt Viimsi Sügisturniiriga juba aastaid külvanud. Tänaseks on meil küsimusi laagrite korraldamiseks ka Venemaalt, St.Peterburgist ja kaugemaltki."

 

www.kkviimsi.ee

www.facebook.com/kkviimsi

Kommenteeri
Mängukalender
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...