Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
02.04.2020
Infokiri nädal 14: Igale lapsele pall. Nike eripakkumine! Parim valik korvisüsteeme parima hinnaga. Viktoriin vol3
Kommenteeri
02.04.2020
Iseseisva treeningplaani täitmiseks ja oma osavuse kasvatamiseks, et treeningute ja võistluste algamisel taas valmis olla, on iga noore või vanema palluri kohustuslik aksessuaar korvpall. Korvpalliklubi Viimsi/Estover ...
Kommenteeri
02.04.2020
Korvpalliviktoriin lastele ja noortele aga miks mitte ka lapsevanematele. Pane oma teadmised proovile ja võida loosiauhindu.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Korvpallipäev Pirita Majandusgümnaasiumis (0)
06.10.2014
» Viskevõistluse võita - Karl Robin Jürjens

30.septembril toimus Pirita Majandusgümnaasiumis Korvpalliklubi Viimsi ning Eesti Korvpalliliidu korraldatav korvpallipäev, kus lapsi külastasid tänased Audentese Spordigümnaasium/Noortekoondis mängijad Karl Robin Jürjens ja Alan Joonatan Rebane, kes oma esimesed sammud korvpalliväljakul tegid just Viimsi klubis. Kokku osales korvpallipäeval üle kahesaja Pirita Majndusgümnaasiumi õpilase!

Korvpallitunni esimeses pooles tehti erinevaid põrgatus-, söödu- ja viskeharjutusi. Teises pooles said lapsed näha mängijate ja Viimsi treenerite oskusi ning mõõduvõttu viskevõistluses, millest sel korral väljus võitjana kaks hooaega ka Hispaanis pallinud Jürjens.

 

"Tahtsime lastele kinkida ühe toreda päeva ja kaasata lapsi sporti tegema. Kindlasti aitab selline päev tuua lapsi spordi juurde. Ühtlasi on mul heameel, et saame anda oma väikese panuse ka Pirita koolimajale sisu loomisel, siin toimuvate korvpallitreeningute näol," rääkis Einaste. 

 

Päeva juhtisid Harri Ausmaa ning Meelis Raiend, keda assisteerisid Korvpalliklubi Viimsi treenerid Tarmo Kapper, Allar Raamat, Märt Rohlin ja Valdo Lips.

 

Galerii
 

www.kkviimsi.ee
www.facebook.com/kkviimsi

Kommenteeri
Mängukalender
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...