25.04.2024
Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.
24.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...

KK Viimsile esimene tiitlivõit
Selle artikli kohta on 4 kommentaari
no jah, 07.03.2008 11:32
Ärge palun hakake rääkima sellises vanuses leegionäridest ja punktivahedest. Punktivahed sulavad järgmite aastate jooksul olematuks ja hetkel eesolijatest minnakse mööda. Leegionärideks saadakse kui saadakse kunagi kui hästi läheb. Antud olukorras on tore, et lapsed omavahel madistada saavad ja rõõmu tunnevad!
Lapsevanem Viimsist, 05.03.2008 15:28
vastuseks asjalikule anlüüsile. siis ilma Audentese spordiklubi poisita oleks Viimsi esimene viisik ilmselt võitnud oma veerandid näiteks seisuga 40:6, millega oleks mäng olnud tehtud... Jääme meiegi ootama järgmisi kohtumisi!
vinku, 28.02.2008 08:43 fff@hot.ee
tegemist pole küll erilise tiitliga
Lapsevanem, 27.02.2008 17:57 postkast007@hot.ee
Viibisin ka seal toredal ürituse ja tahtsin paar märkust selle artikli kohta teha. Viimsi oli muidugi tubli, ei saa salata aga et väike punktivahe ei olnud küll sellest tingitud, et vastasmeeskonnas mängis Audentese "leegionär", kes on muidugi hea mängija. Panuse andis ju teine viisik, tänu kellele oleks Viimis peaaegu kaotanud. Ja ei saa mainimata jätta, et ka Viimsi vastasmeeskonnast oli paar tublit mängijat puudu, kes ei saanud haiguse tõttu osaleda. Jääme huviga ootama järgmist kohtumist ja tahtsin anda paari lausega edasi, kuidas asjad tegelikult olid! Edu teile! Lapsevanem