Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
02.04.2020
Infokiri nädal 14: Igale lapsele pall. Nike eripakkumine! Parim valik korvisüsteeme parima hinnaga. Viktoriin vol3
Kommenteeri
02.04.2020
Iseseisva treeningplaani täitmiseks ja oma osavuse kasvatamiseks, et treeningute ja võistluste algamisel taas valmis olla, on iga noore või vanema palluri kohustuslik aksessuaar korvpall. Korvpalliklubi Viimsi/Estover ...
Kommenteeri
02.04.2020
Korvpalliviktoriin lastele ja noortele aga miks mitte ka lapsevanematele. Pane oma teadmised proovile ja võida loosiauhindu.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi infokiri 16. Oktoober 2015 (0)
29.10.2015

Korvpalliklubi Viimsi oktoobri infokirjast saad lugeda: sporditegevuse toetuse määramine; üleskutse – Korvpall kaasaegseks; KK Viimsi fännitooted; Viimsis toimus noorte euroliiga turniir; üleminek Sportlyzerile; lühikokkuvõte hooaja algusest.

Head tutvumist ja vajadusel ära kõhkle pöördumast meie poole mistahes küsimusega.

Sportlike emotsioone ning elamusi soovides!

  1. 2016.aasta sporditegevuse toetuse määramine!

Käes on aeg, kus lapsevanem määrab järgmiseks, ehk 2016.aastaks spordiklubi, kes hakkab saama kohaliku omavalitsuse (KOV) sporditegevuse toetust (nö pearaha).

  • Kinnita 2016.aasta sporditegevuse toetuse saajaks Korvpalliklubi Viimsi SIIN
  • Info ja juhend SIIN

 

  1. Üleskutse - Korvpall kaasaegseks.

Käesoleval sügisel oleme spordi juurde toonud üle 80 uue lapse ja noore.

Lisaks nö klassikalise värbamisele, ehk koolitundide külastamisele, oleme olnud aktiivsed ning tutvustanud lastele korvpalli erinevatel infopäevadel ning kaubakeskustes viskemasina abil lõbusa viskemänguga. Pilt lisatud failina.

Suur aitäh Rapla Korvpallikoolile, kes meil seni oma korvisüsteemi lahkesti on lubanud kasutada!

Tänaseks on meieni jõudnud samasugune, päris oma, viskemäng.

  • Palume Teie sihipärast toetust laste viskemasina eest tasumisel!
  • Viskemasina hind, sh transport, on  414 eur.
  • Annetus, märksõnaga “Korvpall kaasaegseks” palume teha MTÜ Korvpalliklubi Viimsi aa EE762200221057706990. Kõikide annetajate nimed märgitakse ära klubi kodulehel.

Kui toetajate annetused ületavad masina maksumuse, ehk 414 eur, kasutame enam laekunud vahendeid sihipäraselt korvpalli treeningvahendite kaasajastamiseks, ehk D-meeste, põrgatusprillide, viskekohtade jms soetamiseks. Näidised lisatud failina.

Oleme nimetatud vahendeid katsetamas mitmes oma treeningrühmas nö testperioodil. Vahendid on ennast õigustanud ning soovime vastavalt võimalustele nendega varustada kõik klubi treeningrühmad.

 

  1. KK Viimsi vabaaja-ja fännitooted Viimsi Sportlandist.

Korvpalliklubi Viimsi vabaaja- ning fännitooted sh dressid, polo- ja T-särgid, fännisärgid ja palju muud on nüüd saadaval Viimsi Sportlandis.

Meie õpilastele ja nende pereliikmetele kehtib Viimsi Sportlandis 20% püsisoodustus.

Soodustus toimib ID-kaardil põhineva kliendikaardi alusel.

Tutvu kõigi klubiliikme soodustustega SIIN

 

  1. Viimsis toimunud noorte euroliiga etapivõit viidi Venemaale

23.-25.oktoober Viimsis toimunud Euroopa Noorte Korvpalliliiga (EYBL) U17 vanuseklassi poiste turniiri esikohakarika viis Venemaale möödunud aastane liiga võitja BC Chekhovskyi Yastrebi. Väljakuperemehed KK Viimsi/Kesklinna KK kogus koduturniiril ühe võidu, millega paiknes paremusjärjestuses seitsmendale kohale.

Täpsemalt loe SIIN

Fotogaleriid, võistluspäevade kaupa, KK Viimsi Facebooki fännilehel SIIN

 

  1. Kaasaegne spordiklubi haldus – Sportlyzer.

Alates 1.oktoobrist läksime üle Sportlyzer keskkonnale, mis on spordiklubidele mõeldud haldustarkvara. Sportlyzer lubab juba täna ühes keskkonnas planeerida treeniguid, märkida treeningutest osavõttu, koostada õppemaksuarveid ja kontrollida laekumis jms.

Usume, et olete ka ise muutusi märganud. Meie töö on igal juhul juba täna läinud lihtsamaks, kuid Sportlyzeril on kavas veelgi arendusi mis teevad nii meie töö kui ja Teie ülevaate saamise oma laste treeningutest ning arveldustest mugavamaks.

Tulenevalt jätkuvast nö ülemineku- ja testperioodist, palume mõistvat suhtumist, kui esineb eksitusi arvete väljastamisel, kõhele jõudmisel vms.

Kindlasti palume kõikidest nimetatud juhtumitest teada anda kkviimsi@kkviimsi.ee.

 

Hooaeg on käivitunud täistuuridel.

2015/2016 hooaeg on käivitunud täistuuridel. Nii on tänaseks seljataha jäänud juba kaks Eesti Meistrivõistluste kvalifikatsiooniringi, Karikavõistluste avavoor ning ka esimesed noortekoondiste kogunemised.

Eesti noorte Meistrivõistluste kaks kvalifikatsiooniringi läbis KK Viimsi/Kesklinna KK nö puhaste paberitega, kui kõik neli põhivanuse st; U18, U16 ja mõlemad U14 meeskonnad, kindlustasid põhihooajaks pääsu kõrgemasse divisjoni. Ainsana mängib tuleval hooajal teises divisjonis 2001.poiste meeskond, kes lööb kaasa  aasta vanemate konkurentide vahel.

Karikavõistlustel läbisid avavooru kaotusteta, ehk pääsesid järgmisesse ringi, samuti kolm meeskonda, U18, U16 ja U14 üks meeskond.  Seejuures U18 poisid platsile kahjuks tulema ei pidanud, kuna vastane mängust loobus.

Sügisesel koolivaheajal toimunud noortekoondiste esimesest treeningkogunemisest võttis osa kaheksa KK Viimsi/Kesklinna KK klubipüramiidi mängijat.

U18 ja U16 laagrites osalesid vastavalt Sander Raieste, Karl Joosep Lüüs, Devon Gawley,  Georg-Simon Herodes vanemas ning Oliver Suurorg, Tauri Miggur, Mikk Tali, Kevin Sünd nooremas vanuseklassis.

 

 

Paneme palli käima!

 

www.kkviimsi.ee

www.facebook.com/kkviimsi

Kommenteeri
Mängukalender
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...