Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
23.01.2020
Saku I Liiga 2019/2020 hooaeg jätkub KK Viimsi/Notole kodusel Karulaugu areenal, kui 2020.aasta teises, taas kodusel Karulaugu Spordikeskus areenal toimuvas kohtumises võtame vastu liigatabeli 9.real paikneva ...
Kommenteeri
22.01.2020
Täna tähistab 45.sünnipäeva treener Sven. Soovime kõik Svenile õnne ja õnnestumisi elus ning töös ja loomulikult korvpall ikka korvi!
Kommenteeri
21.01.2020
Korvpalliklubi Viimsi/Estover on alustamas koostööd Alexelaga, mille tulemusena asub Alexela klubi energiapartneriks. Koostöö osana soovib Alexela klubi liikmeskonnale teha väga hea pakkumise elektrienergia ja maagaasi soetamiseks, ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Võiduarve avatud ka Meistrivõistluste C2 Eliitsarjas (0)
28.01.2009
Hooaja võiduarve C2-vanuseklassi Meistrivõistlustel õnnestus avada, kui Rapla Spordihoones toimunud etapi päeva teises mängus, tulemusega 59:56 mängisime üle eelmise aasta meistri KK Pärnu.
Võidumäng oli meie poolt tubli ja võitluslik, mida treener poistelt juba ammu oodanud oli! Ei antud alla ka kõige raskemates ja ootamatuimates situatsioonides.

Valitsevat meistrit võita on küll magus, kuid samas oli see meile alles esimeseks võiduks seni peetud kümnest mängust. Ka Pärnu poistel pole see asta nii edukalt alanud. Järelejäänud neljast mängust peame kolm just kahe liidermeeskonna T.Soku KK ja SK Audentese vastu, kust võitu on raske tahta ja sel juhul peame mängima üleminekumänge, et Eliitsarjast mitte välja langeda.

Kuigi kõik vastased on suvega märgatavalt arenenud, mööda kasvanud või täienenud uute mängijatega, on meil hooaja alguses olnud puudu ka õnnest ja mitugi võidetavat mängu on lõppenud "ilusa kaotusega".
Näiteks mängud Sakuga: Esimeses mängus libises võit käest ühe saatusliku pallikaotusega, kui olime tagasimänginud suure kaotusseisu. See vaheltlõige ja saadud korv lubas vastasel taas kindluse koguda. Ning teine mäng, kui juhtisime poolajaks juba 15 punktiga, kuid teisel poolajal "mängumootor kinni jooksis", visked ei tabanud ei korvi alt, ei vabaviskejoonelt (Vabavisked 9/35!), mille tulemuseks taas kaotus.

Tegelikult, sellistest lõpuminutite draamast on kurvem, et oleme pidanud alla neelama mitu mõrudat kaotust, kus meil vastumängu võimalust ei ole tekkinudki ja tulemuseks olnud suureskooriline allajäämine.
Need on kohad, kus peaksime ise-endasse vaatama ja mõtlema, kas võitlesime lõpuni ning andsime endast kõik, et mäng väärikalt lõpetada.

Ebaeduka hooaja alguse põhjusi tuleb otsida toimunud verevahetusest, kui  meeskonnast lahkus paar vajalikku mängumeest ja haigustest, mis meid siiani needusena jälitavad ning korralikult harjutada ei luba.
Samas on poisid jõudnud aktiivse kasvamise ikka ja ka see põhjustab sunnitud treeningpauside teket.

Kõiki tegureid arvestades on sellel hooajal meie peamiseks eesmärgiks püsimäjäämine kaheksa parema hulka, et ka tuleval hooajal tipp-seltskonnas mängida.
Püüame kõik vigastused ja haigused seljataha jätta, suvel korralikult valmistuda, ning järgmisel aastal taas kõrgete kohtade eest võidelda.
Kommenteeri
Mängukalender
22.01 Karulaugu Spordikeskus
24.01 Karulaugu Spordikeskus
25.01 Karulaugu Spordikeskus
26.01 Karulaugu Spordikeskus
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608