25.04.2024
Eile alustas Viimsi kolme võiduni peetavaid Eesti meistrivõistluste veerandfinaalmänge Tartus sealse Tartu Ülikool & Maks ja Moorits vastu.
24.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...
23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...

KK Paulus Märtsiturniir (1)
26.03.2009
KK Viimsi 98 poisid, treener Sulev, saavutasid Pärnus, KK Pauluse korraldatud turniiril tubli viienda koha.
19.-20.märtsil toimus Pärnus korvpalliklubi Pauluse Märtsiturniir 1998.aastal sündinud poistele.
Turniirist võttis osa kümme võistkonda, kes olid jagatud kahte alagruppi.

A alagrupp
SK Altius , Tartu Rock, KK Viimsi, Pärnu-Jaagupi, KK Paulus I

B alagrupp
KK Pärnu II, SK Rim, BC Star, Kilingi-Nõmme, KK Paulus II

A-alagruppi olid sattunud väga võrdsed meeskonnad. Peaaegu kõikides mängudes jagus pinget viimaste sekunditeni.
A-alagrupi võitis KK Paulus I meeskond, kes võitis kõik algrupimängud. Neist alagrupi esikohta otsustanud mängu SK Altiuse vastu kõige napimalt 36:35. A-alagrupist läksidki poolfinaalidesse KK Paulus I ja SK Altius
B-alagrupis võimutses KK Pärnu II meeskond kes alistas kõik vastased suureskooriliselt. Üllatuslikult jõudis teise meeskonnana poolfinaali Kilingi-Nõmme meeskond kes näitas kogu turniiri jooksul väga võitluslikku mängu.

Meie poiste käekäik mäng-mängult ja treeneri kommentaar.
Esimeses mängus Pärnu-Jaagupiga segas meie poisse veel  reisiväsimus ja seega jäi puudu õigest
keskendumisest. Ärkasime alles mängu lõpuks, kuid meie õnneks oli vastane pisut
nõrgem. Skoor 42 : 21.
Sander 13,Henri-Sten 8,Margus 7p.

Teises mängus Tartu Rockiga tegime ise oma elu keeruliseks. Esialgne edu
sulas ja Tartu võitles visalt lõpuni, ehk normaalaeg lõppes viigiseisul 41 : 41. Lisaajal suutsime oma paremuse siiski skooriga võiduks vormistada. Lisaaja skoor 6:3.
Rõõm oli poistel muidugi suur ja saime hea kogemuse kõigile.
Henri-Sten 11, Sander 10,Margus 8, Joosep 8p.

Kolmandas mängus KK Paulusega ei saanud me oma mängu jälle alguses käima. I veerandi
kaotasime 8punktiga. Edasi kulges mäng tasavägiselt, skoor 45 : 38.
Joosep 12, Sander 8, Margus 8p.

Neljandas mängus SK Altiusega lootsin paremat. I poolajal tekkinud vahe püsis mängu
lõpuni, skoor 51 : 34.
Henri-Sten 10 ja Kaur 7p võitlesid vapralt, II viisik aga ei vedanud välja.

Kokkuvõttes alagrupis kolmas koht. Tundus,et meie alagrupp oli pisut
tugevam.

Esimene kohamäng BC Stariga oli taas väga põnev.
Kõik pingutasid kaitses ja tasuks võit, 44 : 37.
Mini võistlussarjas olime kaotasime neile 1 punktiga. Jälle tegi sama mängija pahandust,visates 22 p. Seekord olime aga vastasest meeskondlikult üle.