28.03.2024
Leia Easter Tournament 2024 ajakavad ja tulemused:
27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.

KK Viimsi 98 poiste hooaeg (1)
23.04.2009
Treener Sulevi juhendatavad KK Viimsi 98 poisid võtsid läbi hooaja osa Eesti Minikorvpalli Meistrivõistlustest ja Harjumaa D-vanuseklassi auhinnavõistlustest.
Eesti Minikorvpalli Meistrivõistlused

Kokku osales 2008/09 hooajal Mini Meistrivõistlustel 25 võistkonda. Põhja regioonis 13 ja Lõuna
regioonis 12.
Vanus 1997 sünniaasta ja nooremad, ehk meie poisid olid keskmiselt kõik aasta või isegi kaks konkurentidest nooremad.
Läbi hooaja olid viis võistkonda teistest peajagu üle. Kujues välja 10 keskmikku ja 10 pisut nõrgemat. Tulemused sõltusid paljuski just poiste vanusest, sest  nagu märgitud mängisid nii meil kui teistes meeskodades ka noorema sünniaasta poisid.

I etapp Viimsis toimus 8.-9.november 2008.
Esimene mäng BC Star Boysiga oli ülipõnev.Juhtisime veel IV veerandil 10 punktiga. Siis aga sai Sander 5. vea ja vastaste liider viskas 8 punkti järjest. Lõpptulemuseks kaotasime mängu 46:47. Oli päris valus!
Teine mäng Audentese SK-ga oli ühepoolne, tulemus 19:120. Audentese meeskond tuli ka kokkuvõttes
Eesti meistriks. Meeskonnas teevad kaasa tuntud korvpallurite Rauno Pehka ja Gert Kullmäe pojad. Meeskonda juhendab Eesti Koondise ja BC Kalev/Cramo treener Alar Varrak.
Magusa võidu saime mängus H-Spordiga 36:34.
Viimases mängus võitsime BC Kalev/Cramot 61:29.

II Minikorvpalli etapp toimus Rakveres 7.-8.veebruar 2009.
Mäng Virumaa PK vastu oli ühepoolne, 15:94.Virumaa mängis väga ilusat meeskondlikku korvpalli. Finaalturniiril saavutasid nad 4. koha kaotades Rapla KK-le 50:51.
Teises mängus kaotasime vanadele tuttavatele, SK Rimile 30:63. Seekord toetasid neid ka 97.aasta poisid.
Võitsime Rakvere SK 76:39, neil mängisid aga enamuses 99 aasta poisid.
Parim mäng õnnestus Kundaga vastu. Mängu küll kaotasime 55:70, kuid näitasime sitket mängu. Kunda
tuli regioonis 3 kolmandaks.
Viimases mängus võitlesime samuti kõvasti ja võitsime BC Vars`i 60:51.

III etapp toimus taas Viimsis 8.märtsil 2009.
Mängus SK Altiusega suutsime I veerandi pingutada, kuid siis läks mäng käest ja kaotasime 39:77. Vastasel olid toeks ka  mõned 97 poisid. Altiusega on tore läbisaamine, olenemata sellest,et neil on
palju vene rahvusest poisse. Nemad elavad alati meile kaasa ja meie
neile, nende treener alati imestab. Integratsioon ilma sunnita.
Etapi teises mängus võitsime LHSK 59:38.
Kaotasime SK Marcusele 53:72.

Kokkuvõttes alagrupis 5 võitu ja 7 kaotust, mis andis 7.koha ja kokkuvõttes
13-14.koha.
Kuulusime ehk keskmikke nõrgemasse otsa.
Arenguruumi on kuhjaga, aga tulevikku vaadates on oluline just järgmine aasta. Siis ei saa
vabanduseks öelda,et mängisime endast vanematega.
Eesmärk peab olema 8 hulka jõudmine!

Harjumaa Auhinnavõistlused

Harju auhinnavõistlustel D-vanuseklassis, 97 sünniaasta ja noorematele poistele.
Osales 6 võistkonda.
Alagrupi mängu Maarduga võitsime 43:22. Vastased olid kõik
peajagu pikemad,aga mänguoskusi neil nappis. Olime kiiremad ja osavamad.
Teise mängu LHSK vastu võitsime küll 57:30, kuid soorituse endaga ei saanud rahule jääda.
Finaal turniiril toimus otsustav mäng Keila Marcusega. Mäng oli põnev ja tasavägine, kuid viimasel veerandil õnnestus Keilal vahe sisse mängida. Kahju, et eksisime ise lihtsate asjadega. Skoor 43:53.
II mängus oli Saue Marcus kindlalt parem 40:76.
Kokkuvõttes 2 võitu ja 2 kaotust, mis andis III koha.

Lisaks osalesid KK Viimsi 98 poisid Viimsi Sügisturniiril ja pidasid läbi hooaja sõpruskohtumisi.
Mai alguses osaleb KK Viimsi kolme meeskonnaga, kaasa arvatud KK Viimsi 98, JB Tournamendil Turus.