Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
02.04.2020
Infokiri nädal 14: Igale lapsele pall. Nike eripakkumine! Parim valik korvisüsteeme parima hinnaga. Viktoriin vol3
Kommenteeri
02.04.2020
Iseseisva treeningplaani täitmiseks ja oma osavuse kasvatamiseks, et treeningute ja võistluste algamisel taas valmis olla, on iga noore või vanema palluri kohustuslik aksessuaar korvpall. Korvpalliklubi Viimsi/Estover ...
Kommenteeri
02.04.2020
Korvpalliviktoriin lastele ja noortele aga miks mitte ka lapsevanematele. Pane oma teadmised proovile ja võida loosiauhindu.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Korvpalliklubi lõpetas hooaja tradistioonilise perepäevaga (0)
28.05.2018

Möödunud laupäeval, 26.mail tõmbas Korvpalliklubi Viimsi traditsioonilise perepäevaga joone alla klubi 16.hooajale.

Vastvalminud Viimsi Kooli välisväljakud said toreda avaakordi, milesse mahtus paljude täpsust, osavust ja koostööd nõudnud sportlike tegevuste kõrval ka tervisejooks ning crossfiti treening. Perepäevale kohaselt johtuti mõttest, tähtis pole võit vaid osalemine, ehk ei autasustatud mitte parimaid tulemusi vaid tegevuste eesmärgiks oli tegevused perega ühiselt läbida, osaledes nii loosimängus, kus auhinnalaua katsid Nike, Spalding, Sony ja Burger Kitchen. Päikeselise päeva lõpetuseks pakkus kehakinnitust Kalle Korvpallikohvik ning värskendust tõid Evian ja Balbiino.

Lisaks ühisele liikumisele ja sportimisele vabas õhus autasustati Perepäeval lapsevanemaid, kes vabatahtlikena panustanud klubi tegevustesse ning hooaja lõikes parimaid treenijaid – Trennihunte. Loomulikult tänati klubi suurimat vara - treenereid. Meelelahutust pakkusid KK Viimsi tantsutüdrukud - Black & White Dance.

 

Tervituskõnes ütles klubi tegevjuht Tanel Einaste “Sümboolselt, nagu elus ikka, käivad lõpp ja algus käsikäes. Nii oleme täna lõpetamas hooaega just siin, uuel ja uhkel palliväljakul. Kindlasti kutsub selline keskkond kõiki pallureid mängima ja koos vähem kui kolme kuu pärast valmiva Karulaugu Spordikeskusega, moodustab see ühtse terviku andes kogukonnale nii lisaks tipptasemel rajatistele ka ekstra motivatsiooni ja energiat liikuda.”

 

KK Viimsi kõrval said päevast osa ka klubipüramiidi kuuluvad Kesklinna KK ja GAG Korvpalliklubi lapsed ja noored ning nende vanemad.

Päeva aitasid korraldada klubi treenerid, Martti Vaidla, Liis Vahter, Anneli Lelle, Nike, Sportland, Fifaa, Crossfit Viimsi.

 

Vaata fotogaleriid Perepäevast SIIN

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

Kommenteeri
Mängukalender
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...