28.03.2024
Leia Easter Tournament 2024 ajakavad ja tulemused:
27.03.2024
Viimsi noor meeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas 6 mängu ning tuli kokkuvõttes 15.kohale. Võtmaks põhiturniiri kokku tegime juttu meeskonna peatreener Valdo Lipsu, katne ...
25.03.2024
Easter Tournament osaleja info, kaasa ja meelespea.

U18 EM B-divisjoni finaalturniir (0)
25.07.2019

Eesti noormeeste U18 koondis mängib 26.juuli kuni 4.august Ruumenias, Oredas peetaval B-divisjoni finaalturniiril.

Eesti kuulub ühte alagruppi Poola, Šveitsi, Belgia, Rumeenia ja Bulgaariaga.

5.koha mäng

Eesti sai viienda koha, kui viimases kohamängus alistati Portugal 76:66.

Hugo Toom teenis mänguaega 24 minutit millega viskas 13 punkti ja võttis 2 lauapalli.

5.-8.koha "poolfinaal"

Eesti koondis 5.-8. koha mängus Rootsi tulemusega 76:68

Hugo Toom teenis mänguaega pea 9 minutit, millega viskas 4 punkti ja võttis 6 lauapalli.

Homme, turniiri viimasel päeval, kohtub Eesti koondis viienda koha mängus Portugaliga.

1/4 finaal

Eesti kaotas veerandfinaalis Põhja-Makedooniale 57:92 ning minetas võimaluse tõusta järgmiseks aastaks A-divisjoni.

Kahekohalise punktisummani ei jõudnud ükski eestlane. Hugo Toom viskas parimana 23 minutiga 8 punkti ja võttis 4 lauapalli.

5.-8. koha "poolfinaalis" kohtub Eesti koondis kell 16.15 Rootsiga, kes jäi veerandfinaalis alla Iisraelile 47:95.

5.voor

Eesti alistas viimases alagrupimängus Poola 63:59, millega kindlustas edasipääsu veerandfinaali.

Hugo Toom teenis mänguaega 30 minutit, millega viskas 4 punkti ja andis 1 söödu.

Eesti, Poola ning Belgia kogusid A-alagrupis võrdselt neli võitu ja ühe kaotuse. Parem punktide vahe omavahelistes kohtumistes andis esikoha Poolale, Eesti pääses veerandfinaali teisena ja Belgia jäi kolmandaks (Poola +18, Eesti –6, Belgia –12).

Veerandfinaalis läheb Eesti koondis reedel kell 18.30 vastamisi B-alagrupi võitnud Põhja-Makedooniaga.

4.voor

Eesti teenis kolme võidu kõrvale esimese kaotuse, kui alagrupivooru neljandas mängus jäädi 79:89 alla Belgiale.

Hogo Toom teenis mänguaega 9 minutit, millega viskas 3 punkti ja võttis 1 lauapalli.

Veerandfinaali pääsemiseks peab Eesti alagrupi viimases mängu kindlasti võitma täiseduga jätkavat Poolat. Kohtumine algab kell 14:00.

3.voor

Eesti jätkas turniiri võidukalt, kui kolmandas alagrupimängus alistati Bulgaaria 70:60
Neljandas voorus kohtutakse Belgiaga.

2.voor

Eesti jätkas turniiri võidukalt, kui teises alagrupimängus alistati Šveitsi 64:60
Kolmanad voorus kohtutakse Bulgaariaga.

1.voor

Eesti alustas turniiri suure võiduga, alistades esimeses alagrupimängus korraldajamaa eakaaslased 81:51.
Teises voorus minnakse vastamisi Šveitsiga.

Eelinfo.

Eesti noormeeste U18 koondis alustas teekonda Rumeeniasse Euroopa meistrivõistluste B-divisjoni finaalturniirile.

Korvpalliklubi Viimsi/Estover mängijatest kuulus peatreener Indrek Visnapuu valikusse möödunud hooajal KK Viimsi/Noto ridades treeninud ja mänginud Hugo Toom.
Lõppenud hooaja eel Audentese Spordigümnaasiumisse õppima ja igapäevaselt harjutama suundunud Kristjan Kokk, kes teinud kaasa kogu senise ettevalmistustükli, enam kahjuks mitte.

Aga meie hoiame koondisele ja Hugole pöialt!

Mängudega alustatake 26.juulil, mil Eesti läheb vastamisi Rumeeniaga.