Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
02.04.2020
Infokiri nädal 14: Igale lapsele pall. Nike eripakkumine! Parim valik korvisüsteeme parima hinnaga. Viktoriin vol3
Kommenteeri
02.04.2020
Iseseisva treeningplaani täitmiseks ja oma osavuse kasvatamiseks, et treeningute ja võistluste algamisel taas valmis olla, on iga noore või vanema palluri kohustuslik aksessuaar korvpall. Korvpalliklubi Viimsi/Estover ...
Kommenteeri
02.04.2020
Korvpalliviktoriin lastele ja noortele aga miks mitte ka lapsevanematele. Pane oma teadmised proovile ja võida loosiauhindu.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi Ehitus toetab Viimsi noortekorvpalli (0)
30.08.2019

Korvpalliklubi Viimsi/Estover sõlmis lepingu VIIMSI EHITUS GRUPP OÜga, mille alusel toetab ettevõte klubi tegevust rahaliselt. 

Viimsi Ehitus Grupp OÜ juhi Tarvi Elleri sõnul on ettevõttel väga hea meel anda enda panus Viimsi noortespordi arengusse ja toetada Viimsi Korvpalliklubi tegevusi. "Viimsi Korvpalliklubi  on aastatega arenenud üheks parima noortesüsteemiga klubiks Eestis,ning nende eest vedamisel on valminud Viimsis ka korralik uus spordihall. Kõik need pingutused motiveerivad korvpalli treeningutel tegelema stabiilselt spordiga üle viiesaja noore ning aitab hoida meie noored terved ja energilised. Korvpalliga toimetavad klubis väga tublid inimesed, kes teevad oma asja südamega. Ükskõik millise esindusmeeskonna arendamine hakkab tegelikult pihta juba korvpallikooli laste treenimisega ja usume, et KK Viimsi liikmed jõuavad veel kaugele. Loodame, et meie toetus on abiks nede eesmärkide saavutamisel.“
 

 

OÜ Viimsi Ehitus Grupp on 100% Eesti kapitalil põhinev ehitusettevõte, mis tegutseb Eesti  turul juba 12 aastat. Põhilisteks tegevusaladeks on üldehitus- ja siseviimistlustööd element- hoonete ehitus ning tänavakivi paigaldus. Meie peamisteks klientideks on korterühistud, omavalitsused ja väga suurel määral erakliendid. Ehitustöid teostame nii peatöövõtu kui ka alltöövõtu korras üle Eesti, kuid põhiliselt tegutseme koduvallas Viimsis. Viimsi Ehitus Grupp OÜ eesmärgiks on pakkuda, enamasti koduvallas Viimsis klientidele kiiret ja kvaliteetset ehitusteenust ja seda võimalikult mõistliku hinnaga!
 

Korvpalliklubi Viimsi/Estover, sh KK Viimsi, Kesklinna KK ja GAG Korvpalliklubi, on Tallinna kesklinnas, Meriväljal, Pirital ning kõikjal Viimsis tegustev korvpallikool, moodustades ühtse ligi 550 lapse, noore ja harrastajaga klubipüramiidi.

 

www.kkviimsi.ee /www.kesklinnakk.ee

FB/kesklinnakorvpalliklubi

IG/kkviimsikesklinnakk

Kommenteeri
Mängukalender
Viimsisse on tekkimas tipptasemel pallimängukeskus.
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...