Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
09.07.2020
Et suvi ei läheks luhta toimuvad Korvpalliklubi Viimsi/Estover treeningud läbi terve suve. Seejuures on uutele mängijatele treeningud juulis ja augustis TASUTA!
Kommenteeri
09.07.2020
Juulis ja augustis toimuvad treeningud muutunud, st suvise treeningplaani alusel.
Kommenteeri
07.07.2020
23.-27.juuli toimub Korvpalliklubi Viimsi/Estover, sh KK Viimsi, Kesklinna KK ja GAG Korvpalliklubi 2012/2011/2010.aastal sündinud mängijate ühislaager Tõrvas, Peedu Noortelaagris.   
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
KK Viimsi/Noto jätkas kodupubliku ees võidukalt ja tähistas võitu ühiselt Viimsi Raamatukogu kolides (0)
12.11.2019

Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond, KK Viimsi/Noto, jätkas Saku I liiga hooaega võidukalt, alistades kodusaalis külla tulnud G4S Noorteliiga, ehk Audentese Spordigümnaasiumi esinduse.

Üle 200 pealise kodupubliku ees mänginud viimsilased dikteerisid endast tabelis eespool asunud G4S Noorteliiga vastu kohtumist algusest lõpuni, võttes veenva 19-punktilise võidu 88:69.

Võidu heaks 19 punkti panustanud Mihkel Allorg arvas, et meeskond oli mänguks hästi valmis, „Vastane on noorte meeskond, kes mängib kiiret ja agressiivset mängu. Olime selleks valmis ja oma kodutöö ära teinud, ehk teadsime mida nad plaanivad. Nad on hooaega väga hästi alustanud ja nende meeskonnas on ka liiga MVP (Hugo Toom), keda sel korral suutsime meeskondliku mänguga pidurdada. Kodus oleme sel hooajal hästi mänginud, proovime seda jätkata, publik annab meile palju juurde.“

Meeskonna treener Martin Toomas pidas võidu võtmeks kaitsemängu, „Väga hea võit. Eriti just selle pärast, et esimest korda sel hooajal kaitse pidas ja vanem seltskond sai ennast hästi käima. Aga loomulikult on veel palju parandamisruumi isegi võidumängudes on momente, mida saab parandada.“

Vaadates eelolevasse nädalasse, kui taas mängitakse koduväljakul, „Põhiliselt keskendume ikka oma asjadele ja eks vastasega tutvume ning plaani paneme paika uuel nädalal.“

Mängu eel andis Eesti Korvpalliliidu president, Jaak Salumets üle Saku I ja Saku II Liiga oktoobri kuu parimate auhinnad. Sümboolselt jõudsid mõlemad auhinnad Viimsisse. Saku II Liiga oktoobri parimaks tunnistati Jorgen Rikberg (KK Viimsi) ja Saku I liiga parimaks Hugo Toom (G4S Noorteliiga) - esiliigas näeme Hugot sel hooajal küll „Aude“ värvides aga U18 vanuseklassis siiski koduklubi (KK Viimsi) au kaitsmas. Esiliiga tasemel veetis Hugo möödunud kaks hooaega KK Viimsi/Noto ridades, teenides möödunud hooajal meeskonnaga koos pronksmedalid.

Gaspar Bibikov 20, Mihkel Allorg 19, Kristjan Evart 12, Jorgen Rikberg 10 punkti. G4S Noorteliiga parimana kogus Viimsi kasvandik Hugo Toom 19 punkti, 5 resultatiivset söötu ja 3 viskeblokeeringut.

 

KK Viimsi/Notol on tabelis peale 5 vooru, 3 võitu ja 2 kaotust, millega jagatakse kohti 3 kuni 8.

 

KK Viimsi/Noto käis ühiselt Viimsi Raamatukogu kolimas

Võidujärgsel päeva, päev enne isadepäeva, ehk laupäeval 10.november, käis terve Viimsi esindusmeeskond ja treenerid abiks Viimsi Raamatukogu vanadest ruumidest uude kolimas. Lisaks raamatutele said meeskonna abiga paika vaibad, kapid. Tehtud!

Idee üks autor Mihkel Allorgi sõnul sündis mõte lisaks korvpallile meeskonnaga ühiselt aega veeta ja ka Viimsi kogukonnale midagi tagasi anda publiku toetusest saalia, „Kodupublik on meid siin kõvasti aidanud ja mõtlesime, et tahaks omaltpoolt midagi vastu anda. Raamatukogu kolimine uutesse ruumidesse tundus väga õige koht kuhgu panustada.“

Tööpäeva lõpuks käis Viimsi esindusmeeskond ühiselt Golden Club Viimsi SPAs, kuhu laua oli katnud Burger Kitchen Tänavagurmee.

 

 

VAATA!

  • mängu ülekannet ning intervjuusid treenerite ja mängijatega SIIN
  • pildigaleriid mängust SIIN
  • pildigaleriid Viimsi Raamatukogu kolimisest SIIN

 

Järgmine kodumäng. OSALE KINDLASTI!

15.november. Kell 19. Karulaugu areena

Saku I Liiga. „Viimsi Ehitus eri: KK Viimsi/Noto vs KA Tallinna Kalev“

 

 

Meeskonna: nimisponsor: Noto Viimistlussalong

Toetajad: Sisustusekspert ja Viimsi vald

Varustuspartner: Nike Esinduskauplused. veeparartner: evian

Füsioteraapiapartner: Reakt Füsioteraapia

Meeskonna treenib tugevaks: Golden Glub Viimsi

 

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

YT/kkiimsi

 

Kommenteeri
Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...